Představujeme Club GA, vaši exkluzivní komunitu, kde můžete klást otázky a učit se spojením s naším týmem odborníků.

Přístupné přes Partnerský portál,* Club GA je zbrusu nová exkluzivní komunita. Prostor pro učení, kladení otázek a přístup k neustálým odborným znalostem a zdrojům, které vám jako vlastníkovi firmy pomohou. Cíle jsou jednoduché, vytvořit online komunitu. Místo, kde mohou partneři GA, jako jste vy, sdílet zkušenosti, spolupracovat, diskutovat o horkých tématech a spojit se tím, že požádáte o pomoc své odborníky na GA.

Club GA je exkluzivní komunita pro naše partnery, která umožňuje přístup ke zdrojům, ať už se jedná o pokyny Výživa, nové produkty, marketing, sociální média, POS nebo dokonce rady a tipy od jiných partnerů.

Jak tohle funguje? Vaše platforma Club GA obsahuje funkci „Spojte se s naším týmem odborníků“, ve které mohou partneři položit otázku jednomu z našeho týmu prostřednictvím snadno použitelného online formuláře. Otázky lze nahrát jako text nebo, chcete-li, jako video, které vám pomůže vysvětlit, jaká je vaše otázka. Své odpovědi sdělíme včas do 48 hodin od položení vašeho dotazu tím, že nahrajete video nebo článek přímo do Club GA. Jakmile bude vaše odpověď připravena, budete také osobně informováni e-mailem.

*Club GA je aktuálně k dispozici pouze ve Spojeném království a Irské republice. Chceme v brzké době přinést Club GA na naše další trhy. Sledujte tento prostor pro další oznámení.

Club GA je zbrusu nový exkluzivní portál, kde budete mít přístup k nepřetržité produktové, maloobchodní a obchodní podpoře.

Co je Club GA a jak funguje?

Jak mohu položit otázku na Club GA?

Objednávku lze snadno uskutečnit prostřednictvím partnerského portálu nebo prostřednictvím správce účtu

Krok 1: Zeptejte se

Pošlete svůj dotaz našemu týmu vyplněním jednoduchého formuláře on-line formulář.

Dotaz na zboží
Naši odborníci na MyBox shromáždí a zabalí vaši objednávku ve velmi rychlém čase

Krok 2: GA odpoví

Náš tým odborníků vaši otázku zkontroluje a poté nahrajeme naši odpověď do Club GA.

Náš kurýr pečlivě doručí krmivo pro vaše mazlíčky na jakékoli místo určení

Krok 3: Zobrazte svou odpověď

Vaši odpověď budeme sdílet na Club GA a upozorníme vás e-mailem, až bude vaše odpověď připravena.