Vytvoření vlastní značky nejlepšího krmiva pro zvířata na světě nebylo nikdy tak snadné ...

Zde na GA Pet Food Partners, jsme nadšení pro výrobu a dodávání toho nejlepšího světového krmiva pro domácí mazlíčky. Jako partner můžete využít našich odborných znalostí k vytvoření úspěchu vlastní soukromé značky.

Proč se nepodívat na video níže a slyšet od Lisy na Doolittles Pet Superstore, který vysvětluje, jak snadné je založit vlastní značku krmiva pro domácí zvířata s GA.

Založte si svůj vlastní sortiment krmiv pro kočky a psy. GA Pet Food Partners jsou nadšení pro výrobu a dodávání toho nejlepšího světového krmiva pro domácí mazlíčky. Jako partner můžete využít našich odborných znalostí k vytvoření úspěchu vlastní soukromé značky.

Váš výběr receptů

Naše recepty vyvinuté právě pro vás.

Jako MyLabel partnera, máte na výběr z některého z našich chutných, vysoce výživných a osvědčených receptů. Existuje pět různých řad, ze kterých si můžete vybrat, přičemž každý poskytuje výběr receptů, které splňují konkrétní potřeby různých koncových zákazníků.

Ať už se rozhodnete pro cokoli, v každé tašce získáte 30 let znalostí, odborných znalostí a odhodlání. Pomocí voliče rozsahu níže se dozvíte více o dostupných vzrušujících receptech.

S naší rozsáhlou nabídkou nejlepších světových receptur suchého krmiva pro kočky i psy budete mít z čeho vybírat.

SUPERFOOD 65®

Projekt Superfood 65Řada ® zahrnuje výběr receptů s nejlepším čerstvě připraveným syrovým masem jemně vařeným k ochraně cenných bílkovin, plus směs výživně prospěšných superpotravin.

Pomocí našeho jedinečného Freshtrusion™ jsme vytvořili recepty, které se mohou pochlubit minimálně 35% čerstvě připraveného obsahu.

Stáhněte si seznam produktů
65 % celkem s minimálně 35 % čerstvě připraveného masa, naše Superfood 65 Řada krmiv pro psy je vynikající nabídkou masa s vysokým obsahem masa v kombinaci se směsí jedinečných superpotravin

ZNALECKÁ KOCOUR

Řada Connoisseur Cat byla speciálně vyvinuta, aby poskytovala výběr receptů s vysokým obsahem bílkovin a vysokým celkovým obsahem zvířat, které jsou pro kočky neodolatelné.

Řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala sortiment těch nejlepších čerstvě připravených zdrojů živočišných bílkovin s přidanými funkčními přísadami, které pomáhají pečovat o zdraví kočky.

Stáhněte si seznam produktů
Řada krmiv Connoisseur Cat byla speciálně vyvinuta tak, aby poskytovala výběr receptur s vysokým obsahem bílkovin a vysokým celkovým obsahem zvířat, které jsou pro kočky neodolatelné.

Zrno ZDARMA

Sortiment Grain Free zahrnuje výběr těch nejlepších čerstvě připravených, výživných a vysoce stravitelných zdrojů živočišných bílkovin.

Řada byla vyvinuta se sladkými bramborami a bramborami, aby byla vhodná pro osoby s nesnášenlivostí / citlivostí zrna. Přidaná Prebiotika MOS a FOS pomáhají podporovat trávení, což zase pomáhá produkovat menší a pevnější stolici.

Stáhněte si seznam produktů
Řada krmiv pro domácí mazlíčky Grain Free zahrnuje výběr těch nejkvalitnějších čerstvě připravených, výživných a vysoce stravitelných zdrojů živočišných bílkovin dokonale přizpůsobených kočkám i psům.

SUPER PRÉMIUM

Řada Super Premium těží z řady vysoce kvalitních zdrojů bílkovin.

Tato řada poskytuje výběr hypoalergenních receptur formulovaných bez běžných potravinových alergenů pro psy - hovězí, vepřové, pšeničné, pšeničný lepek, mléčné výrobky a sója.

Stáhněte si seznam produktů

NATURALS

Projekt Naturals řada nabízí výběr receptů, které těží z nejlepších čerstvě připravených zdrojů bílkovin.

Řada poskytuje řadu receptů pro domácí mazlíčky s citlivým trávením. Všechny recepty jsou také přirozeně konzervovány pomocí výtažku z rozmarýnu a neobsahují žádná přidaná umělá barviva ani konzervační látky.

Stáhněte si seznam produktů

FUNKČNÍ OŠETŘENÍ

Funkční pamlsky pro domácí mazlíčky jsou mezi majiteli domácích mazlíčků, kteří se zaměřují na výživu a wellness, stále oblíbenější.

