Jak se mohou obchody se zvířaty odlišit v online světě? - GA Pet Food Partners

Zverimexy - hlavní banner

S tím, jak se spotřebitelé krmiva pro domácí mazlíčky stávají více informovanými o produktech, které svým mazlíčkům kupují, jsou stejně dobře informováni o počtu způsobů nákupu. Nedávné články publikované v médiích nás vedly k přesvědčení, že spotřebitelé stále častěji nakupují produkty online. Jak se tedy mohou obchody pro domácí mazlíčky v online světě odlišit, pokud tomu tak je? V tomto článku se zaměříme na to, jak mohou zverimexy udržet své zákazníky nakupující v obchodě. Kromě toho se článek podívá na faktory, které musí obchody se zvířaty zvážit, pokud chtějí přejít na internet jako rozšíření své aktuální nabídky v obchodě.

Nabídka zverimexu

Pokud jde o zverimex, který se chce odlišit, je zásadní myslet mimo rámec. Zákazníci nyní mají různé způsoby, jak nakupovat pro své mazlíčky, a váš obchod se zvířaty musí vyniknout, aby zvýšil návštěvnost a v konečném důsledku i tržby. Skvělý způsob, jak předvést svou nabídku, je zajistit bezchybný zážitek z nakupování. Podle Super Office je 86 % kupujících ochotno zaplatit více za skvělou zákaznickou zkušenost. Nezbytností pro nakupující zážitek je uspořádání obchodu. Je v obchodě snadná orientace? Mohou zákazníci snadno najít produkty? Musí existovat rovnováha, kde je uspořádání jednoduché, ale také prostorné. Dalšími oblastmi, na které je třeba u uspořádání vašeho obchodu myslet, jsou barvy stěn, osvětlení a položky v místě prodeje.

Dalším aspektem nabídky vašeho zverimexu je servis a komunikace. Nezbytnou součástí toho je například to, jak kolegové komunikují se zákazníky. Mít přátelský personál se zdá jako samozřejmost, ale divili byste se, kolik zaměstnanců může zákazníkům připadat jako nezaujaté nebo dokonce hrubé. Uvítání kolegů bude lákat zákazníky, aby se raději vrátili do vašeho zverimexu, než aby nakupovali jinde.

Jak se mohou obchody se zvířaty odlišit?

Tato část se zaměří na způsoby, jak se může váš obchod se zvířaty odlišit v online světě.

Klíčem k úspěchu každé kamenné prodejny je nabízet jedinečné zážitky, které nelze napodobit online.

Pořádání akcí v prodejně

Skvělý způsob, jak se odlišit od online, je pořádání akcí v obchodě pro vaše zákazníky. Díky těmto akcím může váš obchod se zvířaty vybudovat komunitu, zapojit zákazníky a zvýšit prodeje. Event Marketing Institute zjistil, že 87 % spotřebitelů tvrdí, že si zakoupili produkty značky poté, co se zúčastnili jedné z jejich akcí v obchodě. To naznačuje, že akce jsou pro váš obchod se zvířaty fantastickým způsobem, jak se odlišit od online obchodů. Některé příklady akcí zahrnují kurzy socializace štěňat. Tato akce učí štěňata trénovat a dostává stejně smýšlející lidi na jednom místě.

Akce v obchodě – jak se mohou obchody pro domácí mazlíčky odlišovat

Pamatujte - pokud můžete dostat štěně na jídlo, může to být celoživotní zvyk. Společenská akce štěňat také představuje příležitost ukázat osvědčené postupy. Další oblíbenou akcí, kterou je třeba zvážit, je nutriční večer. Zde můžete majitelům domácích zvířat poskytnout informace o výhodách vašich produktů ao tom, čím jsou jedinečné. To nepochybně přiláká zákazníky do zverimexu kvůli odborným znalostem, které jsou jim poskytovány.

