Představujeme MyBox Delivery

MyBox Delivery je naše rychlá a pohodlná služba, která vám umožní objednat již od jedné tašky a odeslat ji na libovolné místo určení podle vašeho výběru, včetně přímo ke dveřím vašich zákazníků.

S MyBox Delivery, veškerou komunikaci se svým zákazníkem řídíte vy. Ať už vás vaši zákazníci osloví v prodejně, online nebo po telefonu, GA Pet Food Partners nikdy nebude komunikovat s vaším zákazníkem, ani vaše schránka nebude ukazovat žádnou korespondenci z toho pocházející GA Pet Food Partners.

Krabice je odeslána pomocí naší důvěryhodné kurýrní služby, která bude příjemce komunikovat telefonicky nebo e-mailem a informovat příjemce o datu a čase doručení. Náš kurýr pak ráno doručení pošle SMS/e-mail s hodinovým blokem. Z toho můžete vy nebo váš zákazník přeskupit nebo přidat možnosti „dovolená se sousedem“.

Můžete také přidělit tato oznámení na svou e-mailovou adresu, abyste zajistili distribuci doručení vašim zákazníkům podle plánu.

Zatímco GA Pet Food Partners bude veškerou práci dělat na pozadí, dodávky MyBox budou vždy pozitivní zkušeností mezi vámi a vaším zákazníkem.

Jak se dělá MyBox Delivery práce?

Objednávku lze snadno uskutečnit prostřednictvím partnerského portálu nebo prostřednictvím správce účtu

Krok 1: Zadejte objednávku

Zadejte objednávku online u nás prostřednictvím partnerského portálu nebo se obraťte na svou Account Manager (Před zadáním objednávky se ujistěte, že máte pro produktovou řadu nastaven design štítku).

Partnerský portál
Naši odborníci na MyBox shromáždí a zabalí vaši objednávku ve velmi rychlém čase

Krok 2: Kompletujte svoji objednávku

Poté vytiskneme a použijeme vaše štítky a připravíme objednávku k dodání.

Náš kurýr pečlivě doručí krmivo pro vaše mazlíčky na jakékoli místo určení

Krok 3: Doručte svou objednávku

Pomocí naší důvěryhodné kurýrní služby bude váš balík doručen na vaši adresu, ať už je to váš obchod nebo dveře vašeho zákazníka, do 48 hodin * s možností sledování.

* 48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii