Kuchyně

Naše posedlost nejlepším krmivem na světě a nejlepšími přísadami na světě nás vedla k tomu, abychom investovali více než 80 milionů £ do vybudování nejmodernější Ingredience Kitchen, která testuje, zpracovává a skladuje všechny tyto fantastické ingredience a hotové výrobky.

Tato investice zaručí, že partneři mohou mít úplnou důvěru v původ a sledovatelnost všech receptů, které jsou vyráběny v GA.

Jelikož v současné době pracujeme s více než 700 ingrediencemi a více než 800 různými recepturami, bylo výzvou automatizovat velmi složitý systém. Ve skutečném stylu GA to vedlo k významným investicím a spolupráci mnoha organizací z celého světa, které poskytly špičkové řešení pro všechny naše partnerské značky.

Máme také automatizovaná asistovaná vozidla (AGV), která pomáhají s přesunem přísad a potravin na místě. Do automatizace celého závodu byly zapojeny tři softwarové společnosti s vizí vyloučit jakoukoli lidskou chybu.

Součástí ambiciózního rozšíření navíc bude nový temný obchod/sklad, který bude fungovat výhradně s roboty.

Naše investice. Tvá budoucnost.

Roger Bracewell

Komentář předsedy ke kuchyni přísad

Jsme nadšeni, že můžeme představit tuto fantastickou investici od GA spojenou vynalézavostí, touhou a odhodláním různých kvalifikovaných organizací z celého světa.

Kuchyň Ingredience má dvě samostatné funkce navržené a vytvořené tak, aby byly prospěšné pro každého z našich vážených partnerů. Za prvé umožňuje testování a karanténu 367 suchých surovin, které jsou skladovány a dávkovány samostatně do 1.5 tunových dávek. Ty jsou poté rozemlety a udržovány připraveny k vytlačování, aby se zabránilo jakémukoli možnému zpoždění.

Zadruhé, skladování 758 různých extrudovaných granulovaných odrůd v 15,000 600 jednotlivých krabičkách v sadě Larder, které obsahují přibližně 7,000 kg kompletního produktu, takže může být před balením otestováno a poté zabaleno do jednoho ze XNUMX XNUMX různých pytlů připravených podle potřeb naši partneři.

Celý proces nám umožňuje sledovat a sledovat každou ingredienci v každé tašce prodávané konečnému spotřebiteli a být schopen zaručit, že je bezpečná, přičemž jsme sledovali každý krok.

Jak to funguje?

Hromadný příjem

Srdcem vytváření výjimečného krmiva pro domácí mazlíčky je pečlivý výběr přísad a důkladné testování. Pro použití v kuchyni Ingredience je pečlivě vybráno více než 600 ingrediencí od více než 130 dodavatelů. Každá složka použitá v našich receptech musí před přijetím splnit naše přísné testy. Funkce automatického vzorkování a testování GA nastavují celosvětový standard.

Ječmen, pšenice a rýže se dodávají spolu s dalšími sypkými přísadami, sypané nebo v pytlích, do oblasti pro hromadné dodání. Sypké přísady při dodání procházejí dvěma magnety, aby detekovaly a extrahovaly jakýkoli kov, který může být v materiálu.

V tomto okamžiku dochází k automatickému vzorkování. Tento efektivní systém počítá dobu příjmu každé dodávky, aby shromáždil náhodné vzorky od začátku do konce příjmu, a zajišťuje konzistentní testování celého příjmu. Vzorky se shromažďují, označují a dodávají do laboratoř pro testování; výsledky jsou obvykle k dispozici do 48 hodin.

Jakmile projdou, vstoupí do jednoho z našich devadesáti karanténních sil; každé silo pojme 80 tun sypkých surovin. Ingredience zůstávají v karanténě, dokud neprojdou naším pečlivým laboratorním testováním. Teprve poté mohou být ingredience přemístěny přes kolejový systém do skladu nad tanečním sálem, v rámci přípravy na dávkování, jak to vyžaduje výrobní zakázka.

Ballroom

Ballroom je místo, kde se všechny ingredience ze tří různých metod vážení shromažďují a spojují v dávkovém kontejneru (BC). Nádoby pro hromadné dávkování vstupují, ingredience z automatických vah se vysypávají a ingredience se nakonec skládají dohromady ve sklápěcí místnosti operátora. Současně mohou probíhat až 3 výrobní zakázky.

Po dávkování se BC převezme do několika úrovní, promíchá se a projde mlýnkem. Sítko zajišťuje, že jakýkoli příliš jemný materiál obejde mlýn. Jakmile je materiál rozemletý, spadne zpět do původního BC, který byl nyní vrácen na úroveň Ballroom.

Některé materiály nejsou vhodné pro broušení, takže je lze dávkovat až po rozemletí ostatních materiálů. Tyto materiály se dávkují do zelených boxů, které se pak přidávají do BC směsi samostatně při Preextruzi, tedy těsně před vstupem do extrudér.

