Představujeme MyBox Delivery

MyBox Delivery je naše rychlá a pohodlná služba, která vám umožní objednat si jen jednu tašku a odeslat ji na libovolné místo určení podle vašeho výběru, včetně přímo ke dveřím vašich zákazníků.

Veškerou komunikaci se zákazníkem řídíte vy. Mohou se s vámi spojit prostřednictvím telefonu, v obchodě nebo online, avšak GA s vaším zákazníkem nikdy nemluví, ani váš box nevykazuje žádnou korespondenci pocházející od GA.

Krabice je odeslána pomocí naší důvěryhodné kurýrní služby, která bude komunikovat telefonicky nebo e-mailem a informovat příjemce o datu a čase doručení. Náš kurýr poté pošle textovou zprávu / e-mail s hodinovým časem ráno po doručení. Z toho můžete změnit uspořádání nebo přidat možnosti „odejít se sousedem“.

Můžete také přidělit tato oznámení na svou e-mailovou adresu, abyste zajistili distribuci doručení vašim zákazníkům podle plánu.

Zatímco GA bude dělat práci na pozadí, dodávky MyBox budou vždy pozitivní zkušeností mezi vámi a vaším zákazníkem.

Jak se dělá MyBox Delivery práce?

Krok 1: Zadejte objednávku

Objednávku u nás zadáte online prostřednictvím portálu pro partnery nebo se obraťte na svého správce účtu (před zadáním objednávky se ujistěte, že máte pro produktovou řadu nastaven design štítku).

Partnerský portál

Krok 2: Kompletujte svoji objednávku

Poté vytiskneme a použijeme vaše štítky a připravíme objednávku k dodání.

Krok 3: Doručte svou objednávku

Pomocí naší důvěryhodné kurýrní služby bude váš balík doručen na vaši adresu, ať už je to váš obchod nebo dveře vašeho zákazníka, do 48 hodin * s možností sledování.

* 48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii a Irské republice.