Od zemědělců na orné půdě po nejlepšího světového výrobce krmiv pro domácí mazlíčky

1972

Thomas Bracewell koupil společnost Plocks Farm před více než 50 lety, když se jednalo o smíšenou farmu na ornou a hospodářskou zvířata.

1992

GA Pet Food Partners (GA) začala jako Golden Acres v roce 1992. Roger Bracewell farmařil a cvičil jako pozemkový agent se svým otcem Tomem.

Ve stáji s ovcemi na farmě Plocks vzal tehdejší vedoucí farmy John Blackett část pšenice, kterou pěstovala GA na farmě o rozloze 2,500 XNUMX akrů, a nalil ji do malého extruderu, který byl poháněn vývodovým hřídelem traktoru, a vyšlo jídlo '. GA dokázala prodat jídlo za více než pšenici, a tak to všechno začalo!

1995

V roce 1995 společnost GA přidala mokrý extrudér Wenger Inc. a přesunula část nedávno uzavřeného mlýna BOCM Midge Hall Mill, aby poskytla mlecí a míchací zařízení potřebné k výrobě suchých surovin.

Krátce poté, v roce 1998, GA přidala extrudér Twin Screw Wenger TX144, což dále upevňuje dlouhodobé partnerství s Wenger Inc..

2000

Společnost nainstalovala zcela nový mlýn s jedním šroubem Wenger 185 Optima Single Screw. Sušené produkty byly baleny automatickými balicími linkami Cetec 400 a 700.

Kontinuální investice GA do podnikání se ukázaly jako obrovský úspěch. V roce 2000 GA vyrobila 500 různých druhů extrudovaných krmiv pro domácí mazlíčky, zajišťovala řadu psů a koček pro malá zvířata, která byla prodána 350 různým partnerům.

2007

Meat Kitchen byly instalovány, aby zvládly zvýšenou poptávku po čerstvém masu.

2011

GA konsolidovala své sklady hotových produktů z pěti samostatných závodů do dvou vyhrazených distribučních center o rozloze 200,000 2 čtverečních stop v R2 a DXNUMX v Chorley v Lancashire.

To umožnilo rozvoj specializovaného zařízení pro skladování hotových výrobků a prázdných obalů v a plně automatizovaný sklad. To umožňuje, aby byl hotový výrobek kompletován a odeslán, aby splňoval přesné požadavky partnera, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

2012

GA zadala Wenger Thermal Twin 3630, který dokáže vyrábět velmi vysoké množství čerstvého masa na prémiové sušené krmivo pro domácí mazlíčky bez použití suchého masového pokrmu.

Chladicí kapacita pro skladování masa se zvýšila, aby zvládla poptávku po zařazení čerstvého masa.

2014

Otevření nového Mikrobiologická laboratoř poskytuje nulovou toleranci vůči Mycotoxin, Salmonella a Enterobacteriaceae.

Inovativní mikrobiologická a nepřímá analýza zajišťuje bezpečnost, stravitelnost a analýzu živin každého produktu.

2014

Freshtrusion™ je narozen. Světově první v technologii suchých krmiv pro domácí zvířata.

Freshtrusion™ Technologie umožňuje použít více čerstvých ingrediencí do suchých krmiv pro domácí zvířata než jakýkoli jiný vytlačovací systém na světě, včetně čerstvého masa a nyní čerstvé zeleniny, bylin a rostlin.

2015

Instalace dvou dalších biologické filtrační lože pomáhat stávajícím třem filtračním lůžkům při čištění vzduchu před jeho opětovným použitím ve výrobním procesu nebo před uvolněním do atmosféry.

Nejmodernější systém snižování zápachu vedl k výraznému snížení všech pachů a minimalizaci našeho dopadu na místní prostředí.

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou představeny v distribučním centru, aby minimalizovaly znečištění prachem a hlukem a zlepšily pracovní prostředí pro kolegy GA.

2021

Ve srovnání s tím, když to všechno začalo v roce 1992, GA Pet Food Partners nyní zaměstnává více než 800 kolegů, kteří ročně prodají více než 80,000 50 tun nejlepšího suchého extrudovaného krmiva pro domácí zvířata na světě a vyváží do XNUMX různých zemí po celém světě.

Od roku 2000 do roku 2021 – vizuální historie farmy Plocks

Vpravo je krátká vizuální historie našeho výrobního závodu Plocks Farm od roku 2000 do roku 2021, která ukazuje pokračující růst a investice GA.