Volná pracovní místa ve společnosti GA Pet Food Partners.

Vaše odbornost a zkušenosti – náš úspěch. Připojte se k týmu GA.

Přejít přímo na volná pracovní místa

V GA Pet Food Partners investujeme do budoucnosti. Od výrobních inovací až po trvalou podporu našich partnerů. Abychom se neustále rozvíjeli, nabízíme pracovní místa pro talentované lidi, kteří se chtějí připojit k naší rodině.

Posláním GA Pet Food Partners je vyrábět a dodávat to nejlepší světové krmivo pro domácí mazlíčky. S 2,000 partnerskými značkami po celém světě se snažíme splnit přání a požadavky a překonat očekávání. Základními hodnotami společnosti jsou kvalita, inovace a integrita; tyto hodnoty jsou u nás zakotveny a jsou nedílnou součástí všeho, co děláme.

Máme mnoho různorodých volných pracovních míst pro výjimečné lidi. V GA Pet Food Partners, jsme hrdí na to, že máme rozmanité a multikulturní zázemí s kolegy z rodiny GA z celého světa.

Odbornost společnosti a neustálé investice do inovativního výzkumu a vývoje přináší množství nových produktů, které mohou naše partnerské značky uvést na trh s obrovským úspěchem. GA se za posledních několik let jako rodinný podnik ohromně rozrostla a my ambiciózně očekáváme náš další extenzivní růst.

V GA Pet Food Partners jsme hrdí na to, že máme rozmanité a multikulturní zázemí s kolegy, kteří se připojují k rodině GA z celého světa. V GA se však také snažíme získat místní talenty, abychom podpořili místní komunitu a poskytli jsme příležitosti lidem žijícím v severozápadní Anglii. GA vítá nové lidi, kteří chtějí něco vytvářet a měnit a mají pracovní etiku, o kterou se mohou podělit s ostatními.

Pokud máte zájem stát se součástí GA Family, rádi bychom vás pozvali k zaslání svého aktuálního životopisu našemu manažerovi pro rozvoj kariéry a náboru recruitment@ga-petfoodpartners.co.uk, spolu se stručným popisem pozice, kterou hledáte.

Vezměte prosím na vědomí, že nepřijímáme dotazy agentur práce. Kontaktovat budeme pouze osoby, se kterými si přejeme jednat.

Společnost GA Pet Food Partners je zaměstnavatel respektující rovné pracovní příležitosti a odmítající věkovou diskriminaci Zaměstnavatel. Kandidáti musí být způsobilí žít a pracovat ve Spojeném království. Níže inzerované pozice jsou otevřené pro interní i externí kandidáty.

Ocenění nejlepších společností

Společnost GA Pet Food Partners je hrdá na to, že získala Ocenění Nejlepší společnosti, které jsou velmi dobré pro rok 2023. Průzkum b-Heard zve naše kolegy k hodnocení 70 výroků o jejich blahobytu, platu a benefitech, osobním růstu, týmu, vedení a mnoha dalších. Boduje se na sedmibodové škále, která umožňuje více nuancí odpovědí než model souhlas/nesouhlas nebo pětibodová škála. To v kombinaci s jedinečným 8faktorovým modelem Best Companies poskytuje GA strukturovaný a přesný náhled na to, jak se naši kolegové cítí. Průzkum b-Heard je přísně důvěrný a umožňuje našim kolegům poskytovat upřímné odpovědi beze strachu z odvety.

Jakmile je průzkum dokončen, GA obdrží skóre Best Companies Index (BCI), které měří zapojení na pracovišti. Pokud je skóre BCI dostatečně vysoké, GA získá akreditaci. Akreditace Very Good To Work For 1 Star je významným úspěchem, který ukazuje, že organizace bere angažovanost na pracovišti vážně. Jednohvězdičková akreditace, která se uděluje organizacím se skóre BCI alespoň 659.5, znamená „velmi dobrou“ úroveň zapojení na pracovišti.

Společnost GA také s potěšením oznamuje, že jsme získali nejen ocenění Very Good To Work For, ale také že jsme byli zařazeni mezi 100 nejlepších velkých společností pro práci ve Spojeném království, 75 nejlepších společností pro práci na severu. Západní Anglie a jedna z 10 nejlepších společností pro práci ve výrobě.

Runshaw College Employer Partnership Board

GA Pet Food Partners s potěšením oznamuje, že se připojila k Employer Partnership Board (EPB) Runshaw College. v rámci svého závazku spolupracovat se vzdělávacími zařízeními v blízkosti svých poboček.

