v 2012 GA Pet Food Partners se vydali na cestu, která by revolucionizovala průmysl krmiv pro domácí zvířata. V souladu se základními hodnotami společnosti GA bylo rozhodnuto, že budeme významně investovat do technologie, která našim partnerům nejen poskytne jedinečné možnosti umístění a prodeje, ale také, a to je zásadní, poskytne mazlíčkům stravu bohatou na živiny s použitím čerstvě připravených surovin. Výsledkem této ambice bylo „Freshtrusion".

Freshtrusion® – vědecký článek

Dr Adrian Hewson-Hughes, náš poradce v oblasti výživy, bezpečnosti potravin a inovací, napsal vědecký článek, v němž vysvětluje, jak Freshtrusion® umožňuje GA Pet Food Partners vytvářet nejlepší světové krmivo pro domácí mazlíčky.

Tento článek si můžete přečíst kliknutím na tlačítko níže.

Freshtrusion® – vědecký článek
Freshtrusion oddělovač
Freshtrusion začíná na farmách a rybolovech, které známe a kterým věříme.

Z farem a rybářství, které známe a kterým věříme

Cesta Freshtrusion začíná u našich partnerů, důvěryhodných farem a rybářství, kde získáváme pouze to nejlepší čerstvé maso a ryby a poskytujeme našim partnerským značkám fantastické příběhy o původu a sledovatelnosti.

Pomocí naší vlastní chlazené přepravy, abychom zachovali vždy nejvyšší kvalitu, maso převážíme do našeho výrobního závodu zde v Lancashire v Anglii. Tady prochází rozsáhlým testováním kvality, než se použije v jedinečných recepturách pro naše partnery.

Freshtrusion oddělovač
Jako součást Freshtrusion Naše Masové kuchyně maso šetrně pečou při teplotě 82 °C, aby chránily bílkoviny, takže jsou pro domácí mazlíčky chutnější a výživnější.
Projekt Freshtrusion rozdíl je v tom, že pro naše receptury krmiva pro domácí mazlíčky vybíráme pouze to nejlepší čerstvé maso a ryby z farem a rybářství, které známe a kterým důvěřujeme

Masná kuchyně

V naší masové kuchyni na šetrně vaříme každé maso při teplotě přibližně 82ºC (180ºF), abychom ochránili bílkoviny a zajistili maximální stravitelnost a nutriční hodnotu pro zvířata. S využitím špičkové světové technologie můžeme také snížit obsah vlhkosti čerstvě připraveného masa a zařadit stále větší množství čerstvě připraveného masa do našich špičkových receptur, které vévodí trhu.

Kromě toho, jsme také schopni vyrobit samostatně vysoce kvalitní oleje z našich čerstvých surovin známé provenience a přidat je do receptur na míru zákazníkovi.

Freshtrusion oddělovač

Freshtrusion znamená více čerstvého masa

Chápeme, že domácí mazlíčci vědí, že čerstvé je to nejlepší. Proto je čerstvé maso naší vášní. Pomocí našeho jedinečného procesu vyvíjíme receptury, které umožňují jedinečné umístění na trhu a pyšní se nejvyšší úrovní začlenění čerstvého masa. Poskytují domácím mazlíčkům nejchutnější a nutričně nejpříznivější krmení.

Tradiční masová moučka kategorie 3 v receptech na krmivo pro domácí zvířata má denaturované proteiny kvůli vysoké teplotě, která je během vaření potřeba zabít, aby se zničily bakterie nahromaděné při okolní teplotě po určitou dobu.

Masová moučka kategorie 3

Čerstvě připravený čerstvý losos může být u nás šetrně uvařen Freshtrusion odborníci, protože přeprava chladírenským řetězcem udržela maso chlazené od zdroje do našich výrobních zařízení. Výsledkem je mnohem lepší a chutnější krmivo pro domácí mazlíčky.

Čerstvě připravený losos

Freshtrusion oddělovač

Chráněné bílkoviny

Freshtrusion chrání bílkoviny

Živočišný materiál/maso používané k výrobě sušené masové moučky se nezískává u zdroje jako čerstvé, ani se nepřepravuje v chladících boxech. Místo toho se shromažďuje z různých míst a posílá se při okolní teplotě do kafilerie. Zpracovává se při velmi vysokých teplotách (300ºF/150ºC), aby se extrahovala vlhkost, oddělil tuk a zničily se bakterie.

Tento proces může denaturovat bílkoviny a vést k tomu, že jsou hůře stravitelné, a proto mají pro zvíře nižší nutriční hodnotu. Na druhou stranu náš šetrný přístup k vaření zajišťuje, že bílkoviny jsou chráněny, a tím poskytují zvířatům zvýšenou biologickou dostupnost.

Denaturované bílkoviny

Tradiční masová moučka kategorie 3

Neznámý nebo vícenásobný původ

Skladováno při okolní teplotě

Vařené při 300ºC, aby se zničily bakterie

Denaturované bílkoviny

Čerstvě připravené maso

Odebíráno od prověřených zdrojů

Přeprava studeným řetězcem

Jemně vařené při 82ºC (180ºF) pro ochranu bílkovin

Chráněné bílkoviny

Freshtrusion oddělovač
At GA Pet Food Partners, lisujeme naše vlastní oleje na místě v malých dávkách pomocí speciálního zařízení, které funguje podobně jako odstředivka na kuchyňský salát, kde se olej vymačkává z masa. Tyto oleje nejsou vaše obvyklé oleje pro „krmivo pro domácí mazlíčky“ vyráběné při vysokých teplotách. Jsou tak čerstvé, že laboratorní testy nezjistily žádné známky oxidace nebo stárnutí. To je ono Freshtrusion rozdíl.

Oleje a tuky lidské kvality

V GA Pet Food Partners lisujeme naše vlastní oleje na místě, v malých dávkách pomocí speciálního zařízení (které funguje podobně jako kuchyňská odstředivka na salát), kde se olej vymačkává z masa.

To nám umožňuje obalovat granule úžasnými vysoce kvalitními tuky a oleji, které se běžně vyskytují v lidských potravinách, a poskytuje nám plnou sledovatelnost zpět ke zdroji, z farmy, rybolovu nebo lodi.

Marketingový potenciál spolu s vynikající chutností, úspěšností a sledovatelností, je bezkonkurenční. Tyto oleje nejsou vaše obvyklé oleje pro „krmivo pro domácí mazlíčky“ vyráběné při vysokých teplotách. Jsou tak čerstvé, že laboratorní testy nezjistily žádné známky oxidace nebo stárnutí.

Freshtrusion oddělovač

Výhody Freshtrusion®

Věříme, že Vaše značka, Vaši zákazníci a mazlíčci, které krmíte, si zaslouží to nejlepší. Proto jsme vyvinuli naši unikátní technologii Freshtrusion.

Na analýzách a testováních jsme také úzce spolupracovali s University of Nottingham .

GA Pet Food Partners při vývoji spolupracoval s University of Nottingham Freshtrusion proces.
  • Vyšší biologická dostupnost živin
  • Vyšší stravitelnost
  • Chráněné bílkoviny
  • Zlepšená smyslová akceptace
  • Lepší zdraví a pohoda díky špičkové kvalitě a výživnosti
  • Snížené úrovně kazivosti a biomarkerů mikroorganismů, které jsou spojeny s nepříjemnými příchutěmi, žluknutím nebo dokonce toxicitou
  • Lepší objemová hmotnost (křupavost) granulí
  • Nízká teplota a nízkotlaké vaření poskytuje plnější chuť