Naše služby

Jako partner si budete moci vybrat ze široké nabídky služeb. Ať už si vyberete jen jednu nebo všechny, vždy Vám zaručujeme stejnou pozornost věnovanou detailům a mimořádně vysoké standardy kvality.

Věříme, že používání našich služeb, našich znalostí a odborných znalostí vám pomůže na vaší cestě k úspěchu.

Management účtu

Poté, co se stanete partnerem, vám bude přidělen specializovaný Account Manager, který bude odpovědný za pochopení vašich přání a potřeb a bude poskytovat pomoc na celé vaší cestě k úspěchu.

Správci účtů budou koordinovat mnoho různých servisních týmů, aby poskytli řešení na míru pro vaši značku.

Reece Chappelow, kreativní designér, GA Pet Food Partners Designový tým

Design a balení

Budete mít příležitost spolupracovat s naším profesionálním designovým týmem na vytvoření štítku, značky, loga a designu.

Můžeme získat vaše obaly, nebo si můžete vybrat z nejlepších obalových řešení z naší knihovny a zbytek nechat na nás. Můžeme zabalit jakoukoli velikost od 50 g výše.

Export a logistika

Od jedné tašky až po mezinárodní kontejnerové zásilky vám GA může poskytnout dokonalé řešení.

Naše investice do zásilky znamená, že můžete využít a nechat si vaši značku krmiva pro domácí zvířata doručit do vašich prostor nebo ke dveřím vašich zákazníků do 48 hodin (48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii).

Více informací o našem exportu a logistice najdete na kliknutím ZDE.

Finanční služby

S okamžitým kreditem na 28 dní, GA Pet Food Partners vám dává flexibilitu při správě vašich financí.

Maria Ayala, španělská účetní manažerka, GA Pet Food Partners

Globální export a překlady

Chápeme, jak náročný může být globální export. Proto vám poskytujeme specializované vícejazyčné odborníky, kteří za vás budou spravovat potřebné vývozní certifikace.

S někým můžete vždy mluvit ve svém rodném jazyce. S mezinárodním týmem z celého světa můžete očekávat, že vám bude poskytnuta kompletní překladatelská služba.

Globální sítě

Získáte jedinečnou příležitost získat přístup k nepřebernému množství globálních spojení, abyste mohli svou značku rozvíjet po celém světě.

IT služby

Jako partner můžete očekávat plnou podporu informačních technologií GA Pet Food Partners, ať už jde o zadávání objednávek online nebo integraci vašeho webového systému s naším.

Laboratorní a kvalitní služby

Jako partner zažijete nejpřísnější kontroly kvality potravin vyráběných pro vaši značku a zajistíte, aby váš produkt splňoval nejvyšší standardy kvality potravin GA.

Investujeme, abychom zajistili váš úspěch. Jelikož jednou z posledních investic je nová místní laboratoř, klikněte zde zjistit více. Kromě toho získáte přístup k nejaktuálnějším laboratorním inovacím.

Výroba

Tím, že se stanete partnerem, získáte okamžitý přístup k nejlepším a jedinečným na světě Freshtrusion technologie a proces, které okamžitě poskytují vaší značce jasné USP na trhu. Kromě toho budete mít možnost vybrat si jakékoli recepty z naší řady.

GA Pet Food Partners Tým pro výživu

Výživa a formulace

V oblasti výživy můžete očekávat bohaté zkušenosti a odborné znalosti, pokud jde o výživu. S více než 30 lety zkušeností s formulací více než 1,000 XNUMX receptů jsme v dobré pozici, abychom mohli poskytovat odborné výživové poradenství.

Odborníci na výživu GA úzce spolupracují s nákupem a výzkumem a vývojem, aby zajistili, že budou vytvořeny nejinovativnější recepty, které vám pomohou uvést vaše jméno.

Marketing značky Partner

Obdržíte marketingový přehled a pokyny k budování značky, které vaší značce umožní zaujmout na trhu jedinečnou pozici.

Od strategického marketingového plánování po jednoduché každodenní propagační aktivity má tým partnerského marketingového týmu GA znalosti, které vám pomohou s růstem vaší značky.

Project Management

Můžete očekávat, že specializovaný tým Projects dodá váš projekt včas, s rozpočtem a podle vaší přesné specifikace.

Bez ohledu na to, jak malý nebo velký je váš projekt, vždy můžete očekávat stejnou výjimečnou kvalitu.