Export a logistika 400,000 XNUMX čtverečních stop distribučního centra Jeden pytel do více kontejnerů Exportujte do více než 50 zemí světa MyBox Delivery Export a logistika 400,000 XNUMX čtverečních stop Distribuční centrum Jeden pytel do více kontejnerů Exportujte do více než 50 zemí světa MyBox Delivery Export a logistika 400,000 XNUMX čtverečních stop Distribuční centrum Jeden pytel do více kontejnerů Exportujte do více než 50 zemí světa MyBox Delivery

Díky distribučnímu centru o rozloze 400,000 XNUMX čtverečních stop může společnost GA snadno skladovat a distribuovat krmivo pro zvířata v jakémkoli množství na jakékoli místo určení.

Mnoho značek krmiv pro domácí zvířata je tak dobře integrovaných do GA, že dosáhly značných úspor, partneři nemusí investovat do vlastního skladování nebo komerčního majetku.

Mnoho našich partnerů ani nezachází s jejich zásobami, takže poprvé vidí své jídlo, když je v prodeji v obchodě se zvířaty. To znamená, že díky partnerství s GA mohou naši partneři provozovat velmi štíhlé podnikání se zaměřením na jejich prodejní a marketingové operace při současném udržení jejich režijních nákladů na minimu.

Skladování hotových výrobků je pro majitele značek často velkým problémem, zejména pro nové podniky nebo v případě, že jsou požadovány časované dodávky. Nové distribuční centrum GA nabízí partnerům GA ještě větší flexibilitu díky speciální jednotce o rozloze 400,000 61 čtverečních stop s přímým napojením na dálnici na M6 i M28,000. XNUMX XNUMX paletových skladů využívá počítačově řízený skladový systém propojující výrobu i distribuci. Tento jedinečný systém zajišťuje plnou sledovatelnost každého produktu.

Klouzat Vyvážíme do více než 50 zemí světa

Klouzat Globální export Chápeme, jak může být globální export náročný. Proto vám poskytujeme specializované vícejazyčné odborníky, kteří za vás budou spravovat potřebné vývozní certifikace. Získáte jedinečnou příležitost získat přístup k nepřebernému množství globálních spojení, abyste mohli svou značku rozvíjet po celém světě. S někým můžete vždy mluvit ve svém rodném jazyce. S nadnárodním týmem z celého světa můžete očekávat, že vám bude poskytnut profesionální servis.

Specializujeme interní manažery účtů a manažery účetních polí pro širokou škálu zemí po celém světě, včetně Francie, Německa, Itálie, Polska, Portugalska, Japonska, Španělska, Švédska a Nizozemska. Naši správci účtů hovoří plynně rodilými mluvčími příslušných jazyků a budou s vámi spolupracovat na zajištění hladké cesty od začátku do konce.

Fakta o distribučním centru

 • Palety 28,000

  Přibližné číslo, které může distribuční centrum kdykoli pojmout

 • Dva miliony pytlů krmiva pro zvířata

  Přibližná kapacita našich distribučních center.

 • 10.2 metrů

  Výška našeho horního nosníku našeho regálu. Naše vysokozdvižné vozíky používají kamery k navádění řidiče do správné polohy.

 • 20,000

  20,000 XNUMX štítků vytištěných týdně

 • 40 nakládacích pozic.

  36 nakládacích míst s vyrovnávacími můstky a 4 nakládací místa pro hromadné a boční nakládání.

 • 58 uliček

  Naše distribuční centrum má 58 uliček stohovacích polic.

 • 150 mil (241 km)

  Průměrná vzdálenost ujetá každou z našich vidlicových vleků každý den kolem distribučního centra.

 • 200 nákladních vozidel

  Průměrný počet kamionů každý týden přicházející do našeho distribučního centra, včetně vlastních dodávek.

 • Vyvážíme do 50 zemí

  Nejvzdálenějším severem je Island, nejvzdálenějším východem je Japonsko, nejvzdálenějším jihem je Nový Zéland a nejvzdálenějším západem je Guadeloupe.

 • 3000 štítků

  Průměrný počet štítků partnerů používaných každý den v našem distribučním centru

 • Čistší a zdravější.

  Naše distribuční centrum používá elektrické vysokozdvižné vozíky k minimalizaci hluku a znečištění. Máme 10 jízd Altet PLP200 na motorových čerpadlech, 5 retraků Toyota RRE200 a 4 vysokozdvižné vozíky Briggs Electric Countrebalance. Vše s výměnou baterií.

MyBox Delivery

Podnikání je náročné a čas je omezený. Ve společnosti GA se snažíme usnadnit vám život tím, že vám poskytneme větší flexibilitu a větší kontrolu. Pomocí svého online objednávkového systému budete moci zadávat objednávky v době, která vám bude vyhovovat. MyBox Delivery je naše rychlá a pohodlná služba, která vám umožní objednat jen jednu tašku a odeslat ji na libovolné místo určení podle vašeho výběru, včetně přímo k dveřím vašich zákazníků *.

Veškerou komunikaci se zákazníkem řídíte vy. Mohou se s vámi spojit prostřednictvím telefonu, v obchodě nebo online, avšak GA s vaším zákazníkem nikdy nemluví, ani váš box nevykazuje žádnou korespondenci pocházející od GA.

* 48hodinová dodávka je k dispozici pouze ve Velké Británii a Irské republice.

Zjistěte více o dodávce MyBox

Kolega Spotlight: Rozhovor s Darrenem Swiftem

Jak dlouho pracujete v GA?

Dosud sedmnáct let po kariéře ve Vězeňské službě královského sboru a Jejího Veličenstva. Začal jsem s GA v mlýně na balicí lince, poté jsem se přesunul do obchodů s nakládáním vozidel a obecnými skladovacími povinnostmi. V dubnu 2 jsem se stal správcem stránek v distribučním centru R2011 a v prosinci 2 v distribučním centru D2016. Role může být někdy velmi náročná, ale poskytuje vynikající pracovní spokojenost a mám štěstí, že pracuji s fantastickým týmem.

Jaké jsou hlavní změny, které jste zaznamenali, pokud jde o investice a vylepšení ve skladu / logistice?

Hlavní změnou, kterou jsem viděl, je rozsah provozu, od počátků vykládání starých budov na Plocks Farm pro několik zákazníků, až po dvě účelová specializovaná distribuční centra pro stovky zákazníků po celém světě. GA má nyní flexibilitu a kapacitu k uspokojení současných i budoucích požadavků na skladování našich partnerů. Došlo také k významným změnám v technologii a nyní používáme nejpokročilejší dostupnou automatizaci.

Kde vidíte růst a zaměření v následujících měsících / letech?

MyBox Delivery je jednou z oblastí podnikání, která neustále roste doma i v zahraničí. Učinili jsme významnou investici, abychom zajistili, že dokážeme zvládnout růst a budoucí potřeby našich partnerů. Spolu s rozvojem růstu domácích partnerů má rostoucí potenciál také expanze na trhy v jiných zemích.

Jaké jsou klíčové výhody, které mohou partneři získat z naší skladové / logistické služby?

S plnou zásobou sortimentu až 28,000 1 palet dáváme našim partnerům klid, že si mohou objednat cokoli od XNUMX pytle po více plných nákladů, které lze odeslat na jakékoli místo po celém světě. Bez ohledu na to, zda je partner malým nezávislým zverimexem nebo velkou nadnárodní společností, nabízíme všem stejné úrovně excelence.

Darren Swift

Vedoucí skladu a distribučního centra