Služba péče o zvířata

Péče o zvířata – jak se mohou obchody s domácími mazlíčky odlišovat

Pet Grooming je jednou z nejběžnějších služeb pro majitele domácích mazlíčků, protože mnoho majitelů nemá dovednosti nebo znalosti potřebné ke správnému ošetřování. Jako obchod se zvířaty je to fantastický způsob, jak se odlišit od online prodejců, protože to není možné nabízet online. Službu péče o srst lze zřídit tak, že pozvete kadeřníka, aby obchodoval ve vašem obchodě, nebo zaškolte, abyste se jím stali sami jako majitel nebo zaměstnanec zverimexu. Vzhledem k tomu, že lidé chtějí, aby jejich mazlíčci dostávali to nejlepší, počet chovaných mazlíčků se bude pouze zvyšovat. Služba péče o domácí mazlíčky je nastavena pouze na zvýšení návštěvnosti vašeho zverimexu a poskytuje příležitost k dalšímu prodeji.

Zobrazení recenzí v obchodě

Zobrazování zákaznických recenzí vaší firmy je dalším možným způsobem odlišení. Mnozí věří, že recenze jsou pro online podniky. To však není tento případ a může být vystaven v obchodě. Když je například zákazník ve vašem obchodě, můžete mu nechat knihu, aby zhodnotil produkty, které si ve vašem obchodě zakoupil. Jakmile to udělají, můžete zobrazit recenze poblíž vašich produktů, které byly zkontrolovány. Podle Brightlocal 69 % zákazníků říká, že recenze jsou při rozhodování o koupi produktu stejně důležité jako osobní doporučení.

Důraz na rychlost a pohodlí

Stále více lidí chce dostávat své produkty rychleji než kdykoli předtím. Váš obchod se zvířaty musí zajistit, aby zůstali s dobou. Mnoho online podniků nyní nabízí doručení zboží do druhého dne, což lidem šetří čas, protože nemusí fyzicky opouštět své domovy. Jako zverimex musíte svým zákazníkům zdůraznit, že jejich produkty k nim dostanete co nejrychleji. Prezentace doručovací služby ve stejný den je fantastický způsob, jak si udržet zákazníky. Nemít produkt na skladě je nejrychlejší způsob, jak ztratit zákazníky. U vašich oblíbenějších položek je zásadní vždy sledovat skladovou dostupnost.

Možnost dotýkat se a čichat produkty

Klíčovým rozdílem pro obchody s domácími zvířaty je to, že zákazníci mohou přijít do obchodu a dotýkat se produktů a čichat je. To pomáhá zákazníkům učinit potenciální rozhodnutí o nákupu a učinit správnou volbu pro jejich mazlíčka. Podle TimeTrade chce 87 % zákazníků zažít před nákupem nějaký produkt. Příkladem, kde může obchod se zvířaty umožnit zákazníkům dotýkat se jejich produktů a čichat je, je nabízení vzorků pro jejich domácí mazlíčky k vyzkoušení před zakoupením celého produktu. To může být jeden z nejdůležitějších rozdílů mezi kamenným obchodem a internetovým obchodem, přičemž zákazníci vidí přesnou hodnotu ve vyzkoušení produktů.

Muž se dotýká produktu - Pet Stores

Merchandising

To hraje zásadní roli při lákání zákazníků k nákupu ve vašem obchodě. Většina zákazníků chce například rychle najít to, co hledají, a koupit; pokud s tím mají problémy, mohou se poohlédnout po nákupu jinde. Pro snadné nakupování je nezbytné merchandising ve zverimexu. Nedávný průzkum společnosti PWC ukázal, že 65 % lidí ve Spojeném království věří, že zkušenost s nakupováním pomáhá lidem rozhodnout se mezi možnostmi nákupu. Walkerova zpráva navíc zjistila, že zákaznická zkušenost předstihne cenu a produkt jako klíčové odlišovače značky.

