naše služby

Jako partner budete mít možnost vybrat si ze široké škály služeb. Ať už si vyberete jedno nebo všechny, máte zaručenou stejnou pozornost věnovanou detailům a výjimečně vysoké standardy kvality.

Věříme, že používání našich služeb, našich znalostí a odborných znalostí vám pomůže na vaší cestě k úspěchu.

Account Management

Poté, co se stanete partnerem, vám bude přidělen specializovaný Account Manager, který bude odpovědný za pochopení vašich přání a potřeb a bude poskytovat pomoc na celé vaší cestě k úspěchu.

Správci účtů budou koordinovat mnoho různých servisních týmů, aby poskytli řešení na míru pro vaši značku.

Design a balení

Budete mít příležitost spolupracovat s naším profesionálním designovým týmem na vytvoření štítku, značky, loga a designu.

Můžeme získat vaše obaly, nebo si můžete vybrat z nejlepších obalových řešení z naší knihovny a zbytek nechat na nás. Můžeme zabalit jakoukoli velikost od 50 g výše.

Export a logistika

Od jedné tašky až po mezinárodní kontejnerové zásilky vám GA může poskytnout dokonalé řešení.

Naše investice do zásilky znamená, že můžete využít a nechat si vaši značku krmiva pro domácí zvířata doručit do vašich prostor nebo ke dveřím vašich zákazníků do 48 hodin (48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii a Irské republice).

Více informací o našem exportu a logistice najdete na kliknutím zde

Finanční služby

S okamžitým 28denním kreditem vám GA Pet Food Partners dává flexibilitu při správě vašich financí.

Globální export a překlady

Chápeme, jak náročný může být globální export. Proto vám poskytujeme specializované vícejazyčné odborníky, kteří za vás budou spravovat potřebné vývozní certifikace.

S někým můžete vždy mluvit ve svém rodném jazyce. S mezinárodním týmem z celého světa můžete očekávat, že vám bude poskytnuta kompletní překladatelská služba.

Globální sítě

Získáte jedinečnou příležitost získat přístup k nepřebernému množství globálních spojení, abyste mohli svou značku rozvíjet po celém světě.

IT služby

Jako partner můžete očekávat plnou podporu informačních technologií od GA Pet Food Partners, ať už jde o zadávání objednávek online nebo integraci vašeho webového systému s naším.

Laboratorní a kvalitní služby

Jako partner zažijete nejpřísnější kontroly kvality potravin vyráběných pro vaši značku a zajistíte, aby váš produkt splňoval nejvyšší standardy kvality potravin GA.

Investujeme, abychom zajistili váš úspěch. Jelikož jednou z posledních investic je nová místní laboratoř, klikněte zde zjistit více. Získáte přístup k nejaktuálnějším laboratorním inovacím.

Výrobní

Tím, že se stanete partnerem, získáte okamžitý přístup k nejlepším a jedinečným na světě Freshtrusion technologie a proces, který vaší značce na trhu okamžitě poskytne jasné USP. Dostanete příležitost vybrat si jakékoli recepty z naší řady nebo si vytvořit vlastní řešení na míru.

Výživa a formulace

Pokud jde o výživu, můžete v GA očekávat celou řadu zkušeností a odborných znalostí. S více než 30 lety zkušeností s přípravou více než 1000 XNUMX receptů jsme v dobré pozici, abychom mohli poskytovat odborné rady ohledně receptur s maximálními nutričními výhodami.

Váš specializovaný odborník na výživu bude také pracovat na poskytování receptů, které jsou v souladu s vaší značkou a poskytují vzrušující obchodní příležitosti.

Marketing značky Partner

Obdržíte marketingový přehled a pokyny k budování značky, které vaší značce umožní zaujmout na trhu jedinečnou pozici.

Od strategického marketingového plánování po jednoduché každodenní propagační aktivity má tým partnerského marketingového týmu GA znalosti, které vám pomohou růst vaši značku.

Project Management

Můžete očekávat, že specializovaný tým Projects dodá váš projekt včas, s rozpočtem a podle vaší přesné specifikace.

Bez ohledu na to, jak malý nebo velký je váš projekt, vždy můžete očekávat stejnou výjimečnou kvalitu.