Proč byste měli založit značku Private Label Pet Food - GA Pet Food

Proč byste si měli vytvářet vlastní krmivo pro domácí mazlíčky Private Label?

Vytvořit si vlastní krmivo pro domácí mazlíčky Private Label je právě teď dobrý nápad. Průmysl krmiv pro domácí mazlíčky v současnosti zažívá boom. Nedávný výzkum společnosti PFMA odhalil, že 34 milionů domácích společníků žije v přibližně 17 milionech domácností po celém Spojeném království, zatímco 85 milionů evropských domácností vlastní alespoň jedno zvíře v zájmovém chovu. Tato čísla budou v příštích několika letech pouze růst; proto možnost vytvořit si vlastní krmivo pro domácí mazlíčky nebyla nikdy lepší. Tento článek se zaměří na trh s krmivy pro domácí mazlíčky a trendy v tomto odvětví. Rovněž prozkoumá možnosti krmiva pro domácí mazlíčky soukromých značek a vzestup těchto produktů. Zároveň analyzujeme faktory, které je třeba vzít v úvahu při vytváření vlastní značky krmiva pro domácí zvířata.

Britský a evropský trh s krmivy pro domácí zvířata

Populace domácích zvířat ve Velké Británii stále roste; proto také trh s krmivy pro domácí zvířata. Podle nedávného Mintelova zpráva, britský trh s krmivy pro domácí zvířata měl v roce 2.86 hodnotu ohromujících 2020 miliardy GBP a předpovídá se, že do roku 3.28 vzroste na odhadovaných 2025 miliardy GBP. Roční obrat Evropana navíc dosáhl hodnoty 18 miliard GBP s ročním tempem růstu 2.6 %. Trh ovlivňuje několik klíčových trendů; tyto jsou uvedeny níže.

Evropský a britský trh s krmivy pro domácí zvířata měl v roce 21 hodnotu 2020 miliard liber.

Dopad Covid 19 na krmivo pro zvířata v zájmovém chovu

Covid-19 ovlivnil velké množství průmyslových odvětví, včetně krmiv pro domácí zvířata. Pandemie prokázala, že průmysl krmiv pro domácí zvířata je odolným průmyslovým odvětvím a mnoho zemí jej považuje za základní službu. Mnoho odborníků věří, že průmysl krmiv pro domácí zvířata se bude i nadále přizpůsobovat výzvám způsobeným Covid-19. Toto odvětví se muselo potýkat s nákupními návyky majitelů domácích mazlíčků, jako je přechod z obchodů se zvířaty do online. Majitelé navíc mají silnější pouto s jejich kožešinovými dětmi a důrazně se zaměřují na zdraví a pohodu svých společníků, což vede ke zvýšení prodeje prémiových krmiv pro domácí zvířata. S 31% majitelů klade velký důraz na zdravé stravování od začátku ohniska nákazy. Mezitím 57% lidí by chtělo, aby jejich domácí mazlíčky podporovaly imunitní systém.

V roce 2020 se prodeje štěňat výrazně zvýšily, protože lidé se kvůli pohodlí obraceli ke svým mazlíčkům. Kynologický klub odhalilo 41% těch, kteří si koupili štěně během pandemie, uvedlo, že hlavním důvodem bylo mít společníka uzamčení; navíc 38% uvedlo, že to bylo proto, že byli více doma. Mezitím 27% přiznalo, že dostalo své štěně, aby pomohlo jim nebo jejich rodině během obtížného období zablokování.

Humanizace

Humanizace je klíčovým trendem na britském trhu s krmivy pro domácí zvířata a podporuje růst v tomto odvětví. Vliv humanizace je v současné době na svém vrcholu, protože majitelé domácích mazlíčků vyzývají průmysl potravin pro domácí mazlíčky, aby vytvořil produkty, které budou sledovat trendy v oblasti lidské výživy.

Vliv humanizace je v současné době na svém vrcholu, protože majitelé domácích zvířat naléhají na průmysl krmiv pro zvířata v zájmovém chovu, aby vytvářel produkty, které sledují trendy lidské výživy

Rozsah informací, které mají majitelé domácích mazlíčků k dispozici k výzkumu stravy svých mazlíčků, se rychle zvýšil. V případech, jako je zdraví zažívacího traktu, se majitelé domácích mazlíčků podívají na složky krmiva pro domácí zvířata a uvidí podobnosti s lidským jídlem, které napomáhají trávení. Vzhledem k tomu, že se věci pohybují rychle, je pro úspěch zásadní zůstat na vrcholu trendů a analyzovat vlivy humanizace.

V poslední době stále více lidí vytváří své vlastní krmivo pro domácí mazlíčky, aby uspokojilo různé potřeby domácích mazlíčků, které nejsou k dispozici v masově vyráběných výrobcích pro domácí mazlíčky. To poskytuje podnikatelům v oblasti krmiv pro zvířata skvělý způsob, jak najít mezeru na trhu a zacílit na své zákazníky.

Příležitost soukromých značek

Soukromá značka je místo, kde firma získává své produkty vyrobené třetí stranou, ale prodává pod vlastní značkou. Toto se stává stále populárnějším obchodním modelem v několika průmyslových odvětvích, včetně krmiv pro domácí zvířata. Podnikání získává kontrolu nad rozhodnutími ohledně značky a produktů, které nabízejí. Poté jsou dodávány od společnosti třetí strany do podniku k prodeji jejich zákazníkům.

Kdysi fenomén se slevami se dnes běžně vyskytuje u prémiových produktů.

