Síla zverimexu - GA Pet Food Partners

Většina majitelů domácích mazlíčků považuje své domácí mazlíčky za součást rodiny, přičemž si velké množství lidí uvědomuje jejich zdraví. S tolika dostupnými informacemi a několika způsoby nakupování mohou majitelé domácích mazlíčků považovat za náročné znát nejlepší místo pro nákup krmiva pro své domácí mazlíčky. S ohledem na tuto skutečnost se tento článek zaměří na obchody s domácími zvířaty a na to, jak prospívají majitelům domácích zvířat, na změny ve zvycích spotřebitelů při nakupování a na to, jak nezávislé obchody se zvířaty pomáhají místním komunitám a ekonomice.

Ve Velké Británii je celkem 3000 obchodů se zvířaty. S dalšími 60,000 3.2 v Evropě, z nichž každý má své vlastní jedinečné speciality. Zverimex přispívá velkou částkou k hodnotě britského trhu s krmivem pro domácí zvířata, který má podle PFMA nyní celkovou hodnotu XNUMX miliardy GBP.

Dopad Covid-19 na obchody s domácími mazlíčky

Covid-19 zasáhl velké množství průmyslových odvětví, včetně krmiva pro domácí zvířata. V důsledku toho se nákupní zvyklosti majitelů domácích zvířat začaly měnit. Webové stránky elektronického obchodování získaly podíl na trhu v odvětví krmiv pro zvířata v zájmovém chovu, protože lidé byli omezeni časem mimo své domovy. Internetový prodej krmiv pro domácí zvířata v posledních letech neustále rostl, ale pandemie tento trend výrazně urychlila.

Zatímco některá průmyslová odvětví musela na dlouhou dobu zavřít dveře, obchody s domácími zvířaty se v průběhu pandemie ukázaly být odolné a mnoho vlád po celém světě je považovalo za zásadní. Méně pohybu mezi majiteli domácích zvířat a místními obchody s domácími zvířaty jim pomohlo, protože lidé nemuseli cestovat daleko, aby dostali jídlo pro své domácí mazlíčky. Kromě toho panický nákup, zejména v raných fázích pandemie, znamenal příliv tržeb pro obchody se zvířaty. To se postupně vrátilo na normální úroveň; majitelé zvířat, kteří nakupovali ve zverimexech, si však uvědomili hodnotu, kterou tyto obchody přinášejí.

Nedávný výzkum ukázal, že v dubnu letošního roku vzrostla důvěra spotřebitelů v maloobchod s domácími mazlíčky o 0.4% ve srovnání se stejným obdobím v roce 2019. Kromě toho v obchodech se zvířaty a veterináři došlo k nárůstu nákupů o neuvěřitelných 32.4% ve srovnání se dvěma lety. ; je to rychlejší než v jakémkoli jiném obchodě na ulici. Zatímco u 42% spotřebitelů je pravděpodobnější, že nakupují na místě než před pandemií, 47% popisuje hlavní ulici jako srdce svých komunit.

Trend zdraví a wellness

Majitelé domácích mazlíčků se také zaměřili na zdraví a pohodu svých mazlíčků. Uzamčení a omezení vedly k tomu, že se lidé zaměřili na fyzickou zdatnost, to, co jedí, a na své celkové celkové zdraví.

To se rozšířilo i na trh s krmivy pro domácí zvířata. Výzkum z Packaged Facts naznačuje, že 23% majitelů psů a 24% majitelů koček se obzvláště zajímá o úzkost a stres svého mazlíčka. Stejně jako 20% majitelů psů a 21% majitelů koček je zvláště znepokojeno imunitním systémem svého mazlíčka

Majitelé zdravotních zvířat venčí svého psa

Jelikož se zdraví a pohoda domácích zvířat staly ústředním bodem, současné události k tomu přispěly pouze pro majitele domácích zvířat. To znamenalo, že obchody s domácími zvířaty musely přizpůsobit své zaměření nabídkou produktů, které jsou zvláště prospěšné pro zdraví domácího mazlíčka.

Výhody obchodů se zvířaty

Nezávislé obchody s domácími mazlíčky poskytují majitelům domácích zvířat mnoho příležitostí a výhod. Mnoho z těchto výhod, které u online prodejců domácích mazlíčků nezažijete. V této části článku se podíváme na výhody obchodů se zvířaty a na to, proč by tam majitelé domácích mazlíčků měli nakupovat své milované kožešinové děti.

Znalý svých produktů

Znalosti, které můžete získat při vstupu do zverimexu, jsou špičkové. Specializované obchody s domácími mazlíčky mají spoustu informací o produktech, které prodávají, a skvělé informace o zdraví a dobrých životních podmínkách domácích mazlíčků. Většina zaměstnanců obchodů se zvířaty navíc absolvovala školení. Proto, když se každý den setkávají s různými zákazníky, mohou poskytovat zážitky ze skutečného života, aby zajistili, že domácí mazlíčci dostanou produkty té nejlepší kvality.