Sezónní zaměření

Sezónní zaměření je skvělý způsob, jak se odlišit od online obchodu se zvířaty. Sezónní expozice udrží věci ve vašem obchodě čerstvé, vzbudí vzrušení a přivedou zákazníky do vašeho obchodu. Přemýšlejte o tom, jaká roční období oslovují vaše zákazníky. Vánoce, Halloween, Velikonoce a Zdraví a wellness jsou některé klíčové události v roce, které lidé slaví a rádi zapojují své mazlíčky. Skvělým příkladem sezónního nápadu v obchodě může být uspořádání vánočního focení. Mnoho majitelů domácích mazlíčků miluje fotografování svých mazlíčků, tak proč nepomoci svým zákazníkům? Lidé tak budou nadšeni, že se budou moci pochlubit svými mazlíčky na kartě nebo obrázcích. Velkou motivací, když se jejich mazlíček fotí, je pro majitele nakupovat v obchodě.

Jak mohou obchody se zvířaty rozšířit svou nabídku online?

Hlavním tématem tohoto článku je vysvětlit, jak se mohou obchody s domácími zvířaty odlišovat od online obchodů. Výhodná je však také přítomnost online jako rozšíření nabídky vašeho obchodu se zvířaty. Za prvé, můžete předvést, co se děje v obchodě na vašem webu nebo na stránkách sociálních médií. Cílem je přilákat potenciální zákazníky do vašeho obchodu a zvýšit prodej. Další výhodou investice do online platformy je, že zákazníci si mohou produkty prohlížet kdykoli během dne. Zverimexy jsou skvělým místem pro odborné znalosti o zvířatech. Zverimex může využít své odborné znalosti vytvořením online blogu pro lidi, aby nalezli informace o výživě, návycích a výzvách domácích zvířat. Zákazníci, kterým budou informace na blogu užitečné, budou ochotni vidět více podrobností v obchodě.

Shrnutí

Abych to shrnul, pro obchody s domácími mazlíčky je důležitější než kdy jindy, aby jejich zákazníci nakupovali v obchodě. Obchody se musí zaměřit na svou zákaznickou nabídku, počínaje vzhledem a dojmem svého obchodu. To zahrnuje uspořádání obchodu, barvy a osvětlení, které přímo ovlivňují zážitek z nakupování. Nedávný výzkum zjistil, že 86 % kupujících je ochotno zaplatit více za skvělou zákaznickou zkušenost.

Pokud jde o odlišení od online prodejců, existuje mnoho věcí, které zverimexy umí. Hostování akcí v obchodě je jednou z metod, která představuje fantastický způsob, jak vybudovat komunitu a zapojit zákazníky. Dalším skvělým způsobem, jak mohou obchody se zvířaty vyniknout, je zavedení služby péče o zvířata; tato služba se zvyšuje s tím, jak roste počet lidí, kteří si hýčkají své mazlíčky. Mnoho lidí věří, že recenze jsou pouze pro online podniky. To však není tento případ a může to být účinný způsob, jak povzbudit zákazníky k nákupu konkrétního produktu v obchodě.

Reference

Hamilton, H. (2019, 9. srpna). Maloobchodní akce v obchodě: Kompletní průvodce. Převzato z Lightspeedhq: https://www.lightspeedhq.co.uk/blog/best-retail-store-events/

Kulbytė, T. (2022, 16. srpna). KLÍČOVÉ STATISTIKY ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ, KTERÉ POTŘEBUJETE ZNÁT. Převzato ze Superoffice: https://www.superoffice.com/blog/customer-experience-statistics/

Zpět do znalostního centra
Matthew Aiken, jednatel marketingu

Matthew Aiken

Expert na marketingovou komunikaci

Matt absolvoval v roce 2017 bakalářský titul v oboru Obchod a management. Zde zjistil, že má vášeň a zájem o marketing. Ve svém volném čase si užívá všeho, co souvisí s kondicí, a pobytu venku. Má také francouzského buldoka jménem Harley a perskou kočku Bonnie Blue.

Mohlo by se vám také líbit...

Článek napsal Matthew Aiken