Představujeme MyHub

My Hub byl vytvořen, aby vám poskytl snadný, jednoduchý a přístupný způsob, jak proniknout do nejnovějších zpráv o krmivu pro domácí zvířata, trendů, poznatků o výživě, pokynů ke značkám a příležitostí, jak pomoci vaší značce růst.

Aktualizujeme MyHub každý týden, aby obsahovala nejaktuálnější obsah. Můžete také posílat dotazy na naše MyHub stránka, na kterou se budeme snažit odpovědět do 24 hodin.

Jak se k němu dostanu?

Jakmile se přihlásíte ke svému online účtu, setkáte se s ním MyHub obsah*. Po stránce můžete snadno procházet kliknutím na jakýkoli relevantní obsah. Každá kategorie je pro usnadnění barevně odlišena a my také poskytujeme vyhledávací funkci, pokud hledáte konkrétní obsah. Poté můžete jednoduše kliknout na produkty a zadat objednávku.

Kdykoli uvedeme nový produkt na trh, vždy na něj navazujeme a MyHub zveřejňujte, takže pravidelnou kontrolou můžete být mezi prvními, kdo získají nutriční nebo marketingový přehled o našich nových produktech. Máme také řadu zábavných a poučných infografik o různých předmětech od „Proč si malá plemena získávají popularitu“ až po „Výhody Freshtrusion technologie". Chcete vědět více? Jednoduše se přihlaste na svůj online portál a podívejte se na všechny dostupné informace na dosah ruky.

* V současné době k dispozici pouze ve Velké Británii.

MyHub je k dispozici kdykoli, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a na notebooku, telefonu nebo tabletu.

MyHub Náhled

Níže je výňatek z jednoho z nejnovějších článků o MyHub. Tento a mnoho dalších vzrušujících a poučných příspěvků najdete každý týden na webu MyHub portál. Kliknutím na tlačítko níže přejdete přímo na stránku MyHub portál.

Přímo ke spotřebiteli - příležitost pro krmivo pro domácí zvířata!

Matthew Aiken

Majitelé domácích mazlíčků plně využívají různých způsobů, kterými mohou nakupovat své výrobky, a ať už jste nezávislým majitelem obchodu se zvířaty, online prodejcem nebo nabízíte obojí, víme, že nákupní návyky se neustále vyvíjejí.

Online prodeje

Během pandemie COVID-19 zaznamenal elektronický obchod nárůst prodejů, přičemž 28% majitelů domácích mazlíčků tvrdí, že po skončení pandemie pravděpodobně budou v budoucnu nakupovat online. V letech 2014 až 2019 vzrostl online prodej o 24% a mnoho analytiků předpokládá, že růst elektronického obchodování bude pokračovat i po pandemii.

MyBox Delivery

Zde v GA chceme zajistit, aby vám byly poskytnuty nejlepší možné nástroje pro splnění očekávání vašich zákazníků, ať už vlastníte nezávislý obchod se zvířaty nebo jste online maloobchod, víme, že nákupní návyky se neustále mění.

Doručovací služba MyBox je inovativní služba, která vám umožní dodat krmivo pro domácí mazlíčky vašim zákazníkům na místní i národní úrovni za pouhých 48 hodin. Tato služba je pro všechny partnery fantastická NENÍ vyžadovat, abyste k používání této služby byli online.

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto článku a objevit vzrušující obsah, klikněte na tlačítko vpravo, abyste se dostali na MyHub portál.

MyHub