Od zemědělců na orné půdě po nejlepšího světového výrobce krmiv pro domácí mazlíčky

1972 Thomas Bracewell koupil společnost Plocks Farm před více než 50 lety, když se jednalo o smíšenou farmu na ornou a hospodářskou zvířata. 1992 GA Pet Food Partners (GA) začínal jako Golden Acres v roce 1992. Roger Bracewell choval a praktikoval jako pozemkový agent se svým otcem Tomem. Ve stáji s ovcemi na farmě Plocks vzal tehdejší vedoucí farmy John Blackett část pšenice, kterou pěstovala GA na farmě o rozloze 2,500 XNUMX akrů, a nalil ji do malého extruderu, který byl vyřazen z vývodového hřídele traktoru a vyšel ven. jídlo'.

GA dokázala prodat jídlo za více než pšenici, a tak to všechno začalo!
1995 V roce 1995 přidala společnost GA mokrý extrudér Wenger Inc. a přesunula část nedávno zavřeného mlýna BOCM Midge Hall Mill, aby poskytla mlecí a míchací zařízení potřebné k výrobě suchých surovin.

Krátce poté, v roce 1998, GA přidala extrudér Twin Screw Wenger TX144, což dále upevňuje dlouhodobé partnerství se společností Wenger Inc.
2000 Společnost instalovala zcela nový mlýn s jedním šroubem Wenger 185 Optima Single Screw. Sušené produkty byly baleny automatickými balicími linkami Cetec 400 a 700.

Kontinuální investice GA do podnikání se ukázaly jako obrovský úspěch. V roce 2000 GA vyrobila 500 různých druhů extrudovaných krmiv pro domácí mazlíčky, zajišťovala řadu psů a koček pro malá zvířata, která byla prodána 350 různým partnerům.
2007 Meat Kitchen byly instalovány, aby se vyrovnaly se zvýšenou poptávkou po zařazení čerstvého masa. 2011 GA konsolidovala své sklady hotových výrobků z pěti samostatných závodů do dvou vyhrazených distribučních center o rozloze 200,000 XNUMX čtverečních stop v Chorley v Lancashire.

To umožnilo vývoj specializovaného zařízení schopného ukládat hotové výrobky a prázdné obaly do plně automatizovaného skladu. Toto zařízení umožňuje, aby byl hotový výrobek kompletován a odeslán, aby splňoval přesné požadavky partnera, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.
2012 GA zadala Wenger Thermal Twin 3630, který je schopen vyrábět velmi vysoké množství čerstvého masa do prvotřídního sušeného krmiva pro domácí mazlíčky bez použití suchého masového pokrmu.

Chladicí kapacita pro skladování masa se zvýšila, aby zvládla poptávku po zařazení čerstvého masa.
2014 Otevření nové mikrobiologické laboratoře poskytuje nulovou toleranci vůči mykotoxinům, Salmonella a Enterobacteriaceae.

Inovativní mikrobiologická a nepřímá analýza zajišťuje bezpečnost, stravitelnost a analýzu živin každého produktu.
2015 V roce 2015 pomohla instalace dvou dalších biologických filtračních loží stávajícím třem filtračním lůžkům vyčistit vzduch, než bude znovu použit ve výrobním procesu nebo uvolněn do atmosféry.

Nejmodernější systém snižování zápachu vedl k výraznému snížení všech pachů a minimalizaci našeho dopadu na místní prostředí.
2015 Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou zavedeny do distribučního centra, aby se minimalizovalo znečištění prachem a hlukem a zlepšilo pracovní prostředí pro kolegy GA. 2020 Ve srovnání s tím, kdy to všechno začalo v roce 1992, nyní GA zaměstnává více než 700 kolegů, kteří prodávají více než 80,000 50 tun nejlepšího suchého extrudovaného krmiva pro zvířata za rok a exportují jej do XNUMX různých zemí po celém světě.

1972

Thomas Bracewell koupil společnost Plocks Farm před více než 50 lety, když se jednalo o smíšenou farmu na ornou a hospodářskou zvířata.