Vyvinuli jsme 5 jedinečných receptů formulovaných tak, aby poskytovaly různé funkční výhody, jako je Kůže a srst, Zažívací, Zubní, Uklidňující a Imunní. Každý recept Functional Treat je formulován s minimálně 50% čerstvě připravených zdrojů bílkovin.

Stáhněte si seznam produktů
Vyvinuli jsme 5 jedinečných funkčních pamlsků pro kočky i psy, které jsou formulovány tak, aby poskytovaly různé funkční výhody, jako je kůže a srst, zažívací, zubní, zklidňující a imunitní. Každá receptura Functional Treat obsahuje minimálně 50 % čerstvě připravených zdrojů bílkovin.
Freshtrusion chrání veškerou dobrotu obsaženou v bílkovinách a činí receptury vašeho krmiva neodolatelnými pro psy i kočky.

Freshtrusion™

Proč váš produkt je lepší než ostatní…

Freshtrusion™ je více než proces, je to cesta, která začíná na farmách a rybolovech, které známe a kterým důvěřujeme. Od přepravy v chladicím řetězci po rozsáhlé kontroly kvality a vaření na 82 ° C, Freshtrusion™ povyšuje kvalitu krmiva pro vaše mazlíčky daleko nad ostatní. Výběrem GA Pet Food Partners, získáváte nejen naše Freshtrusion™ proces, ale naše dlouholeté zkušenosti, což z něj činí neodolatelnou volbu pro domácí mazlíčky i majitele domácích mazlíčků.

  • Důvěryhodné farmy a rybolov

  • Doprava za studena

  • Šetrné vaření o 82 ° C a naše vlastní vysoce kvalitní oleje

  • Až 100% zařazení čerstvého masa

Váš výběr tašek

Chápeme důležitost skvělého balení a také chápeme, že nejlepší krmivo pro zvířata na světě si zaslouží být v těch nejlepších sáčcích. Proto jsme poskytli výběr, abyste si mohli vybrat, co je pro vaši značku správné, aby přilákalo vaše koncové zákazníky.

Vaše dokonalé recepty na krmivo pro domácí mazlíčky si zaslouží být také ve vynikajících taškách.

Snadno rozlišujte

Níže uvedená tvrzení platí pro stejný recept. Jako MyLabel partner, volba je na vás, pokud jde o odlišení vašeho receptu od trhu.

65% CELKOVÉ KUŘECÍ

35% ČISTĚ PŘIPRAVENO

VOLNÝ VÝBĚH

BRITSKÉ KUŘE

OPATRNÁ SMĚS

5 SUPERFOODŮ

Váš výběr receptů tvrdí

Uznáváme důležitost nároků, a proto formulujeme recepty, abychom vám poskytli široký výběr možností. S jedním receptem existuje mnoho způsobů, jak „umístit“ svoji značku na trh.

Jak víme, tento proces může být časově náročný a náročný kvůli předpisům. Udělali jsme za vás veškerou práci. Budete mít k dispozici spoustu možností pro výběr vaší značky.

Uvědomujeme si důležitost tvrzení, a proto formulujeme receptury krmiva pro domácí zvířata, abychom vám poskytli široký výběr možností. S jedním receptem existuje mnoho způsobů, jak umístit svou značku na trhu.

Je tak snadné se stát MyLabel partner

Existují čtyři kroky, jak se stát obchodním partnerem GA Pet Food Partnersa snažíme se, aby to bylo co nejjednodušší.

Kontakt GA Pet Food Partners otevřít svůj účet ještě dnes. Ať už sídlíte ve Velké Británii nebo v Evropě, máme pro vás jednoduchý online formulář, který můžete vyplnit.

Krok 1: Staňte se A. MyLabel Partner

Kontaktujte GA a otevřete si účet ještě dnes. Ať už sídlíte ve Velké Británii nebo v Evropě, máme pro vás jednoduchý online formulář.

Vyplňte nový formulář účtu
Vyberte si z vybraných osvědčených řad krmiv pro domácí mazlíčky, jako je Grain Free, Superfood 65, Connoisseur Cat a další vzrušující možnosti.

Krok 2: Výběr receptu

Vyberte si z vybraných osvědčených řad, jako je Grain Free, Superfood 65, Connoisseur Cat a další vzrušující možnosti.

Stáhněte si naše seznamy produktů
Vyberte si design sáčku na krmivo pro domácí mazlíčky z naší pestré nabídky a navrhněte si štítek v 5 snadných krocích pomocí našich přizpůsobitelných návrhů štítků.

Krok 3: Návrh obalu a štítku

Vyberte si design tašky z naší pestré nabídky a navrhněte svůj štítek 5 snadné kroky pomocí našich přizpůsobitelných vzorů štítků.