Ingredience na ruce

Systém Pick and Mix byl navržen tak, aby umožňoval vytvoření 22,500 120,000 pick and mix boxů za rok při maximální výstupní kapacitě 62 130 tun za rok. To odpovídá 50 krabicím denně. Naši kupující si vybírají z více než 600 důvěryhodných dodavatelů z více než XNUMX zemí světa a poskytují našim partnerům a GA více než XNUMX různých ingrediencí, jako jsou kadidlo, měsíček, anýz, skořice, papája a sušený hmyz, a vytvářejí tak vynikající a jedinečné recepty.

Naše nové zařízení Pick & Mix v Ingredients Kitchen poskytuje GA přesné dávkování a schopnost dávkovat obtížně manipulovatelné nebo jemné materiály. Malé přísady nebo mikrosložky lze spolehlivě dávkovat ručně tam, kde strojní dávkování nemůže pracovat s přesnými tolerancemi a spolehlivostí, které požadují naše normy. S materiály, které nejsou vhodné pro automatické dávkování, lze vhodně manipulovat a dávkovat je.

Systém Kardex odstraňuje možnost chyby operátora monitorováním polohy každé modré schránky a kontrolou, která schránka se operátorovi zobrazí. Systém RFID používaný ve sklápěcích stanicích v kombinaci s naším systémem Genesis zajišťuje přesnost obsluhy poprvé, pokaždé.

Příjem přísad

Vyvinuli jsme vlastní proprietární IT software s názvem Genesis pro monitorování, správu a kontrolu každé části Ingredients Kitchen. Použitím RFID značkování a nepřetržitý odběr vzorků poskytuje partnerům absolutní ujištění a nejvyšší kvalitu pro domácí mazlíčky.

Při dodání do kuchyně Ingredients Kitchen jsou vytištěny identifikační štítky a připevněny ke každé paletě a přepravce, aby se předešlo záměně vyložených materiálů před odběrem vzorků a registrací zásob. Surové ingredience jsou registrovány a odebírány vzorky před uskladněním v karanténní oblasti až do provedení laboratorního testování. Každá ingredience má předem nastavenou politiku odběru vzorků, která určuje, jak by měla být vzorkována a jaké testy by měly být prováděny. Laboratorní technici provádět vzorkování podle pokynů našeho účelového softwarového systému s názvem Genesis.

Poté, co budou materiály úspěšně otestovány, systém Genesis sekvenuje pohyb (prostřednictvím FLT) dodaných materiálů do jedné ze tří palet a sběrných jímek. Každá paleta nebo přepravka doručená do sací jímky má naskenovaný čárový kód, takže Genesis ví, že přišla nová přísada, a je připravena k překlopení.

Spíž

S 5,756 900 kontejnery Red Box, které pojmou až 5 kg ingrediencí, má spíž kapacitu více než 36 milionů kilogramů. Efektivnost a sledovatelnost v pohybu, spíž se skládá z XNUMX polí v šesti uličkách, na osmi úrovních, se dvěma stranami, dvěma hlubokými.

Díky systému RFID a provozu velínu poskytuje Pantry plnou sledovatelnost a optimální čerstvost ingrediencí. Henry, jeden z automatizovaných vozidel GA, převádí schválené přísady uvnitř červených kontejnerů ze sacích jímek do kyvadlového systému Pantry. Poté jeden z několika automatických jeřábů umístí označené kontejnery na příslušná místa ve skladu spíž.

Spíž je provozována pomocí našeho integrovaného systému řízení skladu (IWS), který v reálném čase monitoruje, kde jsou různé kontejnery a jejich stav. IWS používá RFID tag, aby umožnil operátorům sledovat obsah každého kontejneru nebo identifikovat, kdy je kontejner prázdný nebo vyžaduje vyčištění. Ingredience jsou skladovány ve třech různých zónách podle jejich použití pro optimalizaci účinnosti. Nejčastěji používané materiály jsou skladovány v zóně A, která má nejkratší dobu dojezdu jeřábu.

Laboratoře

Základní hodnota kvality GA má zásadní význam ve všech funkcích podnikání a nic víc než místní laboratoř. Jako výrobce vedený vědou provádějí naši technici zhruba 1,166 testů týdně, včetně mikrotestování, testování popela, vláken, oleje, vlhkosti a bílkovin na všech surových a hotových výrobcích. Naše laboratoř pro jakost a bezpečnost potravin je navržena tak, aby byla křížově funkční napříč dodržováním výživových a regulačních předpisů, autenticitou a mikroprofilováním, bezpečností, senzorikou a inovacemi.

Náš tým odborníků zajišťuje klid pro vás a vaše značky a poskytuje bezkonkurenční nároky a kvalitu potravin. Investice do nejnovější technologie znamenají, že dodáváme údaje o integritě potravin, abychom zajistili, že veškeré zboží dovnitř i ven splňuje regulační kritéria.

Nejnovější technologie nám umožňují provádět mnoho testů, které jsme dříve museli zadávat externím laboratořím. To umožňuje GA přísnější kontrolu nad testováním a také dramaticky snižuje časové rámce testování pro naše mnoho ingrediencí.

