Seznamte se s vedením společnosti

Seznamte se GA Pet Food Partners Vedení týmu a objevte více o jejich rolích, odborných znalostech a týmech, které vedou, abyste vám přinesli to nejlepší krmivo pro domácí mazlíčky na světě.

Roger Bracewell, Předsedo, GA Pet Food Partners

Roger Bracewell

CHAIRMAN

Roger navštěvoval Millfield School v Somersetu a poté řídil rok rodinnou farmu, když manažer farmy odešel do předčasného důchodu. Další tři roky strávil na The Royal Agricultural College studiem správy venkovských nemovitostí a následně pracoval jako mladý pozemkový agent v Boltonu.

V roce 1984 se vrátil k rodinnému podnikání s pozemky a v roce 1985 byl jmenován autorizovaným geodetem. V roce 1986 se připojil ke svému otci jako partner v agentuře pro rodinné farmy a pozemky. V roce 1992 byla zahájena výroba suchého extrudovaného krmiva pro domácí zvířata. což bylo krátce před smrtí Rogerova otce Toma Bracewella v roce 1993.

Roger je jako prezident zodpovědný za administrativní stránku podnikání, zejména právní, environmentální a IT rozvoj. Průběžně dohlíží také na zemědělské podnikání.

Giles Bracewell, Ředitel, GA Pet Food Partners

Giles Bracewell

DIRECTOR

Giles se narodil a vyrostl v Lancashire a byl členem představenstva Golden Acres (GA Pet Food Partners) od té doby před téměř 30 lety.

Poté, co se kvalifikoval jako autorizovaný geodet, pracoval v podnikání pro volný čas, než se vrátil, aby převzal aktivní roli v GA Pet Food Partners. Mezi jeho zájmy patří kromě charitativních aktivit také divoká zvěř a ochrana přírody.

Jim Whittingham, provozní ředitel, GA Pet Food Partners

Jim Whittingham

OPERATIONS DIRECTOR

Jim se přidal GA Pet Food Partners v roce 1991 po odchodu z Vysoké školy zemědělské. Zpočátku pracoval na farmě našeho podnikání, ale jak se divize krmiv pro domácí mazlíčky rozšiřovala, Jim se přesunul do produkční a provozní role a nyní je zodpovědný za výrobní i distribuční místa.

V průběhu let se Jimova pozice rozrostla v souladu se společností a v roce 2011 byl povýšen do představenstva. Jim ve volném čase rád jezdí na kole, lyžuje a provozuje svou rodinnou malou farmu.

Diane Metcalfe, ředitel nákladů, GA Pet Food Partners

Diane Metcalfe

COST DIRECTOR

Diane nastoupila do GA v roce 2002 a začínala v týmu Accounts and Administration. V posledních letech se soustředila pouze na GA Pet Food Partners'finanční blaho. V roce 2014 byla povýšena na ředitelku nákladů, zodpovědná za kontrolu nákladů a rozpočtu v celé společnosti.

Vedle své role v GA je Diane manželkou Johna Metcalfea a hrdou matkou dvou dcer. Ve svém volném čase Diane ráda tráví čas s přáteli a rodinou, četbou a kempováním (pokud to počasí dovolí). Je také oddanou vedoucí své místní skupiny Beaver Scout.

James Bracewell, Obchodní ředitel, GA Pet Food Partners

James Bracewell

SALES DIRECTOR

James začal pracovat v GA Pet Food Partners již od mládí; trávil zde školní a univerzitní prázdniny, získával zkušenosti v různých oblastech podnikání. Poté, co v roce XNUMX vystudoval BA (Hons) v oboru Rural Land Management na Royal Agricultural College , pracoval pro řadu národních společností, než se vrátil do své rodinné auditorské firmy a pracoval jako auditor.

James, který řídil rodinnou farmu a obchod s nemovitostmi, přešel do GA na plný úvazek poté, co pracoval pro velkou veterinární společnost a v roce 2017 dokončil MBA na Manchester Business School.

William Bracewell, Vedoucí výroby, GA Pet Food Partners

William Bracewell

PRODUCTION DIRECTOR

Will Bracewell se přidal GA Pet Food Partners v lednu 2012 jako vedoucí masné kuchyně. Přesto jeho spojení s GA sahá až do roku 2006.

Zkušenosti s vytlačováním získal již při svém studiu Food Production Managementu a získal znalosti v oblasti bezpečnosti potravin a principů hospodárné a produktivní výroby.

Mimo život GA Will pracuje na farmě se svou ženou Pippou a dvěma dětmi, Harrym a Georgem.

Georgina Sims-Stirling, ředitelka komunikace, GA Pet Food Partners

Georgina Sims-Stirling

COMMUNICATIONS DIRECTOR

Georgina Sims-Stirling byla s GA Pet Food Partners deset let, začínal jako Field Account Manager na jihovýchodě a v poslední době jako Partner Experience Manager, který řídí digitální transformaci GA.

Georgina je členkou Chartered Institute of Marketing a doufá, že bude příští rok plně Chartered a získá status člena. V roce 2 dokončila postgraduální diplom v oblasti digitálního marketingu B2020B a chystá se získat titul MBA v oblasti řízení značky.

Je nadšenou podporovatelkou Women in Business a je členkou několika podpůrných sociálních skupin.

Georgina mimo GA tráví každou volnou chvíli se svou mladou rodinou a border teriérkou Dotty.

John Hewitt, ředitel technických služeb, GA Pet Food Partners

John Hewitt

TECHNICAL SERVICES DIRECTOR

John Hewitt nastoupil do GA v roce 2017 jako Partner Brand Marketing Manager a poté vedl tým technických služeb zahrnující marketing, design, výživu, Výzkum a vývoj, projekty a školení, než se stal ředitelem technických služeb.

John vystudoval marketing. Jeho minulost zahrnuje práci ve společnosti Nike v její evropské centrále v Nizozemsku a přednáší Business Management v Runshaw Business Centre. John je hrdý otec a rád jezdí na kole, kempuje a cestuje.