Založit si vlastní obchod s krmivy pro domácí mazlíčky nebylo nikdy tak snadné…

Zde na GA Pet Food Partners, jsme nadšení pro výrobu a dodávání toho nejlepšího světového krmiva pro domácí mazlíčky. Jako partner máte možnost využít naše odborné znalosti k vytvoření úspěchu vlastní privátní značky.

Udělejte si chvilku a podívejte se na video a vyslechněte si Lisu ze supermarketu Doolittles Pet Superstore, která vysvětluje, jak snadné je založit vlastní značku krmiva pro domácí zvířata s GA.

Váš výběr receptů na krmivo pro domácí mazlíčky

Naše receptury krmiva pro domácí mazlíčky jsou vyvinuty právě pro vás.

Jako MyLabel partnere, máte na výběr z libovolného z našich chutných, vysoce výživných a osvědčených receptů na krmivo pro domácí mazlíčky. Na výběr je pět různých řad, z nichž každá poskytuje výběr receptur, které splňují specifické potřeby různých koncových zákazníků.

Ať už si vyberete cokoli, v každé tašce lahodného krmiva pro domácí mazlíčky obdržíte 30 let znalostí, odborných znalostí a oddanosti. Chcete-li se dozvědět více o dostupných zajímavých receptech, můžete použít výběr rozsahu níže.

S naší rozsáhlou nabídkou nejlepších světových receptur suchého krmiva pro kočky i psy budete mít z čeho vybírat.

SUPERFOOD 65®

Řada Superfood 65® zahrnuje výběr receptur s tím nejlepším čerstvě připraveným syrovým masem, šetrně vařeným pro ochranu cenných bílkovin a navíc výživově prospěšnou směs Superfoods.

Pomocí našeho unikátního procesu Freshtrusion™ jsme vytvořili receptury, které se mohou pochlubit minimálně 35 % čerstvě připraveného obsahu.

STÁHNĚTE SI NÁŠ PRODUKTOVÝ LIST
65 % celkem s minimálně 35 % čerstvě připraveného masa, naše Superfood 65 Řada krmiv pro psy je vynikající nabídkou masa s vysokým obsahem masa v kombinaci se směsí jedinečných superpotravin

CONNOISSEUR CAT

Řada Connoisseur Cat byla speciálně vytvořena tak, aby poskytovala výběr pro kočky neodolatelných receptur s vysokým obsahem bílkovin a vysokým celkovým obsahem masa.

Řada byla vytvořena tak, aby nabízela sortiment těch nejlepších čerstvě připravených zdrojů živočišných bílkovin s přidanými funkčními přísadami, které pomáhají pečovat o zdraví koček.

STÁHNĚTE SI NÁŠ PRODUKTOVÝ LIST
Řada krmiv Connoisseur Cat byla speciálně vyvinuta tak, aby poskytovala výběr receptur s vysokým obsahem bílkovin a vysokým celkovým obsahem zvířat, které jsou pro kočky neodolatelné.

GRAIN FREE

Řada Grain Free zahrnuje výběr těch nejlepších čerstvě připravených, výživných a vysoce stravitelných zdrojů živočišných bílkovin.

Řada byla vytvořena s batáty a bramborami tak, aby byla vhodná pro zvířata s intolerancí/citlivostí na obilniny. Přidaná prebiotika MOS a FOS pomáhají podporovat trávení, což zase přispívá k menší a pevnější stolici.

STÁHNĚTE SI NÁŠ PRODUKTOVÝ LIST
Řada krmiv pro domácí mazlíčky Grain Free zahrnuje výběr těch nejkvalitnějších čerstvě připravených, výživných a vysoce stravitelných zdrojů živočišných bílkovin dokonale přizpůsobených kočkám i psům.

SUPER PREMIUM

Řada Super Premium čerpá z různých zdrojů vysoce kvalitních bílkovin.

