Život v GA Pet Food Partners

GA Pet Food Partners (GA) je rodinný a rodinný podnik. Každý kolega je vnímán jako rozšíření rodiny.

Aby GA odměnila veškerou jejich tvrdou práci, zavázala se obohatit životy našich kolegů tím, že bude realizovat akce Team Bonding Events, jako je každoroční Den rodinné zábavy, vánoční večírky, sportovní týmy a dny Team Bonding Out. Přesto to není vše, čtěte dále a zjistěte, jaký je život v GA.

Dny rodinné zábavy GA

GA's Annual Family Fun Day přináší našim kolegům bližší den plný zábavy a slavností sdílených s celou rodinou. Tato skvělá událost umožňuje kolegům, kteří by se pravidelně nestýkali, trávit kvalitní čas neformálním poznáváním všech aktivit a zařízení placených společností.

Každý zábavný den je zaměřen na zábavnou událost s rokem 2021 podle televizní show BBC; Celkové vyhlazení! Naši kolegové se zorganizovali do týmů a soutěžili proti sobě v sérii zábavných her. Podívejte se na video níže, abyste viděli více.

Učební obory

GA Pet Food Partners má mnoho učňů zapojených do různých obchodních oblastí, včetně strojírenství, lidských zdrojů, účetnictví a obchodní administrativy. V současné době je v různých stadiích studijních programů zaměstnáno deset učňů. Tyto kurzy jsou dokončeny v Runshaw College, Preston College, Southport College a St. Helens College.

Kromě toho bylo zahájeno nové partnerství mezi Runshaw College a GA. Strategické partnerství Runshaw College s GA bylo založeno programem Young Chamber of Commerce Severní a Západní Lancashire Chamber of Commerce, který pracuje na zvýšení angažovanosti studentů v místní podnikatelské komunitě za účelem získání pracovních dovedností, znalostí a zkušeností k doplnění jejich akademické kvalifikace.

Jako součást svého závazku spolupracovat se vzdělávacími zařízeními GA Pet Food Partners s potěšením oznamuje, že se stane členem rady pro zaměstnávání partnerů (EPB) Runshaw College. Další informace o tomto příběhu si můžete přečíst kliknutím sem.

Ocenění Nejlepší společnosti pro sledování

GA Pet Food Partners je hrdý na to, že byl oceněn Ocenění Nejlepší společnosti pro sledování. Průzkum b-Heard zve naše kolegy, aby získali 70 prohlášení o jejich blahobytu, platech a výhodách, osobním růstu, týmu, vedení a mnohem více. Je hodnoceno na sedmibodové stupnici, která umožňuje více nuancovaných odpovědí než model souhlasit / nesouhlasit nebo pětibodová stupnice. To v kombinaci s jedinečným 8faktorovým modelem Best Companies poskytuje GA strukturovaný a přesný pohled na to, jak se cítí naši kolegové. Průzkum b-Heard Survey je navíc přísně důvěrný a umožňuje našim kolegům upřímně reagovat bez obav z odvetných opatření.

Jakmile je průzkum dokončen, GA obdrží skóre Best Companies Index (BCI), které měří zapojení pracoviště. Pokud je skóre BCI dostatečně vysoké, GA získá akreditaci. One to Watch je zvláštní status udělovaný organizacím, kde angažovanost na pracovišti vykazuje slibné známky do budoucnosti. Dosažení statusu One to Watch vyžaduje minimální skóre BCI 600 a odráží organizace s „dobrou“ úrovní zapojení na pracovišti.

Lancashire Business View Red Rose Awards – 2022 vítězové velkých podniků

Red Rose Awards je místo, kde se oslavuje obchod, obchod a průmysl Lancashire. Poskytuje nejlepší možné platformy pro podporu úspěchu a podporu vzájemného obchodování v kraji.

Lancashire Business View vytvořil událost, aby ocenil dokonalost podnikání, poskytl nejlepší možné platformy pro sdílení úspěchů a podpořil obchod v kraji.

Partneři GA Pet Food Partners s hrdostí oznamují, že jsme získali ocenění Lancashire Business View Red Rose Award za velké podniky.

Rozvoj kolegy

GA Pet Food Partners má několik kolegů, kteří zahájili svou cestu ve společnosti GA pracující ve výrobních oblastech společnosti, než postoupili do kancelářských rolí.

Diana Stan, která pracuje v oddělení lidských zdrojů, zahájila svoji cestu prací v oddělení malých balíčků, než se stala klíčovou členkou týmu lidských zdrojů. Diana je z Rumunska a do Velké Británie přišla v červenci 2014 se svým manželem Alin.

Diana přináší na HR oddělení všechny dovednosti a znalosti produkčních týmů a poskytuje rady, jak zlepšit štěstí a pohodu těch, kteří pracují ve výrobních oblastech. Diana je velkou obhájkyní anglických lekcí, protože sama studovala na Preston College po 12hodinových směnách v oddělení Small Pack. Diana zjistila, že dobrá znalost anglického jazyka jí pomohla rozvíjet se jak v GA, tak ve Velké Británii. Když se jí Diana zeptala na cestu GA, řekla ...