Pochopte individuální potřeby domácích mazlíčků

Stejně jako mají velké znalosti o svých produktech, obchody se zvířaty také často vědí o konkrétních potřebách zvířete; ať už se jedná o dotaz na plemeno nebo věk domácího mazlíčka, obvykle budou mít doporučení. Pokud pravidelně navštěvují zákazníky, může být k dispozici produkt, který by vyhovoval potřebám jejich mazlíčka. To může pomoci ušetřit čas a peníze pro majitele, protože nemusí zkoušet různé produkty, které by se pro jejich domácí mazlíčky nemohly ukázat jako prospěšné.

Nabídněte jedinečný zážitek z nakupování

Zverimex není jako žádný jiný v oboru domácích mazlíčků, pokud jde o zážitky zákazníků při nakupování. Jsou skvělým místem pro majitele, aby prozkoumali nejnovější trendy v krmivu pro domácí zvířata a poskytli jim nápady, které by svým mazlíčkům mohli dát. Pro domácí mazlíčky jsou často k dispozici vzorky, které si můžete vyzkoušet, a pokud se jim líbí, mohou si zakoupit celý produkt.

Spojte se s podobně smýšlejícími vlastníky

Pro některé majitele je návštěva obchodu se zvířaty příležitostí k socializaci. Zde mohou majitelé domácích zvířat sdílet své zkušenosti a také hledat řešení problémů, které mají se svými domácími mazlíčky. Majitelé také velmi pravděpodobně budou mít podobné zájmy.

Místní statistiky

Obchody se zvířaty jsou skvělým způsobem, jak zjistit informace o událostech, které se konají v místní komunitě. Ať už se jedná o výstavu psů nebo skvělé místní procházky pro domácí mazlíčky, obchod se zvířaty je zlatým dolem informací.

Poskytněte řešení

Supermarkety a internetoví prodejci domácích mazlíčků mohou často přerušit zásoby bez navržené alternativy. To se může ukázat jako problém pro majitele, protože by mohli mít problém najít alternativu, jak dát svým mazlíčkům. Zverimexy mohou nejprve informovat své zákazníky o jakýchkoli změnách na skladovaných produktech a poskytnout jim vhodnou alternativu, aby zajistily, že mazlíček jejich zákazníků stále dostává nejkvalitnější produkt.

Řešení zverimexu

Pohodlí a výběr

Zverimexy jsou pro většinu lidí obecně místní. Díky modernímu životnímu stylu a hektickému rozvrhu umožňují majitelům domácích mazlíčků rychle si zakoupit produkty, které požadují. Na výběr je také široká škála produktů, které uspokojí všechny potřeby domácích mazlíčků. Majitel psa může například hledat jídlo pro svého psa s vysokým obsahem masa; obchod se zvířaty nabídne různé recepty obsahující vysoké množství masa a různé druhy zdrojů bílkovin.

Chovatelské potřeby a komunita

Místní obchody se zvířaty se často osobně spojují se svou komunitou a chápou úžasné jedinečné vztahy mezi domácími mazlíčky a lidmi. Kromě toho si většina majitelů a zaměstnanců zverimexu vybírá své profesní dráhy na základě své lásky k mazlíčkům. To znamená, že se mohou vztahovat k tomu, jak se mohou cítit majitelé domácích mazlíčků, a je skvělé se s nimi podělit o chvíle s domácími zvířaty. Nezávislé obchody s domácími zvířaty jsou obecně rodinné a těží z každého prodeje, který uskuteční. Bez nezávislých obchodů by mnoha komunitám a centrům měst chyběl výběr a odborné znalosti.

Komunita ve zverimexu

Stručně řečeno, nezávislé obchody s domácími mazlíčky poskytují majitelům domácích mazlíčků několik výhod, jako jsou znalosti o domácích mazlíčcích a produktech, a zároveň chápou jejich potřeby. Obchody se zvířaty jsou navíc pro místní komunity zásadní. Poskytují majitelům zvířat možnost získat místní informace o událostech v zájmovém chovu, které se mohou v dané oblasti odehrávat. Jak již bylo uvedeno výše, 47% lidí popisuje hlavní ulici jako srdce svých komunit a obchody se zvířaty hrají zásadní roli.

Ačkoli nezávislé obchody se zvířaty mají mnoho výhod, hrozba online maloobchodů se zvířaty a supermarkety znamená, že obchody se zvířaty musí být obzvláště silné, pokud jde o jejich značku pro majitele domácích zvířat a o to, co je odlišuje od ostatních. Kromě toho došlo v pandemii Covid-19 k výraznému nárůstu majitelů domácích mazlíčků nakupujících online a obchody se zvířaty si udržují svou jedinečnou nabídku pro své zákazníky mnohem důležitější než kdy dříve.

Zpět do znalostního centra
Matthew Aiken, jednatel marketingu

Matthew Aiken

Expert na marketingovou komunikaci

Matt absolvoval v roce 2017 bakalářský titul v oboru Obchod a management. Zde zjistil, že má vášeň a zájem o marketing. Ve svém volném čase si užívá všeho, co souvisí s kondicí, a pobytu venku. Má také francouzského buldoka jménem Harley a perskou kočku Bonnie Blue.

Mohlo by se vám také líbit...

Článek napsal Matthew Aiken