Klouzat MyBespoke Minimální objednávka pěti tun Spolupracujte s naším předním světovým týmem odborníků na výživu a naším oddělením výzkumu a vývoje na vytvoření receptu na míru pro vaši značku Využijte nejnovější informace o trhu s krmivy pro domácí mazlíčky, které vám pomohou s výběrem a designem tašek na míru Přístup k naší technologii Freshtrusion ™ Efektivní skladovací zařízení pro správu zásob a distribuce do více než 50 zemí po celém světě

V každém sáčku vašeho krmiva pro domácí mazlíčky rozumíme tomu, že do nás vkládáte absolutní důvěru a dodáváme pouze ten nejjemnější recept přesně podle vašich představ.

Proto už téměř 30 let získáváme ty nejlepší ingredience a udržujeme nekompromisní odhodlání k špičkové světové špičce prostřednictvím našeho průkopnického procesu Freshtrusion.

Jako MyBespoke Partnere, získáte okamžitý přístup k nejlepším světovým zařízením pro výživu, výzkum a vývoj a výrobu krmiv pro domácí zvířata - včetně našich Freshtrusion™ proces a technologie, které okamžitě poskytují vaší značce jasné USP na trhu.

Poskytneme vám tržní postřehy, trendy a odborné znalosti v oblasti designu / balení, abychom vám pomohli vytvořit obal na míru a přizpůsobit váš marketing vybraným cílovým trhům.

Budeme s vámi spolupracovat na podpoře vašich požadavků na prognózu výroby prostřednictvím našeho systému SOP a poté spravujeme vaše zásoby v našem distribučním centru o rozloze 400,000 XNUMX čtverečních stop, nakonec poskytneme pomoc s globálním exportem a všemi příslušnými celními doklady a formality.

Naše odborné znalosti jsou využívány během vaší cesty k zajištění vašeho úspěchu na trhu.

Stát se partnerem MyBespoke

Tady v GA tvrdě pracujeme, abychom porozuměli našim partnerům a značce, kterou se snaží vytvořit. Formulování receptu na míru vyžaduje jasnou vizi, realistický rozpočet a co je nejdůležitější, konkrétní tvrzení týkající se nutriční dobroty.

Rádi spolupracujeme s různými partnery, z nichž každý má svůj vlastní výklad toho, co dělá to nejlepší krmivo pro domácí mazlíčky. Zacházíme se všemi partnery stejně a zajišťujeme, aby byly odborné znalosti každého oddělení plně využity k dosažení úspěchu.

I když se budete převážně zabývat naším týmem specializovaných správců účtů, získáváte také přístup k některým z nejlepších světových odborníků na výživu, aktuální přehled o trhu a samozřejmě přístup k přednímu světovému výrobnímu zařízení.

Ať už máte jakoukoli velikost, ať jste kdekoli na světě, vždy vás uvítáme jako partnera GA Pet Food Partners.