Spojené království a Evropa vedou v prémiovém segmentu soukromých značek. Jedná se o pokračující trend, přičemž další růst se očekává v příštích pěti letech. Předpokládá se, že výrobky soukromých značek přitahují majitele domácích zvířat do nezávislých obchodů s domácími zvířaty. Navíc s mnoha dostupnými produkty se spotřebitelé stále častěji rozhodují kupovat maloobchodníkům vlastní značky s důvěrou v růst produktů soukromých značek.

Jaké jsou výhody privátních značek?

Existuje mnoho příběhů lidí, kteří úspěšně vytvářejí své vlastní výrobky soukromých značek v odvětví krmiv pro domácí zvířata. Obchodní model Private Label poskytuje podnikům, které chtějí vytvořit vlastní krmivo pro domácí mazlíčky, mnoho výhod.

Schopnost přizpůsobit se

Vytvoření vlastního produktu privátní značky vám umožní přizpůsobit se novým požadavkům zákazníků. Pokud má výrobce, od kterého čerpáte, řadu různých produktů, bude snazší reagovat na změnu tržního chování a snadno zacílit na vaše zákazníky na základě těchto trendů na trhu.

Například humanizace v krmivu pro domácí mazlíčky poskytuje zákazníkům různé požadavky na jejich mazlíčky. Podniky zabývající se výrobou krmiv proto neustále hledají způsoby, jak uspokojit požadavky zákazníků.

CENY

Nabídka soukromých značek vám umožňuje prodávat vaše výrobky za cenu, kterou byste chtěli na základě vaší marketingové strategie. Model privátních značek je obvykle levnější pro maloobchodníky, kteří chtějí prodávat výrobky, a podniky si mohou určit své vlastní ceny a marže.

Věrnost zákazníků

Úspěšné produkty privátních značek mohou pomoci zvýšit loajalitu zákazníků pro vaše podnikání. Pokud se zákazníkovi vaše produkty líbí, jediným místem, kde si jej může koupit, jste vy. To znamená, že získáte vracející se zákazníky!

Faktory, které je třeba vzít v úvahu pro příležitosti soukromých značek

Vzhledem k tomu, že krmivo pro domácí mazlíčky stále roste, je třeba zvážit několik faktorů, než vytvoříte vlastní krmivo pro domácí mazlíčky.

Cílový trh

Cílovým trhem je skupina spotřebitelů označených jako pravděpodobní kupující produktů. To je zásadní, pokud jde o řízení marketingového úsilí. Spotřebitelé, kteří tvoří cílový trh, mají navíc podobné vlastnosti, jako jsou demografické údaje, příjem, zeměpis a kupní síla.

S odhadovaným celkovým počtem 59% domácností, které vlastní domácího mazlíčka, jsou příležitosti nekonečné. V krmivu pro zvířata je tolik cest, které vám umožňují cílit na různé segmenty trhu.

Každý cílový segment bude mít různá nákupní kritéria, ať už jde o procento bílkovin, cenu nebo původ v surovinách. Rozhodování o cílovém trhu je zásadní pro zajištění vytvoření správné struktury zasílání zpráv a cen.

Unikátní prodejní místo

USP (označovaný také jako Unique Selling Point) je způsob, jakým odlišujete svůj produkt od konkurence. Podniky to mohou udělat tím, že nabídnou produkt nebo službu za nižší cenu, vyšší kvalitu nebo první produkt svého druhu. Úspěšné USP slibuje zákazníkům jasnou výhodu a nabízí jim něco, co konkurenční produkty nemohou. Například vytvoření vlastního krmiva pro domácí mazlíčky znamená, že musíte prozkoumat, jak se váš produkt liší od konkurence. Proto tím, že propagujete různé přísady, které váš recept obsahuje, a jak to může být prospěšné pro domácí mazlíčky.

Ziskové marže

Ziskové marže představují rozdíl mezi celkovými náklady na výrobu a prodej produktu a cenou, za kterou se prodává. U produktů privátních značek můžete po zakoupení produktů od výrobce určit cenu vašeho produktu a marže, které byste chtěli vydělat.

Rozpoznání značky

Produkty privátních značek pro vás představují skvělou příležitost k vytvoření image pro vaši značku. Ať už staví na stávajícím podnikání nebo vytváří nové. Privátní značka vytváří identitu, díky níž je vaše značka rozpoznatelná. Pokud dodržíte slib vaší značky, můžete si mezi svými zákazníky vybudovat loajalitu prostřednictvím sociálních médií a doporučení z úst.

Závěrem lze říci, že krmivo pro domácí mazlíčky pro soukromé podniky poskytuje podnikům fantastické vyhlídky. S počtem domácích mazlíčků ve Velké Británii a rostoucím prodejem krmiva pro domácí zvířata nebyla příležitost vytvořit si vlastní krmivo pro domácí mazlíčky nikdy lepší.

Průmysl zaznamenává na trhu širokou škálu trendů, přičemž humanizace krmiva pro domácí zvířata je hlavním faktorem toho, co by zákazníci rádi viděli ve svém krmivu pro domácí zvířata. Propozice privátních značek také poskytuje podnikům různé výhody, jako je přizpůsobení se potřebám zákazníků a nastavení vlastních cen pro cílení na různé segmenty trhu.

Pokud se chcete dozvědět více informací o vytváření vlastních krmiv pro domácí mazlíčky, klikněte na odkaz níže a zjistěte, jak je to snadné.

Zpět do znalostního centra
Matthew Aiken, jednatel marketingu

Matthew Aiken

Expert na marketingovou komunikaci

Matt absolvoval v roce 2017 bakalářský titul v oboru Obchod a management. Zde zjistil, že má vášeň a zájem o marketing. Ve svém volném čase si užívá všeho, co souvisí s kondicí, a pobytu venku. Má také francouzského buldoka jménem Harley a perskou kočku Bonnie Blue.

Mohlo by se vám také líbit...

Článek napsal Matthew Aiken