Díky distribučnímu centru o rozloze 400,000 XNUMX čtverečních stop může společnost GA Pet Food Partners snadno skladovat a distribuovat vaše krmivo pro domácí zvířata v jakémkoli množství na jakékoli místo určení.

Zde v GA Pet Food Partners vám můžeme nabídnout značné úspory, protože nebudete muset investovat do svého vlastního skladovacího nebo komerčního majetku. Udělali jsme to pro vás.

Mnoho našich partnerů ani nezachází se svými zásobami, poprvé vidí své jídlo, když je na sociálních médiích předváděn šťastným rodičem mazlíčka. To znamená, že díky partnerství s GA můžete provozovat velmi štíhlé podnikání se zaměřením na vaše prodejní a marketingové operace, přičemž vaše režijní náklady budou minimální.

Skladování hotových výrobků je pro majitele značek často velkým problémem, zejména pro nové podniky nebo v případě, že jsou požadovány časované dodávky. Nové distribuční centrum GA vám nabízí ještě větší flexibilitu díky speciální jednotce o rozloze 400,000 61 čtverečních stop s přímým napojením na dálnici na M6 i M28,000. XNUMX XNUMX paletových skladů využívá počítačově řízený skladový systém propojující výrobu i distribuci. Tento jedinečný systém zajišťuje plnou sledovatelnost každého produktu.

Fakta o distribučním centru

 • 28,000 XNUMX palet

  Přibližný počet palet, které může distribuční centrum kdykoli pojmout, je 28,000 XNUMX.

 • 2,000,000 XNUMX XNUMX pytlů krmiva pro zvířata

  Přibližná kapacita našich distribučních center je 2,000,000 XNUMX XNUMX pytlů krmiva pro zvířata.

 • 10.2 metrů

  Výška horního nosníku našeho regálu je 10.2 metru (33.5 stopy). Naše vysokozdvižné vozíky používají kamery k navádění řidiče do správného umístění.

 • 20,000

  20,000 XNUMX štítků je vytištěno týdně

 • 40 nakládacích pozic.

  36 nakládacích míst s vyrovnávacími můstky a 4 nakládací místa pro hromadné a boční nakládání.

 • 58 uliček

  Naše distribuční centrum má 58 uliček stohovacích polic.

 • 150 km

  150 mil je průměrná vzdálenost ujetá každým z našich vysokozdvižných vozíků každý den kolem distribučního centra.

 • 200 nákladních vozidel

  Průměrný počet nákladních vozidel přicházejících do našeho distribučního centra každý týden je 200, včetně vlastních dodávek.

 • Vyvážíme do 50 zemí.

  Nejvzdálenějším severem je Island, nejvzdálenějším východem je Japonsko, nejvzdálenějším jihem je Nový Zéland a nejvzdálenějším západem je Guadeloupe.

 • 3,000 štítků

  Průměrný počet štítků partnerů používaných každý den je 3,000 XNUMX v našem distribučním centru.

 • Čistší a zdravější.

  Naše distribuční centrum používá elektrické vysokozdvižné vozíky k minimalizaci hluku a znečištění. Máme 10 motorových čerpadel Altet PLP200 s pohonem, 5 retraků Toyota RRE200 a 4 vysokozdvižné vozíky Briggs Electric Counterbalance Forklift. Vše s výměnou baterií.

MyBox Delivery

Podnikání je náročné a časově omezené. Ve společnosti GA se snažíme usnadnit vám život tím, že vám poskytneme větší flexibilitu a větší kontrolu. Pomocí vašeho online objednávkového systému budete moci zadávat objednávky v době, která vám bude vyhovovat. MyBox Delivery je naše rychlá a pohodlná služba, která vám umožní objednat jen jednu tašku a odeslat ji na libovolné místo určení podle vašeho výběru, včetně přímo k dveřím vašich zákazníků *.

Veškerou komunikaci se zákazníkem řídíte vy. Mohou se s vámi spojit prostřednictvím telefonu, v obchodě nebo online. GA však s vaším zákazníkem nikdy nemluví a vaše schránka nevykazuje žádnou korespondenci pocházející od GA.

* 48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii

Zjistěte více o MyBox Delivery

Kolega Spotlight: Rozhovor s Darrenem Swiftem

Jak dlouho pracujete v GA?

Dosud devatenáct let, po kariéře v Královský sbor signálů a Vězeňská služba Jejího Veličenstva. Začal jsem s GA Pet Food Partners ve mlýně na balicí lince, poté jsem se přesunul do obchodů s nakládáním vozidel a obecnými skladovacími povinnostmi.

V dubnu 2 jsem se stal správcem stránek v distribučním centru R2011 a v prosinci 2 v distribučním centru D2016. Role může být někdy velmi náročná, ale poskytuje vynikající pracovní spokojenost a mám štěstí, že pracuji s fantastickým týmem.

Jaké jsou hlavní změny, které jste zaznamenali, pokud jde o investice a vylepšení ve skladu / logistice?

Hlavní změnou, kterou jsem viděl, je rozsah provozu, od počátků nakládky starých budov na Plocks Farm pro hrst zákazníků až po dvě účelová specializovaná distribuční centra pro stovky zákazníků po celém světě.

Výsledkem je, že GA má nyní flexibilitu a kapacitu k uspokojení současných i budoucích požadavků našich skladů na naše partnery. Došlo také k významným změnám v technologii a nyní používáme nejpokročilejší dostupnou automatizaci.

Kde vidíte růst a zaměření v následujících měsících / letech?

MyBox Delivery je jednou z oblastí podnikání, která neustále roste doma i v zahraničí. Učinili jsme významnou investici, abychom zajistili, že dokážeme zvládnout růst a budoucí potřeby našich partnerů. Spolu s rozvojem růstu domácích partnerů má rostoucí potenciál také expanze na trhy v jiných zemích.

Jaké jsou klíčové výhody, které mohou partneři získat z naší skladové / logistické služby?

S plnou zásobou sortimentu až 28,000 1 palet dáváme našim partnerům klid, že si mohou objednat cokoli od XNUMX pytle po více plných nákladů, které lze odeslat na jakékoli místo po celém světě. Bez ohledu na to, zda je partner malým nezávislým zverimexem nebo velkou nadnárodní společností, nabízíme všem stejné úrovně excelence.

Darren Swift

Vedoucí skladu a distribučního centra