Řada nabízí výběr hypoalergenních receptur vytvořených bez běžných potravinových alergenů pro psy – hovězího, vepřového, pšenice, pšeničného lepku, mléčných výrobků a sóji.

STÁHNĚTE SI NÁŠ PRODUKTOVÝ LIST

GOODNESS GRAINS

Řada Goodness Grains nabízí výběr receptur, které profitují z nejlepších čerstvě připravených zdrojů bílkovin a zdravých obilovin, které pomáhají podporovat domácí mazlíčky s citlivým zažíváním.

Zrna mají přirozeně vysoký obsah vlákniny, což pomáhá Vašemu mazlíčkovi k zasycení a spokojenosti. Zdravé obiloviny poskytují výživné a stravitelné živiny, jako jsou esenciální mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Vše důležité pro kompletní a vyváženou stravu a podporu zdravého imunitního systému.

STÁHNĚTE SI NÁŠ PRODUKTOVÝ LIST

FUNCTIONAL TREATS / PAMLSKY

Funkční pamlsky pro domácí mazlíčky jsou stále populárnější mezi majiteli zvířat zaměřenými na výživu a wellness.

Vyvinuli jsme pět unikátních receptur formulovaných tak, aby poskytovaly různé funkční výhody, jako je např Pro zdravou kůži a srst, Digestive, Dental, Calming a Immune- a všechny poskytují různé funkční výhody. Každá receptura Functional Treat obsahuje minimálně 50 % čerstvě připravených zdrojů bílkovin.

STÁHNĚTE SI NÁŠ PRODUKTOVÝ LIST
Vyvinuli jsme 5 jedinečných funkčních pamlsků pro kočky i psy, které jsou formulovány tak, aby poskytovaly různé funkční výhody, jako je kůže a srst, zažívací, zubní, zklidňující a imunitní. Každá receptura Functional Treat obsahuje minimálně 50 % čerstvě připravených zdrojů bílkovin.
Freshtrusion chrání veškerou dobrotu obsaženou v bílkovinách a činí receptury vašeho krmiva neodolatelnými pro psy i kočky.

Freshtrusion®

Proč je Váš krmivo pro domácí mazlíčky je lepší než ostatní…

Freshtrusion® je více než proces; je to cesta, která začíná na farmách a rybolovech, které známe a kterým věříme. Od přepravy chladícím řetězcem po rozsáhlé kontroly kvality a vaření při 82ºC, Freshtrusion® povyšuje kvalitu krmiva pro vaše domácí mazlíčky daleko nad ostatní. Výběrem GA Pet Food Partners, získáváte nejen naše Freshtrusion® proces, ale naše dlouholeté zkušenosti, díky nimž je neodolatelnou volbou pro domácí mazlíčky i jejich majitele.

  • Důvěryhodné farmy a rybářství

  • Přeprava studeným řetězcem

  • Šetrné vaření při 82ºC a naše vlastní vysoce kvalitní oleje

  • Zahrnutí až 100% čerstvého masa

Váš výběr obalů

Chápeme důležitost vynikajícího balení a také chápeme, že nejlepší krmivo pro domácí zvířata na světě si zaslouží být v těch nejlepších sáčcích. Proto jsme poskytli možnost výběru, abyste si mohli vybrat, co je pro vaši značku správné, abyste přilákali vaše koncové zákazníky.

Založte si svůj vlastní sortiment krmiv pro kočky a psy. GA Pet Food Partners jsou nadšení pro výrobu a dodávání toho nejlepšího světového krmiva pro domácí mazlíčky. Jako partner můžete využít našich odborných znalostí k vytvoření úspěchu vlastní soukromé značky.

Odlište se od ostatních

Níže uvedená tvrzení jsou všechna pro stejný recept na krmivo pro domácí zvířata. Jako MyLabel partner, volba je na vás, pokud jde o odlišení vašeho receptu od trhu.