Zaměstnanec čtvrtletí

Společnost GA Pet Food Partners vytvořila schéma Employee Of The Quarter, která umožňuje kolegům nominovat jejich vrstevníky, kteří budou uznáni za to, že ve své roli jdou „nad rámec“. Toto ocenění umožňuje kolegům být oslavován za jejich úspěchy a oceněn je cenou 500 GBP, kterou je třeba utratit za víkend, který si sami zvolí.

GA chce ocenit kolegy a také zřídila Cenu předsedy, která manažerům a ředitelům umožňuje předat kolegům uznání, které si zaslouží jako vážení členové rodiny GA.

Lekce angličtiny

GA Pet Food Partners nedávno jmenovali nezávislého učitele angličtiny, který bude poskytovat lekce angličtiny našim evropským kolegům. Využití tohoto programu bylo fantastické, aktuálně je přihlášeno 230 kolegů. Zlepšení jejich znalostí angličtiny je životně důležité pro ty, kteří si chtějí vytvořit vlastní cestu ve Velké Británii. Kromě toho si GA přeje podporovat kolegy všech národností při zajišťování stabilního a podpůrného života pro ně a jejich rodiny. Tím, že GA nabízí bezplatné lekce angličtiny, může pomoci kolegům při dosahování jejich cílů a aspirací.

GA Sports & Team Building

Rádi povzbuzujeme a podporujeme veškeré aktivity a kluby budování týmu, od čtyř týmů fotbalové ligy GA po kluby Go Karting a Fishing. GA Pet Food Partners poskytuje finanční sponzorství, které má povzbudit naše kolegy, aby se přidali. To jim umožňuje socializovat se a přiblížit se svým týmovým kolegům a kolegům z jiných oddělení, což dále pomáhá zlepšit morálku a fyzickou a duševní pohodu našich kolegů.

GA vánoční večírky

Vánoce by bez vánočního večírku nebyly stejné a ve společnosti GA Pet Food Partners se snažíme zajistit, aby se mohl zúčastnit každý. Náš vánoční večírek bude vždy zaručeně zábavný, neformální zážitek s živou hudbou, jídlem zdarma a pití a doprava zajištěna pro naše kolegy jako způsob, jak poděkovat za veškerou jejich tvrdou práci po celý rok.

Rada pro partnerství zaměstnavatelů Runshaw College

Jako součást svého závazku spolupracovat se vzdělávacími zařízeními v blízkosti svých provozoven s potěšením oznamuje společnost GA Pet Food Partners, že se stane členem rady pro zaměstnavatelské partnerství (EPB) Runshaw College. Díky kampusům v Leylandu a Chorley poskytuje Runshaw College od roku 1974 vynikající výuku a učení a nabízí výjimečnou pastorační péči. Výsledkem je, že studenti mají přístup k široké škále příležitostí a zkušeností, které jim pomohou rozvíjet dovednosti, které je plně připraví na vysokoškolské vzdělání a zaměstnání.

EPB byla zřízena, aby zajistila, že vysoká škola bude i nadále nabízet kurzy a učňovskou přípravu, které budou rozvíjet její studenty a splňovat potřeby budoucích požadavků trhu práce. Runshaw spolupracuje se zaměstnavateli, jako je GA, v srdci komunity v celé řadě odvětví, kteří je mohou informovat o jejich sektoru, budoucích potřebách dovedností, nedostatcích dovedností a příležitostech. Zaměstnavatelé kombinují profesionální vstupy v těchto oblastech do budoucích plánů kurikula Runshaw. Díky těmto informacím budou prozkoumány a získány nové kurzy a programy učňovského vzdělávání, které společnosti Runshaw umožní nabídnout svým studentům nejlepší možnou nabídku.

Účelem EPB je:

  • Chcete-li sdílet klíčové průmyslové informace
  • Zjistěte budoucí nedostatek poptávky a dovedností
  • Vylepšete osnovy a programy: Škola šesté formy, Vysoká škola pro dospělé a učňovská příprava
  • Poskytněte záměr kurikula a navrhněte změny na základě zjištění

Jsem rád, že GA Pet Food Partners se stal členem rady pro zaměstnavatelské partnerství na Runshaw College. Jsme hrdí na úzkou spolupráci s širokou škálou zaměstnavatelů, abychom mohli plně porozumět budoucím potřebám dovedností v našem regionu a vyhovět jim. Naši zaměstnavatelští partneři zdokonalují a spoluvytvářejí učební osnovy, aby byli všichni naši studenti (ať už mladí lidé, dospělí nebo učni) dobře připraveni na svou roli v budoucí pracovní síle.

Clare Russellová

Principal & CEO, Runshaw College