Seznamte se s vedením společnosti

Roger Bracewell

CHAIRMAN

Roger navštěvoval Millfield School v Somersetu a poté řídil rok rodinnou farmu, když manažer farmy odešel do předčasného důchodu. Další tři roky strávil na The Royal Agricultural College studiem správy venkovských nemovitostí a následně pracoval jako mladý pozemkový agent v Boltonu.

V roce 1984 se vrátil k rodinnému podnikání s pozemky a v roce 1985 byl jmenován autorizovaným geodetem. V roce 1986 se připojil ke svému otci jako partner v agentuře pro rodinné farmy a pozemky. V roce 1992 byla zahájena výroba suchého extrudovaného krmiva pro domácí zvířata. což bylo krátce před smrtí Rogerova otce Toma Bracewella v roce 1993.

Roger je jako prezident zodpovědný za administrativní stránku podnikání, zejména právní, environmentální a IT rozvoj. Průběžně dohlíží také na zemědělské podnikání.

Dr. Andy Kettle

MANAGING DIRECTOR

Andy nastoupil do GA Pet Food Partners v lednu 2012 jako výkonný ředitel odpovědný za výrobu a logistiku. Andy, PhD v oboru materiálové vědy, má 15 let zkušeností s výrobou FMCG, především v potravinářském sektoru.

Zastával různé vedoucí a manažerské pozice a prokázal značné úspěchy při budování štíhlých a agilních společností. Je hrdým otcem 3 děvčat a mimo práci se zajímá o tenis a cestování.

Giles Bracewell

DIRECTOR

Giles se narodil a vyrostl v Lancashire a je v představenstvu Golden Acres od jeho založení před téměř 30 lety.

Poté, co získal kvalifikaci auditora, strávil čas ve volnočasovém podnikání, než se vrátil, aby převzal aktivní roli u GA Pet Food Partners. Kromě podpory charity se zajímá o svět zvířat a ochranu přírody.

Jim Whittingham

OPERATIONS DIRECTOR

Jim nastoupil do GA Pet Food Partners v roce 1991 po absolvování Agricultural College. Zpočátku pracoval v zemědělské části naší společnosti, ale jak rostl obchod s krmivy pro zvířata, Jim se přesunul do výrobní a provozní role a nyní je zodpovědný za výrobu i distribuci.

V průběhu let se Jimova pozice posilovala a s růstem společnosti, v roce 2011, byl povýšen do představenstva. Ve volném čase se Jim věnuje cyklistice, lyžování a vedení rodinné farmy.

Diane Metcalfe

COST DIRECTOR

Diane nastoupila do GA v roce 2002, kde začala pracovat v účetním a administrativním týmu. V posledních letech se soustředila pouze na finanční kondici GA Pet Food Partners a v roce 2014 byla Diane povýšena na Chief Cost Officer, kde je zodpovědná za kontrolu nákladů a rozpočtu v celé společnosti.

Kromě své role v GA je Diane vdaná za Johna Metcalfea a hrdou matku dvou dcer. Volný čas Diane ráda tráví s přáteli a rodinou, četbou a kempováním (pokud počasí dovolí). Je také oddanou vedoucí své místní venkovské skupiny Beaver Scout.

James Bracewell

SALES DIRECTOR

James začal pracovat v GA Pet Food Partners již od mládí; trávil zde školní a univerzitní prázdniny, získával zkušenosti v různých oblastech podnikání. Poté, co v roce XNUMX vystudoval BA (Hons) v oboru Rural Land Management na Royal Agricultural College , pracoval pro řadu národních společností, než se vrátil do své rodinné auditorské firmy a pracoval jako auditor.

James, který řídil rodinnou farmu a obchod s nemovitostmi, přešel do GA na plný úvazek poté, co pracoval pro velkou veterinární společnost a v roce 2017 dokončil MBA na Manchester Business School.

William Bracewell

PRODUCTION DIRECTOR

Will Bracewell se připojil k GA Pet Food Partners v lednu 2012 jako manažer Meat Kitchen. Ale jeho zapojení sahá až do roku 2006.

Zkušenosti s vytlačováním získal již při svém studiu Food Production Managementu a získal znalosti v oblasti bezpečnosti potravin a principů hospodárné a produktivní výroby.

Mimo svůj život v GA lze Willa najít při práci na farmě se svou ženou Pippou a dvěma dětmi, Harrym a Georgem.

Georgina Sims-Stirling

COMMUNICATIONS DIRECTOR

Georgina Sims-Stirling pracuje v GA Pet Food Partners 10 let, začínala jako Field Account Manager pro South East a naposledy na pozici Partner Experience Manager, kde řídí digitální transformaci GA.

Georgina je členkou Chartered Institute of Marketing. V roce 2 také dokončila postgraduální studium B2020B digitálního marketingu a hodlá pokračovat studiem MBA brand managementu.

Je nadšenou podporovatelkou Women in Business a je členkou několika podpůrných sociálních skupin.

Georgina mimo GA tráví každou volnou chvíli se svou mladou rodinou a border teriérkou Dotty.

John Hewitt

TECHNICAL SERVICES DIRECTOR

John Hewitt nastoupil do GA v roce 2017 jako Partner Brand Marketing Manager a poté vedl tým Technical Services (Marketing & Design, Nutrition, Výzkum a vývoj and Projects), než se stal technickým ředitelem.

John má vystudovaný marketing. Mezi jeho zkušenosti patří práce v evropské centrále firmy Nike v Nizozemsku a pracoval i jako lektor obchodního managementu v Runshaw Business Center. John je hrdý otec, rád jezdí na kole, kempuje a cestuje.