1992

GA Pet Food Partners (GA) začínal jako Golden Acres v roce 1992. Roger Bracewell choval a praktikoval jako pozemkový agent se svým otcem Tomem. Ve stáji s ovcemi na farmě Plocks vzal tehdejší vedoucí farmy John Blackett část pšenice, kterou pěstovala GA na farmě o rozloze 2,500 XNUMX akrů, a nalil ji do malého extruderu, který byl vyřazen z vývodového hřídele traktoru a vyšel ven. jídlo'. GA dokázala prodat jídlo za více než pšenici, a tak to všechno začalo!

1995

V roce 1995 společnost GA přidala mokrý extrudér Wenger Inc. a přesunula část tehdy nedávno uzavřeného BOCM Midge Hall Mill s prací na farmě, aby poskytla mlecí a míchací zařízení potřebné k výrobě suchých surovin.

Krátce poté, v roce 1998, GA přidala extrudér Twin Screw Wenger TX144, což dále upevňuje dlouhodobé partnerství se společností Wenger Inc.

2000

Společnost instalovala zcela nový mlýn s jedním šroubem Wenger 185 Optima Single Screw. Sušené produkty byly baleny automatickými balicími linkami Cetec 400 a 700.

Kontinuální investice GA do podnikání se ukázaly jako obrovský úspěch. V roce 2000 GA vyrobila 500 různých druhů extrudovaných krmiv pro domácí mazlíčky, zajišťovala řadu psů a koček pro malá zvířata, která byla prodána 350 různým partnerům.

2007

Meat Kitchen byly instalovány, aby zvládly zvýšenou poptávku po čerstvém masu.

2011

GA konsolidovala své sklady hotových produktů z pěti samostatných závodů do dvou vyhrazených distribučních center o rozloze 200,000 2 čtverečních stop v R2 a DXNUMX v Chorley v Lancashire.

To umožnilo vývoj specializovaného zařízení schopného ukládat hotové výrobky a prázdné obaly do plně automatizovaného skladu. To umožňuje, aby byl hotový výrobek kompletován a odeslán, aby splňoval přesné požadavky partnera, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

2012

GA zadala Wenger Thermal Twin 3630, který je schopen vyrábět velmi vysoké množství čerstvého masa do prvotřídního sušeného krmiva pro domácí mazlíčky bez použití suchého masového pokrmu.

Chladicí skladovací kapacita masa se zvýšila, aby zvládla poptávku po zařazení čerstvého masa.

2014

Otevření nové mikrobiologické laboratoře poskytuje nulovou toleranci vůči mykotoxinům, Salmonella a Enterobacteriaceae.

Inovativní mikrobiologická a nepřímá analýza zajišťuje bezpečnost, stravitelnost a analýzu živin každého produktu.

2014

Freshtrusion™ se rodí. Světově první v technologii suchých krmiv pro domácí zvířata.

Freshtrusion™ Technologie umožňuje použít více čerstvých ingrediencí do suchých krmiv pro domácí zvířata než jakýkoli jiný vytlačovací systém na světě, včetně čerstvého masa a nyní čerstvé zeleniny, bylin a rostlin.

2015

Instalace dvou dalších biologických filtračních loží, aby pomohla stávajícím třem filtračním lůžkům vyčistit vzduch před jeho opětovným použitím ve výrobním procesu nebo uvolněním do atmosféry.

Nejmodernější systém snižování zápachu vedl k výraznému snížení všech pachů a minimalizaci našeho dopadu na místní prostředí.

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou představeny v distribučním centru, aby minimalizovaly znečištění prachem a hlukem a zlepšily pracovní prostředí pro kolegy GA.

2020

Ve srovnání s tím, kdy to všechno začalo v roce 1992, nyní GA zaměstnává více než 700 kolegů, kteří prodávají více než 80,000 50 tun nejlepšího suchého extrudovaného krmiva pro zvířata za rok a exportují jej do XNUMX různých zemí po celém světě.