Stáhněte si naši brožuru 5 snadných kroků
Vaši značku ultrakvalitního krmiva pro domácí mazlíčky můžeme dodat přímo k vám nebo pomocí našeho MyBox Delivery servis přímo ke dveřím vašeho zákazníka.

Krok 4: Odeslání & MyBox Delivery

Vaše značka vysoce kvalitního krmiva pro domácí zvířata může být doručena přímo k vám nebo pomocí MyBox Delivery, ke dveřím vašeho zákazníka.

Zjistěte více o našich MyBox Delivery servis

Další výhody pro MyLabel Partnerů

Výhody, že se stanete partnerem ve společnosti GA, pokračují, protože poskytujeme další klíčové služby, například náš partnerský portál. V rámci portálu zajišťujeme online objednávání, které vám umožňuje zadávat objednávky z více zařízení na cestách a odkudkoli na světě.

Partnerský portál dále poskytuje MyHub obsah - platforma, která poskytuje nejnovější zprávy o průmyslu krmiv pro domácí zvířata, výživové poradenství a službu FAQ, která zaručuje odpověď na jakoukoli otázku do 24 hodin.

A konečně je k dispozici další služba (ve Velké Británii) MyBox Delivery. Umožní vám objednat a doručit zásilku do 24 hodin k vašim dveřím nebo ke dveřím vašeho zákazníka.

Když se zapojíte, máme pro vás k dispozici mnoho dalších výhod GA Pet Food Partners, včetně jednoduchého online objednávkového portálu a MyBox Delivery služby.
Chápeme potřebu pohodlí, a proto jsme vytvořili online objednávkovou platformu, která vám umožní zadávat objednávky krmiva pro domácí mazlíčky kdykoli během dne a kdekoli na světě.

Partnerský portál

Chápeme potřebu pohodlí, a proto jsme vytvořili online platformu pro objednávání, která vám umožňuje zadávat objednávky kdykoli během dne a kdekoli na světě. Vše, co potřebujete, je vaše zařízení a vaše přihlašovací údaje.

Již brzy na evropských trzích.

S MyBox Delivery, může být vaše krmivo pro domácí mazlíčky doručeno k vašim dveřím nebo ke dveřím vašeho zákazníka do 48 hodin* prostřednictvím naší důvěryhodné kurýrní služby.

MyBox Delivery

Máte přístup k široké škále produktů, které lze kdykoli objednat. Tyto produkty lze doručit k vašim dveřím nebo ke dveřím vašeho zákazníka do 48 hodin * prostřednictvím naší důvěryhodné kurýrní služby.

* 48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii.

MyHub byl vytvořen, aby vám poskytl snadný, jednoduchý a přístupný způsob, jak proniknout do nejnovějších zpráv o krmivech pro domácí zvířata, trendů, poznatků o výživě, pokynů ke značce a příležitostí, jak pomoci vaší značce růst.

Klub GA

Přístupné přes Partnerský portál, Club GA je zbrusu nová exkluzivní komunita. Prostor pro učení, kladení otázek a přístup k neustálým odborným znalostem a zdrojům, které vám jako vlastníkovi firmy pomohou. Cíle jsou jednoduché, vytvořit online komunitu. Místo, kde mohou partneři GA, jako jste vy, sdílet zkušenosti, spolupracovat, diskutovat o horkých tématech a spojit se tím, že požádáte o pomoc své odborníky na GA.

K dispozici pro partnery ve Velké Británii a ROI.

Abbey Whittle, GA Pet Food Partners, Irsko Account Manager
Christopher Savery, GA Pet Food Partners, Skotský Account Manager
Linda Kirby-Smith, GA Pet Food Partners, Severozápadní Anglie Account Manager
Ewa Druzkaweická, GA Pet Food Partners, Polsko Account Manager
José Pinto, GA Pet Food Partners, Portugalsko Account Manager
Ewa Jaworská, GA Pet Food Partners, Account Manager pro jihovýchodní Anglii
Maria Rosa Vagliviello, GA Pet Food Partners, Itálie Account Manager
Gaynor Ware, GA Pet Food Partners, Account Manager pro jihozápadní Anglii
Jemma Bartonová, GA Pet Food Partners, France Account Manager
Maki Radfordová, GA Pet Food Partners, Japan Account Manager
Magdalena Świechowska, GA Pet Food Partners, Německo Account Manager
Maria Ayala, GA Pet Food Partners, Španělsko Account Manager

Váš oddaný MyLabel Account Manager

Poté, co se stanete partnerem, vám bude přidělen specializovaný Account Manager odpovědný za pochopení vašich přání a potřeb a poskytování pomoci po celou dobu vaší cesty k úspěchu.

Účetní manažeři budou koordinovat mnoho různých servisních týmů, aby poskytli řešení na míru pro vaši značku.