V roce 2012 se GA Pet Food Partners vydali na cestu, která by znamenala revoluci v odvětví krmiv pro domácí zvířata. V souladu se základními hodnotami GA bylo rozhodnuto, že významně investujeme do technologie, která našim partnerům poskytne nejen jedinečné možnosti umístění a prodeje, ale také a zásadně zajistí domácím mazlíčkům stravu bohatou na živiny s použitím čerstvě připravených ingrediencí. Výsledkem této ambice bylo „Freshtrusion".

Freshtrusion začíná na farmách a rybolovech, které známe a kterým věříme.

Z farem a rybolovu víme a důvěřujeme jim

Projekt Freshtrusion cesta začíná u našich důvěryhodných farem a rybářů, kde sbíráme jen to nejlepší čerstvé maso a ryby a poskytujeme partnerským značkám fantastické příběhy o původu a sledovatelnosti.

S využitím naší vlastní chladírenské přepravy k udržení podmínek nejvyšší kvality sbíráme maso a dopravujeme je zpět do našeho výrobního závodu v anglickém Lancashire, kde před použitím v jedinečných receptech našeho partnera prochází rozsáhlým testováním kvality.

Freshtrusion oddělovač
Jako součást Freshtrusion Naše Masové kuchyně maso šetrně pečou při teplotě 82 °C, aby chránily bílkoviny, takže jsou pro domácí mazlíčky chutnější a výživnější.
Projekt Freshtrusion rozdíl je v tom, že pro naše receptury krmiva pro domácí mazlíčky vybíráme pouze to nejlepší čerstvé maso a ryby z farem a rybářství, které známe a kterým důvěřujeme

Masná kuchyně

V naší masové kuchyni na místě pečeme každé maso šetrně při teplotě přibližně 82ºC (180ºF), abychom ochránili bílkoviny a zajistili maximální stravitelnost a nutriční hodnotu pro domácího mazlíčka. S využitím špičkové světové technologie můžeme také snížit obsah vlhkosti čerstvě připraveného masa a zařadit stále větší množství čerstvého masa do špičkových receptur na trhu.

Kromě toho jsme také schopni vyrobit samostatné vysoce kvalitní oleje z našich čerstvých surovin známé provenience a přidat je do receptur na zakázku, které poskytují další USP na trhu.

Freshtrusion oddělovač

Freshtrusion Znamená více čerstvého masa

Chápeme, že domácí mazlíčci vědí, že čerstvé je nejlepší; to je důvod, proč je čerstvé maso naší vášní. Pomocí našeho jedinečného procesu vyvíjíme recepty, které na trhu přinášejí jedinečné nároky, pyšní se nejvyšší úrovní přidávání čerstvého masa a poskytují domácím mazlíčkům nejchutnější a výživově nejpříznivější čas na jídlo.

Tradiční masová moučka kategorie 3 v receptech na krmivo pro domácí zvířata má denaturované proteiny kvůli vysoké teplotě, která je během vaření potřeba zabít, aby se zničily bakterie nahromaděné při okolní teplotě po určitou dobu.
Masové jídlo kategorie 3
Čerstvě připravený čerstvý losos může být u nás šetrně uvařen Freshtrusion odborníci, protože přeprava chladírenským řetězcem udržela maso chlazené od zdroje do našich výrobních zařízení. Výsledkem je mnohem lepší a chutnější krmivo pro domácí mazlíčky.
Čerstvě připravený losos
Chráněný protein

Freshtrusion Chrání Protein

Živočišný materiál/maso používané k výrobě sušené masové moučky se nesbírá u zdroje jako čerstvé, ani se nepřepravuje pomocí chlazených nádob. Místo toho se shromažďuje z různých míst a posílá se při okolní teplotě do kafilerie. Zpracovává se při velmi vysokých teplotách (300ºF/150ºC), aby se extrahovala vlhkost, oddělil tuk a zničily se bakterie.

Tento proces může také denaturovat protein a vést k tomu, že je méně stravitelný, a proto má pro mazlíčka nižší nutriční hodnotu. Na druhou stranu náš přístup k šetrnému vaření zajišťuje ochranu bílkovin, a tím poskytuje domácímu mazlíčkovi zvýšenou biologickou dostupnost.

Denaturovaný protein

Tradiční masové jídlo kategorie 3

Neznámý nebo více původů
Skladováno při okolní teplotě
Vařené při 300 ° F (150 ° C) pro hubení bakterií
Denaturovaný protein

Čerstvě připravené maso

Shromážděno u zdroje
Doprava za studena
Pečeme jemně při 82 ° C (180 ° F), abychom chránili bílkoviny
Chráněný protein
V GA Pet Food Partners lisujeme naše vlastní oleje na místě v malých dávkách pomocí speciálního zařízení, které funguje podobně jako odstředivka na kuchyňský salát, kde se olej vymačkává z masa. Tyto oleje nejsou vaše obvyklé oleje pro „krmivo pro domácí mazlíčky“ vyráběné při vysokých teplotách. Jsou tak čerstvé, že laboratorní testy nezjistily žádné známky oxidace nebo stárnutí. To je ono Freshtrusion rozdíl.

Oleje a tuky v lidské kvalitě

Ve společnosti GA Pet Food Partners lisujeme na místě naše vlastní oleje v malých dávkách pomocí specializovaného zařízení, které funguje podobně jako odstředivka kuchyňského salátu, kde je olej vytlačován z masa.

To nám umožňuje pokrýt granule úžasnými vysoce kvalitními tuky a oleji, které se běžně vyskytují v potravinách pro člověka, a poskytuje nám úplnou sledovatelnost zpět ke zdroji, z farmy, rybářství nebo lodi. Marketingový potenciál, spolu s úspěchem a sledovatelností super kvalitní chutnosti, je na špičkové úrovni. Tyto oleje nejsou vašimi obvyklými vysokoteplotními tavenými oleje pro zvířata v zájmovém chovu. Jsou tak čerstvé, že laboratorní testy nezjistí téměř žádné známky oxidace nebo stárnutí.

Výhody Freshtrusion®

Věříme, že vaše značka, vaši zákazníci a mazlíčci, které krmíte, si zaslouží to nejlepší. Proto jsme vyvinuli náš jedinečný Freshtrusion technika.

Úzce jsme také spolupracovali s University of Nottingham pro další analýzu a testování.

GA Pet Food Partners při vývoji spolupracovala s University of Nottingham Freshtrusion proces.
  • Vyšší biologická dostupnost živin
  • Vyšší stravitelnost
  • Chráněný protein
  • Vylepšené smyslové přijetí
  • Lepší zdraví a pohoda díky vynikající kvalitě a výživě
  • Snížené hladiny kazení a biomarkerů mikroorganismů, které jsou spojeny s nechutenstvím, žluklostí nebo dokonce toxicitou
  • Lepší hustota granulí
  • Nízkoteplotní a nízkotlaké vaření poskytuje plnější chuť