Celkem 65% kuřecího masa

35% čerstvě připraveno

VOLNÝ CHOV

BRITSKÉ KUŘE

Pečlivě vybraná směs

5 přísad SUPERFOODS

Váš výběr receptů na krmivo pro domácí zvířata

Uvědomujeme si důležitost tvrzení o krmivech pro domácí zvířata, a proto formulujeme receptury, abychom vám poskytli široký výběr možností. S jedním receptem existuje mnoho způsobů, jak „umístit“ svou značku na trhu.

Jak víme, tento proces může být časově náročný a náročný kvůli předpisům. Veškerou práci jsme udělali za vás a budete mít na výběr z mnoha možností reklamace vaší značky.

Uvědomujeme si důležitost tvrzení, a proto formulujeme receptury krmiva pro domácí zvířata, abychom vám poskytli široký výběr možností. S jedním receptem existuje mnoho způsobů, jak umístit svou značku na trhu.

Podívejte se, jak je snadné stát se MyLabel Partnerem!

Partnerem GA Pet Food Partners se můžete stát ve čtyřech snadných krocích.

Kontakt GA Pet Food Partners otevřít svůj účet ještě dnes. Ať už sídlíte ve Velké Británii nebo v Evropě, máme pro vás jednoduchý online formulář, který můžete vyplnit.

Krok 1: Staňte se MyLabel Partnerem

Kontaktujte GA a otevřete si svůj obchodní účet ještě dnes! Ať už sídlíte ve Velké Británii nebo v Evropě, vyplníte jednoduchý online formulář.

VYPLNIT FORMULÁŘ ONLINE
Vyberte si z vybraných osvědčených řad krmiv pro domácí mazlíčky, jako je Grain Free, Superfood 65, Connoisseur Cat a další vzrušující možnosti.

Krok 2: Výběr receptur

Vyberte si z vybraných osvědčených řad krmiv pro domácí mazlíčky, jako je Grain Free, Superfood 65, Connoisseur Cat a další vzrušující možnosti.

STÁHNOUT PRODUKTOVÉ LISTY
Vyberte si design sáčku na krmivo pro domácí mazlíčky z naší pestré nabídky a navrhněte si štítek v 5 snadných krocích pomocí našich přizpůsobitelných návrhů štítků.

Krok 3: Výběr obalu a návrh etikety

Vyberte si design obalu z naší pestré nabídky a navrhněte si etiketu v 5 snadných krocích pomocí našich přizpůsobitelných návrhů etiket.

STÁHNOUT BROŽURU "5 SNADNÝCH KROKŮ"
Vaši značku ultrakvalitního krmiva pro domácí mazlíčky můžeme dodat přímo k vám nebo pomocí našeho MyBox Delivery servis přímo ke dveřím vašeho zákazníka.

Krok 4: Odeslání a doručení MyBox Delivery

Vaše značka ultrakvalitního krmiva pro domácí mazlíčky může být doručena přímo vám nebo pomocí MyBox Delivery ke dveřím vašeho zákazníka.

DOZVĚDĚT SE O NAŠÍ SLUŽBĚ "MYBOX DELIVERY"

Další výhody pro MyLabel Partnery

Výhody stát se partnerem na GA Pet Food Partners pokračovat, protože poskytujeme další klíčové služby, jako je náš partnerský portál. V rámci portálu poskytujeme online objednávání, které vám umožňuje zadat objednávku z více zařízení na cestách a odkudkoli na světě.

Partnerský portál navíc poskytuje také obsah ClubGA – platformu, která poskytuje nejnovější zprávy z průmyslu krmiv pro domácí zvířata, výživové poradenství a službu FAQ, která zaručuje odpověď na jakoukoli otázku do 24 hodin.

Konečně další dostupná služba (ve Spojeném království) je MyBox Delivery, který vám umožňuje zadat objednávku krmiva pro domácí mazlíčky a mít doručení do 24 hodin k vašim dveřím nebo ke dveřím vašeho zákazníka.