Runshaw College s kampusy v Leylandu a Chorley poskytuje vynikající výuku a vzdělávání od roku 1974. Studenti zde mají příležitost rozvíjet své dovednosti a získat zkušenosti, které je plně připraví na vysokoškolské vzdělávání a zaměstnání.

EPB byla založena, aby zajistila, že Runshaw College bude i nadále nabízet kurzy a učňovské programy, které posouvají její studenty dál a splňují potřeby budoucích požadavků trhu práce. Runshaw spolupracuje se zaměstnavateli, jako je GA, v srdci komunity v celé řadě oborů. Zaměstnavatelé studenty informují o jejich oboru, budoucích potřebách dovedností, mezerách v nich i příležitostech.

Cílem EPB je:

 • Poskytovat a sdílet klíčové informace z oboru
 • Identifikovat budoucí kvalifikační potřeby a nedostatky
 • Vylepšit učební osnovy a programy: Sixth Form College, Adult College & Apprenticeships
 • Poskytovat vzdělávací podklady a navrhovat jejich změny

Jsem potěšena, že se GA Pet Food Partners stala členem Rady zaměstnavatelského partnerství (EPB) na Runshaw College. Jsme hrdí na to, že úzce spolupracujeme se širokou škálou zaměstnavatelů, abychom plně porozuměli a naplnili budoucí potřeby uplatnění v našem regionu. Naši zaměstnavatelští partneři vylepšují a spoluvytvářejí učební osnovy tak, aby všichni naši studenti (ať už jsou to mladí lidé, dospělí nebo učni) byli na své budoucí zaměstnání dobře připraveni.

Clare Russell

Ředitelka a CEO, Runshaw College

Lancashire Business View Red Rose Awards – vítězové za rok 2022 pro velké podniky a za rok 2023 pro rodinné firmy a za exportní ceny!

Na předávání cen The Red Rose Awards se oslavuje podnikání, obchod a průmysl v Lancashire. Poskytuje nejlepší možné platformy pro podporu úspěchu a podporu obchodu v kraji.

Lancashire Business View založil tuto akci, aby ocenil úspěšné podnikání a poskytl nejlepší možné platformy pro sdílení úspěchů a povzbudil obchod v kraji.

GA Pet Food Partners hrdě oznámili, že jsme v roce 2022 získali ocenění Lancashire Business View Red Rose Award za velké podniky. S ještě větší hrdostí však oznamujeme, že GA Pet Food Partners vyhrála exportní cenu 2023 a cenu za rodinný podnik v roce 2023 Red Rose Awards.

Vítěz ocenění pro velké podniky za rok 2022 Red Rose Awards
Finalista Red Rose Awards 2023
Finalista exportních cen Red Rose Awards 2023
Finalista rodinných cen Red Rose Awards 2023

Aktuální volná pracovní místa na GA Pet Food Partners

Níže jsou naše aktuální volná pracovní místa na GA Pet Food Partners. Pokud nevidíte pozici, kterou hledáte, rádi bychom vás pozvali, abyste nám zaslali e-mail se svým aktuálním životopisem a popisem pracovní role, kterou hledáte, a náš Recruitment tým vás bude kontaktovat. Neustále se vraťte na tuto stránku, kde najdete jakékoli budoucí volné pracovní pozice.

Pošlete e-mail našemu náborovému týmu

Elektrický asistent

 • Roční plat až 29,961 XNUMX GBP v závislosti na zkušenostech.
 • Členství v GA Family Profit Share po 2 letech s vánočním bonusem před připojením.
 • Soukromá zdravotní sestra na místě dostupná všem kolegům 5 dní v týdnu.
 • Životní pojištění ve výši 3násobku základního ročního platu.
 • Členství v GA Family – pravidelné firemní akce včetně našeho Family Fun Day každé léto, přístup do všech klubů a spolků, čtvrtletní firemní časopis, v případě potřeby k dispozici finanční podpůrný fond a komunita podpůrných kolegů.

Pracovní doba 

 • Práce 47.5 hodiny týdně, pondělí až pátek 7.00:17.00 – XNUMX:XNUMX.
 • Další hodiny jsou k dispozici v závislosti na pracovním vytížení.

Své životopisy prosím zasílejte na email: recruitment@ga-petfoodpartners.co.uk

Datum ukončení: St 24. 04. 2024

Uzávěrka tohoto volného místa je úterý 24. dubna 2024. V závislosti na obdržených přihláškách však můžeme volné místo uzavřít dříve. GA Pet Food Partners je rovnost příležitostí a věkově pozitivní zaměstnavatel Kandidáti musí být způsobilí žít a pracovat ve Spojeném království.

