S distribučním centrem o rozloze 400,000 XNUMX čtverečních stop GA Pet Food Partners můžete snadno skladovat a distribuovat krmivo pro vaše domácí mazlíčky v libovolném množství na jakékoli místo určení.

Zde na GA Pet Food Partners, jsme schopni Vám nabídnout značné úspory, protože nebudete muset investovat do vlastního skladu nebo komerční nemovitosti. Udělali jsme to za vás.

Mnoho našich partnerů ani nezachází se svými zásobami, poprvé vidí své jídlo, když je na sociálních médiích předváděn šťastným rodičem mazlíčka. To znamená, že díky partnerství s GA můžete provozovat velmi štíhlé podnikání se zaměřením na vaše prodejní a marketingové operace, přičemž vaše režijní náklady budou minimální.

Skladování hotových výrobků je pro majitele značek často velkým problémem, zejména pro nové podniky nebo v případě, že jsou požadovány časované dodávky. Nové distribuční centrum GA vám nabízí ještě větší flexibilitu díky speciální jednotce o rozloze 400,000 61 čtverečních stop s přímým napojením na dálnici na M6 i M28,000. XNUMX XNUMX paletových skladů využívá počítačově řízený skladový systém propojující výrobu i distribuci. Tento jedinečný systém zajišťuje plnou sledovatelnost každého produktu.

Fakta o distribučním centru

 • 28,000 XNUMX palet:

  Naše distribuční centrum má kapacitu pojmout přibližně 28,000 XNUMX palet v danou chvíli.

 • 2 miliony pytlů krmiva pro domácí zvířata:

  Distribuční centrum pojme přibližně 2,000,000 XNUMX XNUMX pytlů krmiva pro domácí zvířata.

 • 10.2 metrů:

  Horní nosník našeho regálu dosahuje výšky 10.2 metru (33.5 stop) a naše vysokozdvižné vozíky využívají kamery pro přesné polohování.

 • 20,000 XNUMX štítků za týden:

  Každý týden vytiskneme kolem 20,000 XNUMX štítků.

 • 40 nakládacích míst:

  Naše distribuční centrum má 36 nakládacích míst s nakládacími můstky, spolu se 4 nakládacími místy pro sběrnou a boční nakládku.

 • 58 uliček:

  V našem distribučním centru je celkem 58 uliček pro stohování polic.

 • 150 mil (241 km):

  V průměru každý z našich vysokozdvižných vozíků najede v distribučním centru přibližně 150 mil za den.

 • 200 kamionů:

  V našem distribučním centru přijímáme v průměru 200 kamionů týdně, včetně vlastních dodávek.

 • Export do 50 zemí:

  Produkty našeho partnera vyvážíme do 50 zemí, včetně Islandu na sever, Japonska na východ, Nového Zélandu na jih a Guadeloupe na západ.

 • 3,000 štítků:

  V našem distribučním centru aplikujeme průměrně 3,000 partnerských etiket denně.

 • Čistší a zdravější:

  Pro minimalizaci hluku a znečištění naše distribuční centrum využívá elektrické vysokozdvižné vozíky. Máme 10 vysokozdvižných vozíků Altet PLP200 s pojízdným pohonem, 5 retraků Toyota RRE200 a 4 elektrické vysokozdvižné vozíky Briggs, všechny s možností výměny baterií.

MyBox Delivery

Podnikání je náročné a časově omezené. Ve společnosti GA se snažíme usnadnit vám život tím, že vám poskytneme větší flexibilitu a větší kontrolu. Pomocí vašeho online objednávkového systému budete moci zadávat objednávky v době, která vám bude vyhovovat. MyBox Delivery je naše rychlá a pohodlná služba, která vám umožní objednat jen jednu tašku a odeslat ji na libovolné místo určení podle vašeho výběru, včetně přímo k dveřím vašich zákazníků *.

Veškerou komunikaci se zákazníkem řídíte vy. Mohou se s vámi spojit prostřednictvím telefonu, v obchodě nebo online. GA však s vaším zákazníkem nikdy nemluví a vaše schránka nevykazuje žádnou korespondenci pocházející od GA.

* 48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii

Zjistěte více o MyBox Delivery

Kolega Spotlight: Rozhovor s Darrenem Swiftem

Jak dlouho pracujete v GA?

Dosud devatenáct let, po kariéře v Královský sbor signálů a Vězeňská služba Jejího Veličenstva. Začal jsem s GA Pet Food Partners ve mlýně na balicí lince, poté se přesunul do skladů nakládky vozidel a všeobecných skladovacích povinností.

V dubnu 2 jsem se stal správcem stránek v distribučním centru R2011 a v prosinci 2 v distribučním centru D2016. Role může být někdy velmi náročná, ale poskytuje vynikající pracovní spokojenost a mám štěstí, že pracuji s fantastickým týmem.

Jaké jsou hlavní změny, které jste zaznamenali, pokud jde o investice a vylepšení ve skladu / logistice?

Hlavní změnou, kterou jsem viděl, je rozsah provozu, od počátků nakládky starých budov na Plocks Farm pro hrst zákazníků až po dvě účelová specializovaná distribuční centra pro stovky zákazníků po celém světě.

Výsledkem je, že GA má nyní flexibilitu a kapacitu k uspokojení současných i budoucích požadavků našich skladů na naše partnery. Došlo také k významným změnám v technologii a nyní používáme nejpokročilejší dostupnou automatizaci.

Kde vidíte růst a zaměření v následujících měsících / letech?

MyBox Delivery je jednou z oblastí podnikání, která neustále roste doma i v zahraničí. Učinili jsme významnou investici, abychom zajistili, že dokážeme zvládnout růst a budoucí potřeby našich partnerů. Spolu s rozvojem růstu domácích partnerů má rostoucí potenciál také expanze na trhy v jiných zemích.

Jaké jsou klíčové výhody, které mohou partneři získat z naší skladové / logistické služby?

S plnou zásobou sortimentu až 28,000 1 palet dáváme našim partnerům klid, že si mohou objednat cokoli od XNUMX pytle po více plných nákladů, které lze odeslat na jakékoli místo po celém světě. Bez ohledu na to, zda je partner malým nezávislým zverimexem nebo velkou nadnárodní společností, nabízíme všem stejné úrovně excelence.

Darren Swift

Vedoucí skladu a distribučního centra