Když se zapojíte, máme pro vás k dispozici mnoho dalších výhod GA Pet Food Partners, včetně jednoduchého online objednávkového portálu a MyBox Delivery služby.
Chápeme potřebu pohodlí, a proto jsme vytvořili online objednávkovou platformu, která vám umožní zadávat objednávky krmiva pro domácí mazlíčky kdykoli během dne a kdekoli na světě.

Partnerský portál

Pohodlí je důležité, a proto jsme vytvořili online objednávkovou platformu, která vám umožňuje zadávat objednávky kdykoli během dne a kdekoli na světě. Stačí vám počítač, tablet nebo chytrý telefon a přihlašovací údaje.

Již brzy na evropských trzích.

S MyBox Delivery, může být vaše krmivo pro domácí mazlíčky doručeno k vašim dveřím nebo ke dveřím vašeho zákazníka do 48 hodin* prostřednictvím naší důvěryhodné kurýrní služby.

MyBox Delivery

Máte přístup k široké škále produktů krmiva pro domácí mazlíčky, které si můžete kdykoli objednat. Tyto produkty mohou být doručeny k vám nebo ke dveřím vašeho zákazníka do 48 hodin* prostřednictvím naší důvěryhodné kurýrní služby.

*Doručení do 48 hodin je dostupné pouze ve Velké Británii.

MyHub byl vytvořen, aby vám poskytl snadný, jednoduchý a přístupný způsob, jak proniknout do nejnovějších zpráv o krmivech pro domácí zvířata, trendů, poznatků o výživě, pokynů ke značce a příležitostí, jak pomoci vaší značce růst.

Klub GA

Přístupný přes  Partnerský portál, Club GA je zbrusu nová exkluzivní komunita. Prostor pro učení, kladení otázek a přístup k neustálým odborným znalostem a zdrojům, které vám jako vlastníkovi firmy pomohou. Cíle jsou jednoduché, vytvořit online komunitu. Místo, kde mohou partneři GA, jako jste vy, sdílet zkušenosti, spolupracovat, diskutovat o horkých tématech a spojit se tím, že požádáte o pomoc své odborníky na GA.

Dostupné pro partnery ve Velké Británii a ROI.

Abbey Whittle, GA Pet Food Partners, Irsko Account Manager
Christopher Savery, GA Pet Food Partners, Skotský Account Manager
Linda Kirby-Smith, GA Pet Food Partners, Severozápadní Anglie Account Manager
Anita Kubecká, GA Pet Food Partners, Polsko Account Manager
José Pinto, GA Pet Food Partners, Portugalsko Account Manager
Ewa Jaworská, GA Pet Food Partners, Account Manager pro jihovýchodní Anglii
Maria Rosa Vagliviello, GA Pet Food Partners, Itálie Account Manager
Gaynor Ware, GA Pet Food Partners, Account Manager pro jihozápadní Anglii
Jemma Bartonová, GA Pet Food Partners, France Account Manager
Andrea Fusco, GA Pet Food Partners, In-house Account Manager
Magdalena Świechowska, GA Pet Food Partners, Německo Account Manager
Maria Ayala, GA Pet Food Partners, Španělsko Account Manager

Váš specializovaný manažer účtu MyLabel

Když se k nám připojíte jako partner, upřednostníme váš úspěch tím, že vám přidělíme specializovaného Account Managera. Tento odborník bude vaším důvěryhodným kontaktním místem, oddaným pochopení vašich jedinečných cílů, preferencí a požadavků. Poskytnou vám neochvějnou podporu po celou dobu vaší cesty s námi a zajistí, že všechny vaše potřeby budou efektivně splněny.

Naši účetní manažeři vynikají v koordinaci různorodých servisních týmů v rámci naší organizace. Díky úzké spolupráci s těmito týmy vyvinou řešení na míru speciálně navržená pro vaši značku. Tento přístup založený na spolupráci zajišťuje, že se vám dostane personalizované podpory na míru, čímž se maximalizuje potenciál úspěchu vaší značky.