 • Máte zájem o elektroinstalace?
 • Máte nějaké elektrotechnické zkušenosti ve výrobě nebo ve stavebnictví?
 • Mohli byste udržet členy svého týmu v bezpečí, zejména při práci ve výškách?

Koho hledáte?

Hledáme dva kolegy, kteří se stanou klíčovými členy našeho týmu pro elektroinstalace, kteří budou pracovat na podpoře týmu prováděním řady elektroinstalačních prací v rámci celého podniku a zároveň zajistit bezpečné pracovní prostředí a vysoce kvalitní zpracování.

Hledáme kolegy, kteří chtějí získat širokou škálu zkušeností v úspěšném a rostoucím týmu a příležitost pracovat po boku týmu elektrikářů a učňů.

Co budeš dělat?

Tato role je na plný úvazek na našem pozemku na farmě Plocks v Brethertonu a vyžaduje nadšeného a sebemotivovaného jedince. Zde jsou některé z úkolů, které se budou od kandidáta očekávat:

 • Pomoc elektrickému týmu s jeho povinnostmi
 • Udržování bezpečného pracovního prostředí pro sebe i ostatní
 • Ruční práce včetně instalace kabelů, kontejnmentu a dalšího souvisejícího elektrického hardwaru
 • Působí jako bankéř pro kolegy pracující ve výškách
 • Shromažďování a přemisťování dílů ze skladů na staveništi do pracovního prostoru

Jaké dovednosti hledáme?

Kandidáti, kteří se ucházejí o tuto roli, musí být spolehliví a musí to být týmoví hráči s přístupem k práci. Musíte být schopni pracovat pod tlakem a použít svou iniciativu, když je to potřeba. Hledáme jedince, kteří jsou fyzicky zdatní a schopní vykonávat roli, kteří dbají na detail ve své práci a poskytují kvalitní výsledky instalace.

V GA investujeme do našich kolegů – uchazeči, kteří se hlásí, musí být ochotni absolvovat jakékoli požadované školení. Pro tuto roli by bylo také žádoucí následující, jinak bude poskytnuto školení:

 • Řidičský průkaz (preferovaný, ale ne nezbytný, ale byl by výhodou vzhledem k umístění našich lokalit na více místech)
 • IPAF a PASMA vyškoleni, i když to může být poskytnuto správným kandidátům.

Datum ukončení St 24/04/2024

Technik údržby elektro směny

 • Podíl na zisku GA po službě 2 roky s vánočním bonusem před připojením. 
 • Soukromá zdravotní sestra na místě k dispozici kolegům 5 dní v týdnu.
 • Životní pojištění ve výši 3násobku základní roční mzdy.
 • Kolegové slevy na krmivo pro domácí mazlíčky pro rodinu a přátele.
 • Firemní akce GA Family, včetně našeho Family Fun Day každé léto, přístup do všech klubů a spolků, čtvrtletní firemní časopisy, v případě potřeby k dispozici finanční podpůrný fond a komunita kolegů, kteří vás podporují. 

Pracovní doba 

Budete pracovat na rotačním 4týdenním/28denním vzoru DuPont.

14 směn v každých 28 dnech, kombinace 12hodinových denních a nočních směn s 1 celým týdnem volna každé 4 týdny.

Své životopisy prosím zasílejte na email: recruitment@ga-petfoodpartners.co.uk

Datum uzávěrky: pá 03. 05. 2024

Uzávěrka tohoto volného místa je pátek 3. května 2024. V závislosti na obdržených přihláškách však můžeme volné místo uzavřít dříve. GA Pet Food Partners je rovnost příležitostí a věkově pozitivní zaměstnavatel Kandidáti musí být způsobilí žít a pracovat ve Spojeném království.

Hledáme směnného technika údržby elektro.

Chtěli byste pracovat na směny, kdy máte každé 1 týdny 4 týden volna?

Díky našemu výrobnímu závodu v Brethertonu v Leylandu se stanete klíčovým členem našeho oddělení údržby. Při práci na směny po boku strojního inženýra budete provádět úkoly preventivní údržby a reagovat na poruchy, abyste zajistili, že prostoje budou minimální. Je to skvělá příležitost získat širokou škálu zkušeností v úspěšném a rostoucím týmu spolu s několika velmi zkušenými inženýry.

Jaké dovednosti a vlastnosti hledáme v a Technik údržby elektro směny?

Úspěšný kandidát bude schopen pracovat v rychle se měnícím prostředí. Musí prokázat schopnost občas se vyrovnat s tlakem a v případě potřeby použít iniciativu.

