Seznamte se s naším týmem vedení

Roger Bracewell

Předseda

Roger navštěvoval Millfield School v Somersetu a poté strávil svůj „mezerový rok“ provozováním rodinné farmy poté, co manažer farmy předčasně odešel do důchodu. Poté strávil tři roky na The Royal Agricultural College, studoval Rural Estate Management, poté pracoval jako mladý pozemkový agent v Boltonu.

V roce 1984 se vrátil do podnikání s rodinnými pozemkovými agenturami a v roce 1985 se kvalifikoval jako Chartered Surveyor. Ke svému otci nastoupil jako partner v rodinném zemědělství a pozemkových agenturách v roce 1986. Zemědělský podnik začal vyrábět suché extrudované krmivo pro zvířata v roce 1992. , který byl krátce před smrtí Rogerova otce Toma Bracewella v roce 1993.

Roger jako předseda zodpovídá za administrativní stránku podnikání, zejména za právní, environmentální a IT vývoj, jakož i za další péči o zemědělství.

Dr. Andy Konvice

Generální ředitel

Andy nastoupil do GA v lednu 2012 jako společný výkonný ředitel se zodpovědností za výrobu a logistiku. Andy, který získal doktorát v oboru materiálových věd, má 15leté zkušenosti s výrobou FMCG, zejména v potravinářském sektoru.

Působil na různých pozicích pro správu webů a na úrovni představenstva a prokázal značný úspěch při vytváření štíhlých a pohotových organizací. Je hrdým otcem 3 dívek a mezi jeho zájmy mimo práci patří tenis a cestování.

Giles Bracewell

Ředitel

Giles, narozený a chovaný v Lancashire, je členem správní rady Golden Acres od jejího založení před asi 20 lety.

Poté, co se kvalifikoval jako Chartered Surveyor, strávil svůj čas v podnikání ve volném čase, než se vrátil do aktivní role v GA. Kromě charitativních příčin leží jeho zájmy v divočině a ochraně přírody.

Jim Whittingham

Provozní ředitel

Jim nastoupil do GA v roce 1991 poté, co opustil zemědělskou školu. Zpočátku pracoval na farmářské straně našeho podnikání, ale jak se divize krmiv pro domácí zvířata rozšířila, Jim přešel do výrobní a provozní role a nyní je zodpovědný za výrobní i distribuční místa.

V průběhu let se Jimova pozice rozrostla v souladu se společností a od roku 2011 byl povýšen na správní radu. Ve volném čase se Jim rád věnuje cyklistice, lyžování a provozování své rodinné farmy.

Diane Metcalfe

Ředitel nákladů

Diane nastoupila do GA v roce 2002, kde začala v týmu pro účty a správu. V posledních letech se zaměřuje výhradně na finanční prosperitu GA Pet Food Partners a v roce 2014 byla Diane povýšena na Cost Director s odpovědností za kontrolu nákladů a rozpočtu v celé společnosti.

Vedle role v GA je Diane manželkou Johna a hrdou matkou dvou dcer. Ve svém volném čase Diane ráda tráví čas s přáteli a rodinou, čte a kempuje (pokud to počasí dovolí). Je také oddanou vůdkyní místní vesnické skupiny Beaver Scout.

James Bracewell

Mezinárodní obchodní ředitel

James začal pracovat v GA od útlého věku; školní a univerzitní prázdniny trávil získáváním zkušeností v různých částech podnikání. Po absolvování BSc (Hons) v oboru správy venkova na Královské zemědělské škole v roce 2012 pracoval pro řadu národních agentů, poté se vrátil domů do rodinného geodetického podnikání a kvalifikoval se jako Chartered Surveyor.

Vedením rodinné farmy a obchodem s nemovitostmi se James přestěhoval do GA na plný úvazek poté, co pracoval pro velkou veterinární skupinu a v roce 2017 dokončil MBA na Manchester Business School.

William Bracewell

Vedoucí výroby

Will Bracewell nastoupil do GA v lednu 2012 na pozici manažera kuchyně, ale jeho sdružení sahá až do roku 2006, kde získal zkušenosti v oboru vytlačování při práci na magisterském studiu v oboru řízení výroby potravin, kde získal odborné znalosti v oblasti bezpečnosti potravin a zásad štíhlé výroby.

Mimo život GA lze Willa najít pracovat na farmě se svou ženou Pippou a dvěma dětmi Harrym a Georgem.

Lois Woods

Ředitel prodeje společnosti

Lois Woods nastoupila do GA v dubnu 2019, nejprve se zaměřila na „Partner Journey“, poté se v červenci 2019 přestěhovala do korporátního týmu. Má bohaté zkušenosti s maloobchodem a zastává řadu rolí v terénu i ve vrcholovém managementu v Boots & WHSmith .

Lois je manželkou Jamese a hrdou matkou Harryho a Freyi, ráda vaří, cestuje a tráví čas s přáteli a rodinou.

John Hewitt

Ředitel technických služeb

John Hewitt nastoupil do GA v roce 2017 na pozici Partner Brand Marketing Manager a poté pokračoval v vedení týmu technických služeb, který zahrnoval marketing a design, výživu, výzkum a vývoj a projekty, než se stal ředitelem technických služeb.

John má titul v oboru marketingu a jeho zázemí zahrnuje práci v Nike v jejich evropském ústředí v Nizozemsku a také lektor v oboru Business management v Runshaw Business Center. John je hrdým otcem a rád jezdí na kole, kempuje a cestuje.