Jak se vyrábí suché krmivo pro domácí zvířata? - GA Pet Food Partners

Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí suché krmivo pro domácí zvířata? Majitelé domácích mazlíčků vidí hotový granulát, když otevírají obal pro své psy a kočky. Existuje však přísný proces zajišťující, že granule jsou pro své mazlíčky vysoce výživné a chutné.

Každý recept na suché krmivo pro domácí zvířata je jiný a každý výrobce bude mít odlišné postupy.

Předpisy

Podle FEDIAF, obchodní orgán zastupující evropský průmysl krmiv pro domácí zvířata, je životně důležité, aby domácí zvířata dostávala bezpečné a nutričně vyvážená strava. Krmivo pro domácí mazlíčky je regulováno stejným způsobem jako krmivo pro lidi a musí používat pouze zákonem povolené přísady a pocházet od registrovaných dodavatelů.

Mezi běžné přísady v krmivech pro domácí zvířata patří zdroje bílkovin, jako jsou drůbež, hovězí maso a ryby, jakož i zelenina, vitamíny a minerály zajistit výživově vyváženou stravu pro domácí mazlíčky.

Jak GA vyrábí suché krmivo pro domácí zvířata?

Používáme několik procesů GA Pet Food Partners vytvořit to nejlepší krmivo pro domácí mazlíčky na světě.

Freshtrusion™

At GA Pet Food Partners, jsme výrazně investovali do technologie, která poskytuje domácím mazlíčkům stravu bohatou na živiny s využitím čerstvě připravené přísady. Toto označujeme jako Freshtrusion™ technika.

Freshtrusion

Shromážděno ze zdroje

Cesta vytváření našich suchých krmiv pro domácí mazlíčky začíná u našich důvěryhodných farem a rybářů, kde sbíráme pouze to nejlepší čerstvé maso a ryby. Tyto přísady se přepravují v chladu, aby byla zachována nejčerstvější kvalita. Poté jsou přivedeni zpět do našeho výrobního centra excelence v anglickém Lancashire, kde podstoupí rozsáhlé testování kvality.

Suché krmivo pro domácí zvířata

Proces vaření začíná v našem nejmodernější přísady do kuchyně, kde se čerstvé maso a oleje připravují před pečlivým zvážením suchých surovin. Jakmile je toto dokončeno, ingredience jsou přepravovány na velbloudech (automaticky řízená vozidla) k našim výrobním linkám. Zde používáme nejnovější technologii k míchání ingrediencí připravených k vytlačování.

vytlačováním

Poté, co jsou suché ingredience připraveny, zajistíme, aby naše čerstvě připravené oleje, vytvořené v naší masné kuchyni, byly připraveny k výrobě a zároveň kontrolujeme, zda jsou čerstvě připravená masa připravena ke spojení s oleji.

Spojením všech složek v předkondicionéru se přidá pára a voda, což vede k rozkladu škrobu před průchodem do bubnu extrudéru.

GA Pet Food Partners je domovem tepelného dvojitého extrudéru, který nám umožňuje vytvářet nejpokročilejší receptury suchého krmiva pro domácí zvířata s vysokým obsahem čerstvého masa, které splňují požadavky našich partnerů a koncových zákazníků. Dále se kontroluje hustota a velikost granulí, aby bylo zajištěno, že vznikne pouze krmivo nejvyšší kvality.

Sušení a povlakování

Naše ultra pokročilá technologie poskytuje konzistentní a rovnoměrný proces sušení, který umožňuje šetrnou manipulaci a vynikající kontrolu nad granulemi.

Precizní technologie vakuového potahování zajišťuje optimální chutnost tím, že napouští vnitřní voštinovou strukturu každé granule, čehož je dosaženo vážením granulí a vhodných olejů a digestivů, které se mají přidat. Pokud to není správné, výroba se zastaví, dokud nebude přesnost obnovena.

V závěrečné fázi procesu dochází k dalšímu jemnému chlazení, aby bylo zajištěno, že naši partneři dostanou nejlepší krmivo pro domácí zvířata. Granule jsou poté odeslány k zabalení do pytlů.

Výroba nejlepšího suchého krmiva pro zvířata na světě vyžaduje roky investic, odhodlání a odborných znalostí. Víme, jak důležité je krmivo pro domácí mazlíčky pro naše partnery, jejich zákazníky a hlavně samotné domácí mazlíčky. Proto se nikdy nespokojíme s ničím menším než s nejlepším krmivem pro zvířata na světě.

Objevte více o produkci

Matthew Aiken

GA Pet Food Partners Marketingový koordinátor

Matthew (Matt) Aiken je GA Pet Food Partners rezidentní marketingový koordinátor. Matt je hlavním autorem obsahu pro platformy Club GA a Knowledge Center. Matt absolvoval Edge Hill univerzita s titulem v oboru obchod a management. Matt miluje cvičení, běh, cyklistiku a fotbal. Je také hrdým rodičem perské kočky jménem Bonnie-Blue a francouzského buldočka jménem Harley-Blue.

Mohlo by se vám také líbit...

Článek napsal Matthew Aiken