Vytvoření vlastní značky nejlepšího krmiva pro zvířata na světě nebylo nikdy tak snadné ...

Tady v GA Pet Food Partners jsme vášniví při výrobě a dodávkách nejlepších světových krmiv pro zvířata. Jako partner můžete využít našich odborných znalostí k vytvoření úspěchu své vlastní privátní značky.

Proč se nepodívat na video níže a vyslechnout si Lisu v obchodě Doolittles Pet Superstore, která vysvětluje, jak snadné je začít s GA vlastní značkou krmiva pro domácí zvířata.

Váš výběr receptů

Naše recepty vyvinuté právě pro vás.

Jako MyLabel partnera, máte na výběr z některého z našich chutných, vysoce výživných a osvědčených receptů. Existuje pět různých řad, ze kterých si můžete vybrat, přičemž každý poskytuje výběr receptů, které splňují konkrétní potřeby různých koncových zákazníků.

Ať už se rozhodnete pro cokoli, v každé tašce získáte 30 let znalostí, odborných znalostí a odhodlání. Pomocí voliče rozsahu níže se dozvíte více o dostupných vzrušujících receptech.

SUPERFOOD 65®

Společnost Superfood 65Řada ® zahrnuje výběr receptů s nejlepším čerstvě připraveným syrovým masem jemně vařeným k ochraně cenných bílkovin, plus směs výživně prospěšných superpotravin.

Pomocí našeho jedinečného Freshtrusion™ jsme vytvořili recepty, které se mohou pochlubit minimálně 35% čerstvě připraveného obsahu.

Stáhněte si seznam produktů

ZNALECKÁ KOCOUR

Řada Connoisseur Cat byla speciálně vyvinuta, aby poskytovala výběr receptů s vysokým obsahem bílkovin a vysokým celkovým obsahem zvířat, které jsou pro kočky neodolatelné.

Řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala sortiment těch nejlepších čerstvě připravených zdrojů živočišných bílkovin s přidanými funkčními přísadami, které pomáhají pečovat o zdraví kočky.

Stáhněte si seznam produktů

Zrno ZDARMA

Sortiment Grain Free zahrnuje výběr těch nejlepších čerstvě připravených, výživných a vysoce stravitelných zdrojů živočišných bílkovin.

Řada byla vyvinuta se sladkými bramborami a bramborami, aby byla vhodná pro osoby s nesnášenlivostí / citlivostí zrna. Přidaná Prebiotika MOS a FOS pomáhají podporovat trávení, což zase pomáhá produkovat menší a pevnější stolici.

Stáhněte si seznam produktů

SUPER PRÉMIUM

Řada Super Premium těží z řady vysoce kvalitních zdrojů bílkovin.

Tato řada poskytuje výběr hypoalergenních receptur formulovaných bez běžných potravinových alergenů pro psy - hovězí, vepřové, pšeničné, pšeničný lepek, mléčné výrobky a sója.

Stáhněte si seznam produktů

NATURALS

Společnost Naturals řada nabízí výběr receptů, které těží z nejlepších čerstvě připravených zdrojů bílkovin.

Řada poskytuje řadu receptů pro domácí mazlíčky s citlivým trávením. Všechny recepty jsou také přirozeně konzervovány pomocí výtažku z rozmarýnu a neobsahují žádná přidaná umělá barviva ani konzervační látky.

Stáhněte si seznam produktů

FUNKČNÍ OŠETŘENÍ

Funkční pamlsky pro domácí mazlíčky jsou mezi majiteli domácích mazlíčků, kteří se zaměřují na výživu a wellness, stále oblíbenější.

Vyvinuli jsme 5 jedinečných receptů formulovaných tak, aby poskytovaly různé funkční výhody, jako je Kůže a srst, Zažívací, Zubní, Uklidňující a Imunní. Každý recept Functional Treat je formulován s minimálně 50% čerstvě připravených zdrojů bílkovin.

Stáhněte si seznam produktů

Freshtrusion™

Proč váš produkt je lepší než ostatní…

Freshtrusion™ je více než proces, je to cesta, která začíná na farmách a rybolovech, které známe a kterým důvěřujeme. Od přepravy v chladicím řetězci po rozsáhlé kontroly kvality a vaření na 82 ° C, Freshtrusion™ zvyšuje kvalitu krmiva pro vaše domácí mazlíčky daleko nad ostatní. Výběrem GA Pet Food Partners získáte nejen naše Freshtrusion™ proces, ale naše dlouholeté zkušenosti, což z něj činí neodolatelnou volbu pro domácí mazlíčky i majitele domácích mazlíčků.

