Seznamte se s naším týmem vedení

Roger Bracewell

Předseda

Roger navštěvoval Millfield School v Somersetu a poté strávil svůj „mezerový rok“ provozováním rodinné farmy poté, co manažer farmy předčasně odešel do důchodu. Poté strávil tři roky na The Royal Agricultural College, studoval Rural Estate Management, poté pracoval jako mladý pozemkový agent v Boltonu.

V roce 1984 se vrátil do podnikání s rodinnými pozemkovými agenturami a v roce 1985 se kvalifikoval jako Chartered Surveyor. Ke svému otci nastoupil jako partner v rodinném zemědělství a pozemkových agenturách v roce 1986. Zemědělský podnik začal vyrábět suché extrudované krmivo pro zvířata v roce 1992. , který byl krátce před smrtí Rogerova otce Toma Bracewella v roce 1993.

Roger jako předseda zodpovídá za administrativní stránku podnikání, zejména za právní, environmentální a IT vývoj, jakož i za další péči o zemědělství.

Dr. Andy Kettle

Generální ředitel

Andy nastoupil do GA Pet Food Partners v lednu 2012 jako společný výkonný ředitel se zodpovědností za výrobu a logistiku. Andy, který získal doktorát v oboru materiálových věd, má 15leté zkušenosti s výrobou FMCG, zejména v potravinářském sektoru.

Působil na různých pozicích pro správu webů a na úrovni představenstva a prokázal značný úspěch při vytváření štíhlých a pohotových organizací. Je hrdým otcem 3 dívek a mezi jeho zájmy mimo práci patří tenis a cestování.

Giles Bracewell

Ředitel

Giles, narozený a chovaný v Lancashire, je členem představenstva Golden Acres od jeho založení formace téměř před 30 XNUMX lety.

Poté, co se kvalifikoval jako Chartered Surveyor, strávil svůj čas v podnikání pro volný čas, než se vrátil a převzal aktivní roli ve společnosti GA Pet Food Partners. Kromě charitativních příčin leží jeho zájmy v divočině a ochraně přírody.

Jim Whittingham

Provozní ředitel

Jim nastoupil do GA Pet Food Partners v roce 1991 poté, co opustil zemědělskou školu. Zpočátku pracoval na farmářské straně našeho podnikání, ale jak se divize krmiv pro domácí zvířata rozšířila, Jim přešel do výrobní a provozní role a nyní je zodpovědný za výrobní i distribuční místa.

V průběhu let se Jimova pozice rozrostla v souladu se společností a do představenstva byl povýšen v roce 2011. Ve volném čase se Jim rád věnuje jízdě na kole, lyžování a provozování své rodinné usedlosti.

Diane Metcalfe

Ředitel nákladů

Diane nastoupila do GA v roce 2002, kde začala v týmu pro účty a správu. V posledních letech se zaměřila výhradně na finanční prosperitu GA Pet Food Partners a v roce 2014 byla Diane povýšena na Cost Director s odpovědností za kontrolu nákladů a rozpočtu v celé společnosti.

Vedle své role v GA je Diane manželkou Johna Metcalfeho a hrdou matkou dvou dcer. Ve svém volném čase Diane ráda tráví čas s přáteli a rodinou, čte a kempuje (pokud to počasí dovolí). Je také oddanou vedoucí její místní vesnice Beaver Scout.

James Bracewell

EVROPSKÝ obchodní ředitel

James začal pracovat v GA Pet Food Partners od útlého věku; školní a univerzitní prázdniny trávil získáváním zkušeností v různých částech podnikání. Po absolvování BSc (Hons) v oboru venkovské půdy v Královská zemědělská vysoká škola v roce 2012 pracoval pro řadu národních agentů, poté se vrátil domů do rodinného průzkumu a kvalifikoval se jako Chartered Surveyor.

Vedením rodinné farmy a obchodem s nemovitostmi se James přestěhoval do GA na plný úvazek poté, co pracoval pro velkou veterinární skupinu a v roce 2017 dokončil MBA na Manchester Business School.

William Bracewell

Vedoucí výroby

Will Bracewell nastoupil do GA Pet Food Partners v lednu 2012 na pozici manažera kuchyně. Přesto se jeho asociace sahá až do roku 2006.

Will získá zkušenosti uvnitř Vytlačování při práci na magisterském titulu v oboru řízení výroby potravin získával odborné znalosti v oblasti bezpečnosti potravin a zásad štíhlé výroby.

Mimo život GA lze Willa najít pracovat na farmě se svou ženou Pippou a dvěma dětmi Harrym a Georgem.

Lois Woods

Obchodní ředitel

Lois Woods se připojil k GA Pet Food Partners v dubnu 2019, zpočátku se zaměřením na „Cesta partnera„Než se v červenci 2019 přesuneme do korporátního týmu.

Má bohaté zkušenosti z maloobchodu a zastává různé role v oboru i ve vrcholovém managementu v Boots & WHSmith.

Lois je manželkou Jamese Woodse a hrdou matkou Harryho a Freyi. Ráda vaří, cestuje a tráví čas s přáteli a rodinou.

John Hewitt

Ředitel technických služeb

John Hewitt nastoupil do GA v roce 2017 jako Partner Brand Marketing Manager a poté vedl tým technických služeb, který se skládá z marketingu a designu, výživy, výzkum a vývoj a projekty, než se stane ředitelem technických služeb.

John má titul v marketingu. Mezi jeho zkušenosti patří práce ve společnosti Nike v jejich evropském ústředí v Nizozemsku a přednášení v oboru Business Management v Runshaw Business Center. John je hrdým otcem a rád jezdí na kole, kempuje a cestuje.

Georgina Sims-Stirlingová

Ředitel komunikace

Georgina Sims-Stirling pracuje v GA Pet Food Partners 10 let, začínala jako Field Account Manager na jihovýchodě a nedávno jako Partner Experience Manager, která řídí digitální transformaci v rámci GA.

Georgina je členkou Chartered Institute of Marketing a doufá, že bude příští rok plně Chartered a získá status člena. V roce 2 také dokončila postgraduální diplom v oboru digitálního marketingu B2020B a chystá se získat titul MBA v oboru Brand Management.

Je vášnivou zastánkyní Women in Business a členkou několika podpůrných sítí.

Georgina mimo GA tráví každou volnou chvíli se svou mladou rodinou a border teriérkou Dotty.