Výroba

Náš nejmodernější výrobní závod je vybaven jedním z technicky nejpokročilejších vytlačovacích zařízení (extrudérů) na světě.

Naše investice do prvního tepelného twin extruderu na světě umožňuje společnosti GA zahrnout extrémně vysokou hladinu čerstvého masa do prémiových suchých krmiv pro domácí mazlíčky bez použití suchých masových pokrmů.

Vylepšená chutnostFreshtrusion™ Dieta je dále vylepšena použitím našeho nového vakuového potahovacího zařízení pro rovnoměrné rozložení tuků, olejů a chuťových látek na každém granulátu a po něm.

Se třemi extrudéry má GA výrobní kapacitu 100,000 5 tun superprémiového krmiva pro domácí zvířata a schopnost vyrábět šarže od 200 tun do XNUMX tun tak, aby vyhovovaly všem partnerovým potřebám. GA poskytuje stejnou výjimečnou kvalitu a konzistenci bez ohledu na velikost šarže.

Inovace v akci: Wenger TT3630

GA Pet Food Partners uvedla do provozu první extrudér Wenger TT3630 Thermal Twin na světě.

Projekt Wenger Extrudér TT3630 Thermal Twin je na rozdíl od jiných dnes používaných dvoušnekových extruderů. Wenger TT3630 funguje v dokonalém souladu s předřadníkem WIP High-Intensity Pre-Conditioner (HIP), pokud jde o design, schopnosti a účinnost.

Přísady jsou v HIP jemně promíchány dvěma nezávisle poháněnými hřídelemi, které umožňují „složení“ páry do produktu. Úhlové porty injektoru páry v hlavě extruderu orientované ve směru toku materiálu spolu s jedinečným šroubovým profilem umožňují další přimísení páry do produktu.

To znamená, že TT3630 může využívat až čtyřikrát více tepelné energie a půl až jednu čtvrtinu mechanické energie než jiné stroje se dvěma šneky. Snížená mechanická energie zajišťuje mnohem méně agresivní proces vaření ve srovnání s tradičními konvenčními extrudery s vysokou intenzitou vaření. To pomáhá zachovat stravitelnost bílkovin a přežití přírodních vitamínů a minerálů v potravinách a přitom dosáhnout více než 90% vaření.

Tento nový patentovaný proces také znamená, že můžeme zpracovávat sacharidy, jako je obsah brambor nebo rýže, bez lepkavosti, která se dříve vyskytovala u jiných konstrukcí extruderů. Škroby mohou být plně vařené bez poškození funkčních a organoleptických vlastností. Nejzajímavější vyhlídkou je však schopnost vyrábět suché potraviny a pamlsky s až 70 procenty čerstvého masa.

Proces vaření je završen jedinečným dvoustupňovým předsušením a sekundárním sušením, které nám umožňuje odstranit vysokou hladinu vlhkosti přítomnou v High Fresh Meat Kibbles a vakuový potahový systém, který poskytuje bezkonkurenční konzistenci při nanášení tuků a olejů po vytlačování.

To vše znamená, že GA má jedno z nejmodernějších výrobních zařízení na světě na výrobu suchých krmiv pro domácí zvířata.

Jak to funguje?

Ingredience jsou jemně promíchány v High-Intensity Pre-Conditioner dvěma nezávisle poháněnými hřídelemi, což umožňuje „složení“ páry do produktu.

Úhlové otvory páry v hlavě extruderu orientované ve směru toku materiálu spolu s jedinečným šroubovým profilem umožňují přimíchávání další páry.

Při použití 4x více tepelné energie a půl až jedné čtvrtiny mechanické energie jiných strojů se dvěma šneky zachovává mnohem méně agresivní proces vaření stravitelnost bílkovin.

Můžeme nezávisle řídit teplotu každé sekce, což nám umožňuje zdokonalit proces vaření našich receptů na míru.