  • Důvěryhodné farmy a rybolov

  • Doprava za studena

  • Šetrné vaření o 82 ° C a naše vlastní vysoce kvalitní oleje

  • Až 100% zařazení čerstvého masa

Váš výběr tašek

Chápeme důležitost skvělého balení a také chápeme, že nejlepší krmivo pro zvířata na světě si zaslouží být v těch nejlepších sáčcích. Proto jsme poskytli výběr, abyste si mohli vybrat, co je pro vaši značku správné, aby přilákalo vaše koncové zákazníky.

Snadno rozlišujte

Níže uvedená tvrzení platí pro stejný recept. Jako MyLabel partner, volba je na vás, pokud jde o odlišení vašeho receptu od trhu.

65% CELKOVÉ KUŘECÍ

35% ČISTĚ PŘIPRAVENO

VOLNÝ VÝBĚH

BRITSKÉ KUŘE

OPATRNÁ SMĚS

5 SUPERFOODŮ

Váš výběr receptů tvrdí

Uznáváme důležitost nároků, a proto formulujeme recepty, abychom vám poskytli široký výběr možností. S jedním receptem existuje mnoho způsobů, jak „umístit“ svoji značku na trh.

Jak víme, tento proces může být časově náročný a náročný kvůli předpisům. Udělali jsme za vás veškerou práci. Budete mít k dispozici spoustu možností pro výběr vaší značky.

Je tak snadné se stát MyLabel partner

Existují čtyři kroky, jak se stát obchodním partnerem společnosti GA Pet Food Partners, a snažíme se, aby to bylo co nejjednodušší.

Krok 1: Staňte se A. MyLabel Partner

Kontaktujte GA a otevřete si účet ještě dnes. Ať už sídlíte ve Velké Británii nebo v Evropě, máme pro vás jednoduchý online formulář.

Vyplňte nový formulář účtu

Krok 2: Výběr receptu

Vyberte si z vybraných osvědčených řad, jako je Grain Free, Superfood 65, Connoisseur Cat a další vzrušující možnosti.

Stáhněte si naše seznamy produktů

Krok 3: Návrh obalu a štítku

Vyberte si design tašky z naší pestré nabídky a navrhněte svůj štítek 5 snadné kroky pomocí našich přizpůsobitelných vzorů štítků.

Stáhněte si naši brožuru 5 snadných kroků

Krok 4: Odeslání & MyBox Delivery

Vaše značka vysoce kvalitního krmiva pro domácí zvířata může být doručena přímo k vám nebo pomocí MyBox Delivery, ke dveřím vašeho zákazníka.

Zjistěte více o našich MyBox Delivery servis

Další výhody pro MyLabel Partnerů

Výhody, že se stanete partnerem ve společnosti GA, pokračují, protože poskytujeme další klíčové služby, například náš partnerský portál. V rámci portálu zajišťujeme online objednávání, které vám umožňuje zadávat objednávky z více zařízení na cestách a odkudkoli na světě.

Partnerský portál dále poskytuje MyHub obsah - platforma, která poskytuje nejnovější zprávy o průmyslu krmiv pro domácí zvířata, výživové poradenství a službu FAQ, která zaručuje odpověď na jakoukoli otázku do 24 hodin.

A konečně je k dispozici další služba (ve Velké Británii) MyBox Delivery. Umožní vám objednat a doručit zásilku do 24 hodin k vašim dveřím nebo ke dveřím vašeho zákazníka.

Partnerský portál

Chápeme potřebu pohodlí, a proto jsme vytvořili online platformu pro objednávání, která vám umožňuje zadávat objednávky kdykoli během dne a kdekoli na světě. Vše, co potřebujete, je vaše zařízení a vaše přihlašovací údaje.

Již brzy na evropských trzích.

MyBox Delivery

Máte přístup k široké škále produktů, které lze kdykoli objednat. Tyto produkty lze doručit k našim dveřím nebo ke dveřím vašeho zákazníka do 48 hodin * prostřednictvím naší důvěryhodné kurýrní služby.

* 48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii.

MyHub

MyHub byl vytvořen, aby vám poskytl snadný, jednoduchý a přístupný způsob, jak proniknout do nejnovějších zpráv o krmivech pro domácí zvířata, trendů, poznatků o výživě, pokynů ke značce a příležitostí, jak pomoci vaší značce růst.

K dispozici pro partnery ve Velké Británii a ROI.

Váš oddaný MyLabel Account Manager

Poté, co se stanete partnerem, vám bude přidělen specializovaný Account Manager odpovědný za pochopení vašich přání a potřeb a poskytování pomoci po celou dobu vaší cesty k úspěchu.

Účetní manažeři budou koordinovat mnoho různých servisních týmů, aby poskytli řešení na míru pro vaši značku.