 • Schopnost porozumět schematickým výkresům a najít chyby.
 • Zkušenosti s invertorovými pohony.
 • Zkušenosti s prací s reléovou logikou a PLC.
 • Dobrá a praktická znalost provozního zařízení a řízení.
 • Provádějte úkoly preventivní údržby.
 • Zázemí údržby je nezbytné.
 • Mají rozsáhlé elektrotechnické zkušenosti s prací v prostředí nepřetržitého procesu.
 • Mít prokazatelné zkušenosti s vyhledáváním závad, včetně odstraňování závad a řešení problémů.
 • Buďte obeznámeni se základní logikou PLC a invertorovými pohony.
 • Musíte být schopni pracovat pomocí své iniciativy.
 • Musíte být motivovaný jedinec.
 • V případě potřeby pomoc s ostatními strojními/provozními odděleními.
 • Školení bude poskytnuto správnému kandidátovi.
 • 4týdenní úvodní začátek ve dnech, abyste se seznámili s rostlinou.

Nezbytný:

 • City and Guilds NVQ úroveň 3 v elektrotechnice nebo ekvivalent.
 • Systematický a metodický přístup k řešení problémů a aplikaci nových inženýrských nápadů.
 • Týmový pracovník s dobrými komunikačními schopnostmi (verbální i písemnou formou).
 • Musí být schopen pracovat podle pokynů pro zdraví a bezpečnost.
 • Schopnost dokončit hodnocení rizik.
 • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Žádoucí:

 • Zkušenosti s používáním CMMS by byly výhodou, ale školení bude zajištěno.
 • Ochota absolvovat jakékoli školení, které může být požadováno.

Datum ukončení Pá 03/05/2024

Inženýr IT infrastruktury a podpory

 • Nástupní mzda pro tuto roli je 35 GBP na hodinu v závislosti na zkušenostech.
 • Podíl na zisku GA po službě 2 roky s vánočním bonusem před připojením.
 • Soukromá zdravotní sestra na místě k dispozici kolegům 5 dní v týdnu.
 • Životní pojištění ve výši 3násobku základní roční mzdy.
 • Kolegové slevy na krmivo pro domácí mazlíčky pro rodinu a přátele.
 • Firemní akce GA Family, včetně našeho Family Fun Day každé léto, přístup do všech klubů a spolků, čtvrtletní firemní časopisy, v případě potřeby k dispozici finanční podpůrný fond a komunita kolegů, kteří vás podporují. 

Pracovní doba 

Budete pracovat 4 dny v týdnu, 8 hodin denně

Své životopisy prosím zasílejte na email: recruitment@ga-petfoodpartners.co.uk

Datum uzávěrky: Út 30. 04. 2024

Uzávěrka tohoto volného místa je úterý 30. dubna 2024. V závislosti na obdržených přihláškách však můžeme volné místo uzavřít dříve. GA Pet Food Partners je rovnost příležitostí a věkově pozitivní zaměstnavatel Kandidáti musí být způsobilí žít a pracovat ve Spojeném království.

Hledáme IT Infrastructure and Support Engineer.

V naší centrále v Buckshaw Village budete zodpovědní za správu IT podpory a infrastruktury. Úspěšný kandidát poskytne podporu IT týmu a zbytku GA, včetně instalace hardwaru a softwaru, spojení s dodavateli a provádění úkolů údržby.

Úspěšný kandidát bude také zodpovědný za:

 • Instalace/konfigurace nového hardwaru a softwaru
 • Řešit požadavky na přístup/zabezpečení
 • Pomozte podnikovým uživatelům s každodenními problémy IT
 • Opravy přestávek
 • Správa záloh
 • Logování aktiv
 • Provádějte běžné úkony údržby
 • Spojte se s dodavateli třetích stran

Náš zásobník technologií infrastruktury zahrnuje:

 • VMWare
 • Servery / stolní počítače HP
 • Allied Telesis Networks (velmi podobné Cisco IOS)
 • Telefony AVAYA
 • Veeam a Arcserve Backup
 • PRTG
 • Kaspersky
 • Windows Server, včetně Active Directory / DNS / DHCP / IIS atd
 • PROHLÍDKA

Nezbytný:

 • Infrastrukturní dovednosti
 • Podporovat dovednosti
 • Dokáže věci zdokumentovat
 • Prakticky pracoval v týmu infrastruktury
 • Pracoval na helpdesku

Žádoucí:

 • Pracoval s některými z výše uvedených technologií
 • Uvolněně
 • Dobrá práce v týmu
 • Odhodlaný

Uzávěrka Út 30. 04. 2024