Balení u GA

At GA Pet Food Partners, nadále investujeme do našich balicích týmů a automatizovaných strojů. Jsme hrdí na naše multikulturní, talentované, zkušené a angažované týmy a jsme také nadšení z našeho nejmodernějšího stroje. Kromě toho neúnavně pracujeme na zlepšování našich procesů tak, aby byly přínosem pro naše partnerské značky.

Zařízení

Našich devět balicích linek balí řadu produktů od 50 g do 25 kg. Každá balicí linka má počítač, který informuje vedoucího linky o aktuální a následné produkci a poskytuje úplné podrobnosti o produktu, požadavcích na balení a stohování. Každá výrobní série má svou vlastní jedinečnou zakázku sledovanou pomocí RFID (Radio Frequency Identification), která zabraňuje jakékoli nepředvídatelné lidské chybě a nabízí plnou sledovatelnost pro partnera.

Před spuštěním linky linkový operátor zkontroluje, zda je produkt správný podle specifikace, pomocí referenční fotografie na obrazovce. Pokud výrobek neodpovídá přesnému standardu, je odmítnut a začíná šetření kvality. Sáčky jsou také umístěny vodorovně do stroje a procházejí kamerou, která kontroluje snímky sáčku a potvrzuje, že jsou správné.

Laserové kódování

Poté jsou sáčky před plněním laserově kódovány. Na tašku se pokaždé vyleptávají různé informace na přesně stejném místě, což zaručuje, že vám nic nebude chybět nebo bude nečitelné.

Systém vážení a kontrola kvality

Mezitím se produkt přivádí na vážicí systém do uspořádání malých kbelíků. Poté, co vážicí systém vypočítá požadovanou hmotnost, uvolní několik kbelíků a vydá požadovanou hmotnost. Pokud stroj vypočítá nesprávnou hmotnost, funguje obtokový systém a produkt se odkloní od plnicí trubice. Pokud je hmotnost správná, produkt cestuje po plnicí trubici a na své cestě projde detektorem kovů.

Pokud stroj detekuje cizí předmět, vydá alarm a proces systému kvality zahájí vyšetřování zdroje objektu. Po odebrání se stroj restartuje a plnění bude pokračovat.

Utěsnění vaku

Taška cestuje kolem termální kamery, která slouží k zajištění toho, že taška byla zapečetěna. Fotoaparát používá termální snímky ke kontrole integrity těsnění. Pokud je těsnění vaku vadné, stroj vak automaticky odmítne a vyjme jej z procesu.

Systém kontroly hmotnosti online

Každý vak prochází systémem kontroly hmotnosti on-line, který váží každý jednotlivý vak, což zaručuje jeho hmotnost. Stejný systém automaticky odmítne jakýkoli vak, u kterého bylo zjištěno, že má podváhu nebo nadváhu.

Rentgenový systém

Vak prochází rentgenovým systémem a kontroluje přítomnost kovu nebo cizích těles. Kromě toho je každá taška vyfotografována pro referenci a vše, co je detekováno, bude mít za následek její automatické odmítnutí a úplné vyšetřování.

Automatizace

Vak vstupuje do plně automatizovaného zařízení pro vytváření kaucí, které nejprve provede indexování sáčků podle požadavků partnera, například 2 x 2. Jakmile je indexování dokončeno, svazek se posune dopředu a před provedením stejného procesu se svisle zabalí do napínací fólie být vodorovně zabalené. Je to tak, že svazek je plně zapouzdřený, zabezpečený a chráněný.

Když dokončený svazek opouští odkalovací stroj, prochází automatickým aplikátorem štítku na kauci, který umístí partnerský štítek na vnější stranu svazku. Data na štítku jsou automaticky generována hlavním řídicím počítačem, což eliminuje potenciální lidskou chybu. Sáčky se poté dávkují do automatizovaného paletizačního stroje. Tento obrovský stroj bude provádět celou řadu funkcí, což povede k dokončení palety na konci procesu. Nakonec na paletu automaticky přilepíme štítek. I když je to hotové, válečkový dopravník, na kterém paleta stojí, zaznamenává hmotnost palety. Paleta je nyní odvezena do našeho skladu a připravena k objednání partnerem.