Vybaven nejpokročilejšími nástroji a vynikajícími techniky, umožňující rychlé vyhodnocení parametrů a generování objektivních dat, znamená, že můžeme hlásit výsledky MOP (testování vlhkosti, oleje a proteinů) během několika minut namísto hodin.

Všechny přísady GA podléhají četným kontrolám kvality, aby bylo zajištěno, že pro použití ve výrobcích budou přijaty pouze ty nejlepší přísady. Každá složka má individuální testovací režim a specifikaci šitou na míru v souladu s atributy a zranitelností složek. Před nákupem bylo stanoveno podrobné posouzení rizik každé složky. Tento jedinečný systém zajišťuje plnou sledovatelnost každého produktu.

Laboratorní tým koordinuje testování s definovaným procesem. Každému novému vzorku je přiřazen jedinečný čárový kód, který je vytištěn na štítku a připevněn k nádobce na vzorek. Vzorek je naskenován a ponechán na místě odevzdání surovin v laboratoři 1 před tím, než je přenesen do laboratoře 2, kde jsou všechny vzorky surové přísady skenovány na testovacím přístroji NIR. Mikrobiologické testování pro Salmonella a poté se provede Enterobacteriaceae.

Surové ingredience jsou poté skenovány do Genesis, aby se určilo, jaké mokré chemické testy jsou požadovány. Mokré chemické testy zahrnují MOPFA (vlhkost, olej, bílkoviny, vláknina, popel) a nyní máme možnosti, jak to vyřešit do 48 hodin. Laboratoř úzce spolupracuje s odděleními surovin i kontroly kvality, která budou vydávat hotové výrobky, které byly schváleny prostřednictvím našich přísných testovacích protokolů.

Larder

Špajz, který je schopen pojmout 9.8 až 12 milionů kilogramů krmiva pro domácí mazlíčky, je plně kontrolován s aktuálními informacemi o zásobách partnerů. Modré kontejnery (známé v GA jako BFC's – Blue Finished Containers) jsou přemístěny do skladových jeřábů ke skladování pomocí Shuttle Transfer Vehicle. Tato vozidla se pohybují po kolejích jako vlak, pohybují se v nepřetržité smyčce, sbírají BFC ze salonu a doručují je do spíže.

Larder pojme 14,864 650 krabic, z nichž každá obsahuje 800 - 78 kg krmiva pro zvířata připravená k zabalení. Vysoce citlivé a kontrolované prostředí zvládne přibližně XNUMX pohybů boxu za hodinu.

Co je to Automated Guided Vehicle (AGV)?

GA Pet Food Partners používejte dva typy automaticky řízených vozidel (známých jako AGV) v interiéru Ingredients Kitchen, pojmenovaných Henry a Arthur. Henry a Arthur, navržení a zkonstruovaní pro GA americkou technologickou společností, jsou spolehlivými a produktivními přírůstky do týmu GA.

Henry je nejrychlejší, cestuje rychlostí 2 m / s (metry za sekundu) a váží 1.5 tuny. Arthur je při 2.5 tuně podstatně těžší a je pochopitelně o něco pomalejší a dosahuje 1.8 m / s.

Oba jsou vedeni pomocí laserových pásů nainstalovaných k jejich navigaci po jejich trase a dispečink je plně sleduje prostřednictvím Genesis.

Úlohou Henryho je převádět červené kontejnery do a ze spíže, zatímco Arthur je zaneprázdněn staráním se o dávkové kontejnery a jejich přesunem mezi sklepem a stanicí v rámci přípravy na vytlačování.

Když jsou Henry a Arthur připraveni dobít baterie, přesouvají se do zóny „udržení života“, aby udrželi energii, zatímco jiné vozidlo vyměňuje jejich baterii za plně nabitou.

Velbloudi a mezci (první venkovní AGV v Evropě)

Camel a Mules společnosti GA jsou prvními evropskými venkovními automatizovanými naváděcími vozidly (AGV). Navrženy podobně jako malá dodávka nebo nákladní vůz, používají pro navigaci magnetické gyroskopické systémy. Navrženy a vyrobeny v Americe, oba cestují rychlostí až 1 metr za sekundu.

Postavili jsme silnici speciálně pro velbloudy a mezky se závorami a semafory umožňujícími obousměrný provoz a třemi křižovatkami pro ostatní provoz na staveništi. Silnice má také vyhřívací podložky, které zajišťují, že je bez námrazy, ledu a sněhu a poskytuje protiskluzové prostředí po celý rok.

Poté, co Arthur (jedno z našich dalších AGV) sledoval svou vyhrazenou cestu kolem druhé strany spíže a dokončil svou cestu na dopravníku v oblasti stanice, dávkové kontejnery jsou naloženy na Camel. Camel může během jedné cesty přepravit až tři dávkové kontejnery k předběžnému vytlačování.

Když byl recept vyroben, je umístěn do modrého kontejneru zvaného Blue Finished Container (BFC) a odeslán prostřednictvím raketoplánu AGV s názvem Mule do salonku v budově Ingredience Kitchen. Mule může přenést čtyři BFC na jednu cestu.