Představujeme MyHub

My Hub byl vytvořen, aby vám poskytl snadný, jednoduchý a přístupný způsob, jak proniknout do nejnovějších zpráv o krmivu pro domácí zvířata, trendů, poznatků o výživě, pokynů ke značkám a příležitostí, jak pomoci vaší značce růst.

MyHub aktualizujeme každý týden, abychom zajistili, že obsahuje nejaktuálnější obsah. Na naši stránku MyHub můžete také zveřejnit dotazy, na které se pokusíme odpovědět do 24 hodin.

Jak se k němu dostanu?

Jakmile se přihlásíte ke svému online účtu, setkáte se s ním MyHub obsah*. Po stránce můžete snadno procházet kliknutím na jakýkoli relevantní obsah. Každá kategorie je pro usnadnění barevně odlišena a my také poskytujeme vyhledávací funkci, pokud hledáte konkrétní obsah. Poté můžete jednoduše kliknout na produkty a zadat objednávku.

Kdykoli uvedeme nový produkt na trh, vždy jej sledujeme příspěvkem MyHub, takže pravidelnou kontrolou můžete být jedním z prvních, kdo získá nutriční nebo marketingový přehled o našich nových produktech. Máme také řadu zábavných a poučných infografik o různých tématech od „Proč si malá plemena získávají popularitu“ až po „Výhody technologie Freshtrusion“. Chcete vědět více? Jednoduše se přihlaste na svůj online portál a podívejte se na všechny dostupné informace na dosah ruky.

* V současné době k dispozici pouze ve Velké Británii.

MyHub je k dispozici kdykoli, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a na notebooku, telefonu nebo tabletu.

Náhled MyHub

Níže je výňatek z jednoho z nejnovějších článků na MyHub. Tento a mnoho dalších vzrušujících a poučných příspěvků najdete každý týden na portálu MyHub. Kliknutím na tlačítko níže přejdete přímo na portál MyHub.

Přímo ke spotřebiteli - příležitost pro krmivo pro domácí zvířata!

Matthew Aiken

Majitelé domácích mazlíčků plně využívají různých způsobů, kterými mohou nakupovat své výrobky, a ať už jste nezávislým majitelem obchodu se zvířaty, online prodejcem nebo nabízíte obojí, víme, že nákupní návyky se neustále vyvíjejí.

Online prodeje

Během pandemie COVID-19 zaznamenal elektronický obchod nárůst prodejů, přičemž 28% majitelů domácích mazlíčků tvrdí, že po skončení pandemie pravděpodobně budou v budoucnu nakupovat online. V letech 2014 až 2019 vzrostl online prodej o 24% a mnoho analytiků předpokládá, že růst elektronického obchodování bude pokračovat i po pandemii.

MyBox Delivery

Zde v GA chceme zajistit, aby vám byly poskytnuty nejlepší možné nástroje pro splnění očekávání vašich zákazníků, ať už vlastníte nezávislý obchod se zvířaty nebo jste online maloobchod, víme, že nákupní návyky se neustále mění.

Doručovací služba MyBox je inovativní služba, která vám umožní dodat krmivo pro domácí mazlíčky vašim zákazníkům na místní i národní úrovni za pouhých 48 hodin. Tato služba je pro všechny partnery fantastická NENÍ vyžadovat, abyste k používání této služby byli online.

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto článku a objevovat zajímavější obsah, klikněte na tlačítko vpravo, které vás přesměruje na portál MyHub.

MyHub